Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-05-21

Fanex wprowadza Paluszki Żerańskie Słono-Pikantne

Fanex – polski producent sosów oraz dodatków spożywczych dla branży HoReCa, wprowadził na rynek nowy smak swoich flagowych Paluszków Żerańskich. Słono-Pikantna wersja przekąsek przypadnie do gustu miłośnikom nieco ostrzejszych smaków z charakterem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-08

Testy robota dezynfekującego NOYEN w VIVO! Lublin

W dobie koronawirusa niezwykle ważne są działania profilaktyczne. Wiele się mówi o prawidłowym myciu rąk, ale co z równie ważną dezynfekcją ogólnodostępnej powierzchni? Już w najbliższy poniedziałek, 11 maja, na terenie VIVO! Lublin odbędą się testy robota dezynfekującego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-24

VAN PUR S.A. PRODUCENT ŁOMŻA POMAGA MAŁYM BROWAROM I GASTRONOMII

Van Pur S.A. producent marek takich jak Łomża, Karpackie czy Cortes w odpowiedzi na konsekwencje pandemii pomaga mniejszym browarom i gastronomii, a także przekazał środki do dezynfekcji do placówek pomocy społecznej. Na tym działania się nie kończą.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-17

Wawel po raz kolejny wyróżniony w Raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

16 kwietnia 2020 roku odbyła się premiera Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”. W tegorocznej, już 18 edycji Publikacji, Forum Odpowiedzialnego Biznesu doceniło firmę Wawel za realizowanie godnych polecenia praktyk w aż 3 kategoriach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-07

Oferta Wiosenna marki Wawel

Połączenie sprawdzonych smaków i dawka nowości – tak wygląda propozycja marki Wawel w ramach Oferty Wiosennej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-30

FX510e - Nowy system do pozłacania etykiet firmy DTM Print.

Zwiększ wartość swoich produktów, dodając im elegancji i luksusu!
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-30

Wstążka, którą można wiele powiedzieć!

Długo oczekiwana nowość jest wreszcie dostępna na rynku polskim. Drukarka do wstążek firmy PIY RIBBONS to urządzenie, które pozwala Klientom w sklepie drukować osobiste wstążki z dedykacją dla swoich bliskich.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-30

DTM CX86e -najmniejsza kolorowa drukarka etykiet LED z suchym tonerem

Drukarka DTM CX86e pozwala firmom produkować profesjonalne kolorowe etykiety, paragony, metki, zawieszki, kupony, bony, vouchery, identyfikatory i wiele innych. To szybkie i kompaktowe rozwiązanie w zakresie druku materiałów reklamowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-30

RX500e kolorowa drukarka do etykiet RFID

Najnowsza drukarka firmy Primera RX500e, to w pełni kolorowa drukarka etykiet z wbudowanym, automatycznym systemem kodującym RFID.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-02-27

#KLIFING – (RE)definicja stylu życia wg. Galerii Klif

Eksperci z międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield w opracowaniu „Poza branżą retail: tworzenie destynacji zakupowych” wskazują, jakie są główne czynniki kreujące rolę centrów handlowych w życiu współczesnego konsumenta.
czytaj więcej