Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-03-23

Panasonic wprowadza nową generację wytrzymałego TOUGHBOOKA 33

W porównaniu z poprzednikiem TOUGHBOOK 33 zapewnia o 40% wyższą wydajność, dwukrotnie większą pamięć operacyjną i dwukrotnie większą pojemność dysku twardego. Urządzenie dostępne jest na rynku europejskim od dzisiaj.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-23

Budownictwo modułowe korzysta z potencjału czwartej rewolucji przemysłowej

Budownictwo modułowe pozwala na ekspansję eksportową i transport prefabrykatów w dowolne miejsce świata. Daje to olbrzymie możliwości dla rozwoju polskiej gospodarki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-23

Huawei wchodzi na rynek monitorów z Huawei Display 23.8”

Huawei wchodzi na rynek monitorów w Polsce, wprowadzając do sprzedaży swoje pierwsze urządzenie tego typu – Huawei Display 23.8”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-23

Huawei wprowadza do sprzedaży WiFi Mesh

Huawei WiFi Mesh to nowy system routerów, opracowany z myślą o gospodarstwach domowych, w których do Internetu podłączonych jest wiele urządzeń.
czytaj więcej

Nowe korzyści dla klientów huawei.pl

Wydłużona do trzech lat gwarancja na laptop, jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smartfona w ciągu 3 miesięcy od zakupu i dostawa na następny dzień roboczy przy zakupach opłaconych do południa dnia poprzedniego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-23

Goodyear zaprojektował wytrzymałą oponę koncepcyjną dla Toyoty Aygo X prologue

Toyota zaprezentowała swój najnowszy pojazd koncepcyjny, Aygo X prologue, na oponach Goodyear z indywidualnie przygotowanymi, laserowo rzeźbionymi ścianami bocznymi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-23

Dbaj o planetę wraz z najmłodszymi! Podwójne ekologiczne Tygryski BIO

Chrupki Tygryski są idealną przekąską dla całej rodziny. Podwójnie ekologiczne Tygryski BIO to eko-rewolucja, którą chcemy kontynuować. W tym roku Tygryski stawiają kolejny krok w stronę ekologii.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-23

Wiosenne porządki z odkurzaczem pionowym z funkcją pary – Hoover H-PURE 700 STEA

Hoover H-PURE 700 STEAM to wielofunkcyjny odkurzacz mopujący z odczepianą parownicą ręczną. Skutecznie poradzi sobie z zabrudzeniami różnych powierzchni, podłóg i dywanów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-22

10 000 mil morskich na energii odnawialnej i ogniwach paliwowych Toyoty

Międzynarodowy Dzień Wody to dobra okazja, by przyjrzeć się ubiegłorocznym osiągnięciom szczególnego projektu badawczego, realizowanego przez francuski zespół naukowców we współpracy z Toyotą.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-22

Huawei FreeBuds 4i, nowe, bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów

Huawei FreeBuds 4i, najnowsze bezprzewodowe słuchawki w portfolio Huawei, dostępne są od dziś w atrakcyjnej ofercie, która potrwa do 2 kwietnia. Nowe słuchawki będzie można kupić w tym czasie za 249 zł wybierając między dwoma kolorami, białym i czarnym.
czytaj więcej