Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-10-30

Łukasz Lisowski ekspertem ds. gastronomii w Fanex

Łukasz Lisowski - szef kuchni z bogatym doświadczeniem, rozpoczął współpracę z polskim producentem sosów i dodatków gastronomicznych Fanex.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2019-10-30

Miniaturowe centrum przetwarzania danych

Edge computing według Schneider Electric
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-29

Nowe badania biologiczne skupione na męskiej płodności

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że 60–80 milionów par na całym świecie cierpi obecnie z powodu niepłodności.1 Liczby te różnią się w zależności od regionu świata, ale szacuje się, że problem dotyka 8–12% wszystkich par na świecie
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2019-10-29

Pracowniku, nie obawiaj się robota

Wszelkie nowinki technologiczne, które ułatwiaj i przyśpieszają pracę są korzystne i pożądane. Wraz z rozwojem technologii pojawiają się jednak obawy, że roboty mogą zastąpić człowieka .Specjaliści przekonują jednak, że powinniśmy traktować je nie jako zagrożenie a wsparcie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-28

Przyszłość oponą się toczy

Przyszłość motoryzacji kształtują takie trendy, jak łączność, autonomiczna jazda czy elektromobilność. Jak przekonują eksperci, samochody bez kierowców, które komunikują się z innymi pojazdami i otoczeniem, to tylko kwestia czasu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-28

Kariera w IT : Jak wygląda praca programisty w software house’ie?

Kariera w IT : Jak wygląda praca programisty w software house’ie
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-28

Fanex oferuje już 17 wegańskich sosów

Fanex - lider w produkcji dodatków dla branży HoReCa, podążając za tym globalnym trendem, proponuje restauratorom już 17 kompozycji sosów opartych o wegańskie receptury.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-28

Firma OKI Europe wprowadza innowację w dziedzinie drukowania termotransferowego

Firma OKI Europe wprowadza innowację w dziedzinie drukowania termotransferowego z wykorzystaniem cyfrowej drukarki CMYK+W do tekstyliów i twardych powierzchni
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-28

Inno3D RTX 2080 Ti iChill Frostbite - ekstremalna wydajność i… cisza

Karta graficzna RTX 2080 Ti iChill Frostbite to konstrukcja dla najbardziej wymagających graczy. Wyposażona w najszybsze GPU na rynku, ma nie tylko znakomite osiągi, lecz także ciche i efektywne chłodzenie wodne z imponującym podświetleniem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-10-28

System plików na dysku NAS - który wybrać?

Użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup dysku sieciowego firmy Asustor, mają możliwość wyboru sposobu przechowywania plików. Jakie opcje są dostępne i która z nich jest lepsza?
czytaj więcej