Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-01-09

IRISNotes Air 3 - magiczne pióro na każdą okazję

Inteligentne pióro, które przekształca odręczne notatki w tekst cyfrowy. Dzięki temu IRISNotes potrafi w znaczący sposób ułatwić codzienną pracę, a także rozrywkę. Docenią je nie tylko studenci, ale i pracownicy biurowi, dziennikarze oraz inne zawody związane z pracą twórczą.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-09

INNO3D GeForce RTX 2060 Twin X2 wkracza na scenę

Jeżeli spojrzymy na statystyki Steam odkryjemy, że GeForce GTX 1060 jest niekwestionowanym królem popularności wśród graczy. Na świat właśnie przyszedł następca tronu - NVIDIA GeForce RTX 2060. INNO3D zaprezentowało właśnie swoją pierwszą odmianę tej karty.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-09

Icy Dock ToughArmor MB998IP-B - 8 w 1

Icy Dock ToughArmor MB998IP-B to obudowa mieszcząca w sobie 8 dysków HDD lub SSD SAS/SATA 2,5" w zatoce 5,25".
czytaj więcej
Handel INNOWACJE 2019-01-09

BelVita startuje z nową kampanią. Mateusz Gessler ambasadorem marki.

Lider sprzedaży ciastek pożywnych, marka belVita startuje z nową kampanią pod hasłem „Śniadania, że u la la”. Aktywacja nawiązująca do pysznych poranków, będzie cieszyła się silnym wsparciem mediowym, sprzedażowym i PR-owym.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Ruszają Targi CES 2019 – największe wydarzenie technologiczne na świecie

CES (Consumer Electronics Show), czyli targi elektroniki użytkowej oraz nowych technologii, organizowane przez Consumer Technology Association (CTA), odbywają się co roku w styczniu w Las Vegas w Nevadzie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Dla pszczół - akcja Fundacji Greenpeace w Galerii Bronowice

Już od 7 stycznia Fundacja Greenpeace Polska zaprasza do zapoznania się ze sposobami ochrony stale zmniejszającej się populacji pszczół oraz dzikich zapylaczy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Kiedy czyścić klimatyzator?

Często na wiosnę wspominamy o konieczności porządków, wietrzenia naszych domów po zimie itd. Nie zapominajmy zatem o naszych klimatyzatorach!
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Co ma wspólnego smog i klimatyzator?

Klimatyzacja głównie kojarzona jest z ochładzaniem powietrza podczas letnich upałów. Nie każdy jednak wie, że może ona służyć przez cały rok. Klimatyzatory AUX JUPITER doskonale sprawdzają się również w zimie i to nie tylko dzięki funkcji ogrzewania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Zalman T6 - obudowa niedroga, ale z klasą

Obudowa południowokoreańskiego Zalmana nazwana po prostu T6 to najnowszy model, który z powodzeniem może znaleźć miejsce na wielu biurkach. Rozsądną cenę łączy z przemyślanym designem i wysoką jakością wykonania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-07

Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife - wyjątkowo wytrzymała powłoka antyre

Powłoka antyrefleksyjna to jedno z najczęściej stosowanych uszlachetnień soczewek okularowych oraz niezwykle ważny element okularów. Jej podstawowym zadaniem jest eliminacja refleksów świetlnych. Zdecydowanie poprawia komfort widzenia osoby noszącej okulary.
czytaj więcej