Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-10-13

AutoElectroMoto.pl - nowy portal o elektromobilności

AutoElectroMoto.pl to nowe miejsce na mapie polskich mediów, które poświęcone jest wyłącznie elektromobilności, przemysłowi automotive, transportowi zeroemi-syjnemu oraz technologiom związanym z elektromobilnością.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-12

PayTel i Mokka wprowadzają rewolucję na rynek terminali płatniczych.

Prezentacja nowych rozwiązań na urządzeniach PayTel odbyła się w czwartek, 23 września br. na warszawskim Mokotowie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-12

Premiera polskiego carportu. Ranking aut elektrycznych według internautów

W Polsce rośnie liczba zarejestrowanych samochodów osobowych z napędem elektrycznym, co wywołuje liczne dyskusje w sieci. Jak wynika z analizy internetu przeprowadzonej przez SentiOne, wśród dostępnych na polskim rynku aut elektrycznych, najwięcej wzmianek w sieci dotyczy Tesli.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-12

TP-Link Archer AX72 oraz Archer AX55 – nowe routery WiFi 6 z obsługą OneMesh™

Archer AX720 i Archer AX55 to routery od TP-Link pracujące w najnowszym standardzie WiFi 6. Urządzenia szczególnie polecane są użytkownikom, którzy potrzebują stabilnych i szybkich połączeń dla wielu domowych urządzeń jednocześnie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-12

TFS wprowadza specjalną ofertę kredytową dla niepełnosprawnych

Toyota Financial Services (TFS) oferuje promocyjną ofertą kredytu na zakup modeli ze specjalną zabudową Mobility lub Carospeed, która dedykowana jest dla osób z niepełną sprawnością ruchową.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-11

CorelDRAW przedstawia cenne aktualizacje oraz nowy pakiet Technical Suite

Subskrybenci CorelDRAW Graphics Suite zyskają wiele nowych funkcjonalności. Najnowsza wersja pakietu CorelDRAW Technical Suite upraszcza tok pracy w zakresie grafiki technicznej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-08

Poczuj się jak mistrz kuchni – wypróbuj przepisy z ostatniego odcinka MasterChef

W ostatnim odcinku programu MasterChef, znany i ceniony kucharz Filip Marcinkiewicz, zaprezentował swoje niezwykłe umiejętności przygotowując autorskie potrawy w piekarniku Samsung Dual Cook Flex™.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-07

Ekologia: Sukces gdańskich urbanistów na 17 Biennale Architektury 2021 w Wenecji

Międzynarodowy zespół badawczy, w którego skład wchodzą naukowcy z Politechniki Gdańskiej, przedstawił wyniki swoich badań na prestiżowym Biennale Architektury w Wenecji – najważniejszym na świecie wydarzeniu środowiska architektów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-10-06

Zyxel dodaje niezawodną ochronę do chmurowego rozwiązania sieciowego Nebula

Zapory Advanced Threat Protection (ATP) dołączają do chmury Nebula, zapewniając skuteczną ochronę przed zagrożeniami dnia zerowego i atakami na punkty końcowe
czytaj więcej
Jak skutecznie zainwestować w nieruchomości?
INNOWACJE 2021-10-06

Jak skutecznie zainwestować w nieruchomości?

O tym, że inwestycja w nieruchomości jest dziś najpewniejszym krokiem, nikogo nie trzeba przekonywać. Żeby odpowiednio zyskać, warto wybrać nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji. Takie możliwości stwarza w Poznaniu projekt Nadolnik Compact Apartments.
czytaj więcej