Biuro prasowe

Technologie INNOWACJE 2020-03-19

Dostawcy usług brzegowych

Dostawcy usług brzegowych: wspólne schematy automatyzacji bez kompromisów w zakresie prędkości i bezpieczeństwa. Zespoły ds. sieci i bezpieczeństwa oraz DevOps - Brzeg sieci łączy oba te światy, dzięki czemu aplikacje mogą harmonijnie egzystować z funkcjami sieciowymi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-18

Smartfony, laptopy i tablety Huawei w nowych, atrakcyjnych cenach

Huawei przygotował atrakcyjną ofertę na 14 produktów ze swojego portfolio. Wybrane smartfony, laptopy i tablety można kupić w nowej cenie lub w zestawie z jednym z akcesoriów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-18

Błyskawiczna transmisja danych dzięki nowej karcie WiFi od Edimax.

Korzystaj z szybkiego Internetu na kilku urządzeniach jednocześnie! Od teraz możesz grać online i przeglądać strony internetowe bez zakłóceń. Niemożliwe?
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2020-03-18

Dodatkowy miesiąc gwarancji na urządzenia Huawei

Huawei przygotował kolejne udogodnienia serwisowe dla klientów. Wszystkie produkty marki, których okres gwarancji kończy się między 15 marca a 30 kwietnia, otrzymają dodatkowy miesiąc gwarancji na naprawy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-18

Toyota Bank udostępnił płatności Google Pay

Toyota Bank Polska wprowadził do swojej oferty usługę Google Pay. Dzięki temu, klienci posiadający dowolną kartę płatniczą wydaną przez Toyota Bank mogą w łatwy i szybki sposób dokonać zakupów przy pomocy telefonu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-18

Japonia przestawia gospodarkę na wodór

Władze Japonii widzą w wodorze sposób na obniżenie emisyjności gospodarki i niezależność energetyczną.
czytaj więcej
Polbruk SA - Partnerem Wspierającym XVIII edycji Targów Grupy PSB
INNOWACJE 2020-03-17

Polbruk SA - Partnerem Wspierającym XVIII edycji Targów Grupy PSB

W marcu Spółka Polbruk SA wzięła udział w XVIII edycji Targów Grupy PSB. Targi PSB odbyły się w Kielcach w dniach 4-5 marca 2020r. W tegorocznej edycji uczestniczyło prawie 4,3 tys. osób, w tym 347 wystawców reprezentujących wszystkie branże materiałów budowlanych oraz
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-17

DEMATERIALIZACJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH ROZPOCZĘTA

Z początkiem bieżącego roku wprowadzono szereg zmian w funkcjonowaniu spółek akcyjnych i komandytowo-akcyjnych, których częścią jest obowiązkowa dematerializacja akcji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-17

Colt Technology Services rozszerza ofertę chmurową z Oracle FastConnect

Colt Technology Services - dostawca szybkich rozwiązań łączności, członek Gold Partner Oracle PartnerNetwork (OPN), ogłosił, że zapewni wyspecjalizowany, bezpieczny dostęp na żądanie do Oracle Cloud za pośrednictwem Oracle Cloud Infrastructure FastConnect
czytaj więcej
Firma INNOWACJE 2020-03-17

Poznaliśmy laureatki i laureatów kategorii zamkniętych XI edycji konkursu Biznes

W XI edycji konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką w kategoriach otwartych i zamkniętych zostało nominowanych 735 osób.
czytaj więcej