Biuro prasowe

INNOWACJE 2018-08-27

Innowacje HP napędzają przyszłość handlu detalicznego

HP Engage całkowicie zmieni wrażenia klientów z pobytu w sklepach oraz zapewni bardziej interaktywne wrażenia z zakupów. Produkty Engage rozszerzają jednocześnie ofertę HP Device as a Service
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-06-27

Musztarda ze smażoną cebulką – kolejna nowość w ofercie Fanex

Polski producent sosów Fanex, wprowadził na rynek zupełnie nową recepturę – Musztardę ze smażoną cebulką z dodatkiem octu jabłkowego. Produkt nie zawiera konserwantów. Sos jest już dostępny w sprzedaży hurtowej dla konceptów gastronomicznych oraz sieci handlowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-05-11

Mistrzowska edycja Stock Prestige

Mistrzowska edycja Stock Prestige
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-04-13

Daj się zaskoczyć Wiosennej Ofercie marki Wawel!

Daj się zaskoczyć Wiosennej Ofercie marki Wawel!
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-29

Tenda w ofercie ABC Data

ABC Data nawiązała współpracę z marką Tenda, stając się jej autoryzowanym dystrybutorem. W ofercie Tendy znajdziemy duży wybór rozwiązań sieciowych - od urządzeń przeznaczonych dla domu, po zaawansowane systemy dla biur.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-27

E-commerce zmienia usługi B2B

Raport podkreśla strategie, dzięki którym firmy B2B mogą z powodzeniem konkurować w dziedzinie dynamicznie rozwijającego się transgranicznego handlu elektronicznego
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-07

Personalizowane receptury sosów dużą siłą Fanex

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, kolejny rok z rzędu zakończył ze wzrostem sprzedaży. Największy wpływ na utrzymanie dynamiki wzrostu, miało elastyczne podejście do Klientów oraz produkcja oparta na procedurach personalizowania receptur.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-29

Coraz większa rola polskich marek własnych w gastronomii

Jak wynika z najnowszych analiz rynkowych firmy Fanex – producenta sosów i dodatków spożywczych dla branży HoReCa, udział polskich marek własnych w gastronomii będzie wzrastał.
czytaj więcej