Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-01-07

Kompaktowy skaner IRISPen Executive 7

Rok akademicki trwa w najlepsze. Warto zatem sprawdzić jakie nowinki technologiczne potrafią ułatwić obcowanie z nauką. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być IRISPen Executive 7, który docenią nie tylko osoby z kręgów akademickich, ale i biznesu również.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2019-01-04

Inkjet zyskuje na znaczeniu

Druk inkjetowy zyskuje coraz większą popularność w branży wydawniczej, produkcji materiałów do przesyłek reklamowych typu direct mail oraz na rynku druku transakcyjnego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-04

MyKronoz zaprasza na CES 2019

“Co się wydarzyło w Las Vegas, zostaje w Las Vegas” - głosi popularne powiedzenie. Nie ma to jednak zastosowania w przypadku targów CES, jednej z najważniejszych imprez technologicznych na świecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-04

Zmodernizowane kosiarki SL

O wysokiej klasie maszyny rolniczej świadczy przede wszystkim jej funkcjonalność, żywotność i bezawaryjność.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-03

ClearOne wprowadza do portfolio mikser DSP dla małych pomieszczeń

CONVERGE® Huddle to profesjonalny mikser audio z DSP, dedykowany do pomieszczeń typu „huddle” lub innych o stosunkowo niedużych rozmiarach, które wymagają obsługi audio i wideo.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-03

Łazienki hotelowe coraz bardziej smart!

Hotelowe łazienki to miejsca szczególnie przepełnione ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi, których odkrywanie może pozytywnie zaskoczyć gości. Sprawdźmy, jakie innowacje schowane są za ich drzwiami!
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-02

Nowe zestawy do sterowania ogrzewaniem podłogowym

Nowoczesne sterowniki umożliwiają wygodną i oszczędną eksploatację ogrzewania podłogowego. Do dotychczasowej oferty firmy TECH Sterowniki dołączyły dwa nowe zestawy do podłogówki: seria 9 i 10.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-31

Icy Dock MB996SK-6SB - maksymalne bezpieczeństwo danych

ToughArmor MB996SK-6SB to wzmocniona, całkowicie metalowa obudowa dysków, która posiada indywidualny, metalowy mechanizm blokujący dla każdej z 6 wnęk.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-24

Wodór - ekologiczne paliwo przyszłości

W dobie zanieczyszczeń i coraz większych problemów ekologicznych naszej planety, podjęto decyzję o elektryfikacji pojazdów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-12-22

Magia zimowych iluminacji - co warto o nich wiedzieć?

Zima to czas, w którym bardzo brakuje nam naturalnego światła. Wczesne zachody słońca, są jednak okazją do prezentacji efektownych iluminacji, które poprawiają nam nastrój i pozwalają poczuć świąteczną atmosferę.
czytaj więcej