Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-03-11

Znamy już TOP 10 Startup Programu

Rynek startupów prężnie się rozwija, wciąż pojawiają się nowe rozwiązania i zaskakujące pomysły.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-11

Obudowa Zalman K1 trafiła do sprzedaży

Zalman projektuje obudowy komputerowe od dawna, a jako firma skupiona także na temacie chłodzenia robi to poświęcając uwagę także temu aspektowi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-11

Asustor: nowa wersja oprogramowania dla NAS-ów

Wśród zmian między innymi wprowadzenie Snapshot Center, a więc części oprogramowania odpowiadającej za tworzenie tzw. migawek. Ale to nie jedyne zmiany jakie dotknęły oprogramowanie ADM.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-08

TOMTOM I ELEKTROBIT PREZENTUJĄ PIERWSZY HORYZONT MAPY HD DLA AUTOMATYCZNEJ JAZDY

TomTom (TOM2) oraz Elektrobit (EB) ogłosili premierę pierwszego w branży High Definition (HD) Map Horizon dla automatycznej jazdy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-08

Dyski HDD odchodzą do lamusa? Błąd! W 2019 roku tylko 15 proc. komputerów ma SSD

Choć ceny dysków SSD w ciągu ostatniego roku spadły znacząco, nośniki półprzewodnikowe wciąż nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Według badań, zaledwie 15 proc. komputerów używanych obecnie na świecie ma zainstalowany dysk SSD. Ten trend powinien się jednak zmieniać.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-08

Aplikacja szyta na miarę

Aplikacje mobilne wykorzystywane w firmach usprawniają pracę na różnych płaszczyznach ich funkcjonowania. Oszczędzają czas i pieniądze, generują większe przychody i przynoszą wymierne korzyści dla klientów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-07

Grupa Volkswagen przedłuża umowę z firmą TomTom

Kierowcy samochodów marki Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda i Bentley mogą nadal cieszyć się dostępem do usługi TomTom Traffic
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-07

TOMTOM DOSTARCZY ROZWIĄZANIA NAWIGACYJNE DO POJAZDÓW JEEP® RENEGADE I COMPASS

TomTom (TOM2) wiodący specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji ogłosił, że będzie dostarczać rozwiązania nawigacyjne do linii hybrydowych pojazdów elektrycznych typu plug-in, Jeep® Renegade i Compass, produkowanych przez Fiat Chrysler Automobiles.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-07

Hoover AXI z prestiżową nagrodą plebiscytu Mobility Trends

W trakcie uroczystej Gali Mobility Trends zaprezentowane zostały najlepsze mobilne produkty i usługi 2018 roku. Seria produktów Hoover AXI (pralki oraz pralko-suszarki) zdobyła nagrodę Złoty Bell w kategorii Smart Home.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-03-07

Bezpłatne warsztaty dla młodych pasjonatów nauki

Trwają zapisy na warsztaty SmartUP Academy na Wydziale Chemii Politechniki Warszawskiej, w których uczestniczyć mogą uczniowie z całej Polski w wieku 15-19 lat. Pierwsze warsztaty, na które można się jeszcze zapisać odbędą się 30 marca.
czytaj więcej