Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-11-30

FM Logistic rusza z obsługą logistyczną firmy Maxi Zoo

FM Logistic rusza z obsługą logistyczną firmy Maxi Zoo
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-29

Nowość w portfolio marki Wawel – Croissant z kakaowym nadzieniem

Do bogatego portfolio marki Wawel dołączył pyszny Croissant Wawel. To rogalik z wyjątkowo dużą ilością nadzienia kakaowego (28%), stworzonego z wyśmienitego kakao z Wawelu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-24

Packeta obniża ceny dostaw na rynek czeski, słowacki, węgierski i rumuński

Packeta przygotowała dla nowych klientów specjalną ofertę cenową na dostawy w okresie przedświątecznym do Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-23

Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja - akcja Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną"

Producent słodyczy marka Wawel i Fundacja „Wawel z Rodziną” po raz kolejny inspirują w swoich akcjach świątecznych do czynienia dobra.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-23

Smak nadchodzących Świąt – nowa Kampania Świąteczna w Costa Coffee

Nadchodzi najbardziej wyczekiwany okres w roku, a wraz z nim nowa Kampania Świąteczna w Costa Coffee! Aby już teraz rozsmakować się w klimacie świąt warto skosztować przepysznych nowości z oferty kawiarni.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-17

"Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja” - akcja Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną"

Po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację “Wawel z Rodziną” ogólnopolska akcja “Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. Już po raz trzeci specjalnym partnerem akcji został sklep internetowy frisco.pl.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-16

Nachosy bekonowe w ofercie Fanex

Fanex – lider w produkcji sosów dla branży HoReCa, poszerza swoją ofertę spożywczych dodatków gastronomicznych Tres Amigos. Do grona przekąsek polskiej marki, dołączyły właśnie kukurydziane Nachos Bacon.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-09

Magia konszowania – tajniki szlachetnego smaku czekolad Wawel

Magia konszowania polega na długim i dokładnym mieszaniu składników oraz sprawia, że czekolady Wawel nabierają intensywnego i szlachetnego smaku, na który warto czekać.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-08

Znamy zwycięzców najnowszej edycji S.Pellegrino Young Chef

W ostatni weekend października w Mediolanie w szranki stanęli najbardziej utalentowani młodzi kucharze z całego świata. Wielkim zwycięzcą i zdobywcą tytułu S.Pellegrino Young Chef został reprezentant Wielkiej Brytanii – Jerome Ianmark Calayag.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-11-04

Oferta Zimowa marki Wawel

Końcówka roku to czas, kiedy na sklepowych półkach pojawiają się produkty z limitowanej Oferty Zimowej marki Wawel. W tym roku firma przygotowała ciekawe nowości prezentowe, kultowe produkty w nowej, zimowej odsłonie oraz dedykowane propozycje dla najmłodszych.
czytaj więcej