Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-01-25

Najwyższa precyzja, maksymalna prostota

Wśród narzędzi stosowanych w profesjonalnych laboratoriach fotometrycznych nie powinno zabraknąć najnowszego luksomierza L-200 białostockiej marki Sonopan.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-23

Wystaw się na ISPO Munich z POG

Do in Poland to nowa inicjatywa Polish Outdoor Group. POG, przy okazji Międzynarodowych Targów Sportowych i Outdoorowych ISPO Munich 2019, chce promować Polskę jako miejsce idealne do produkcji, sprzedaży i spędzania czasu. Od 2004 roku rynek outdoorowy wzrósł ponad 4-krotnie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-21

Firma OKI Europe oferuje rok darmowego drukowania monochromatycznego

Drukuj w biurze kolorowe materiały w wysokiej rozdzielczości HD i uzyskaj rok darmowego druku monochromatycznego* wraz z pakietem darmowego papieru banerowego* w zestawie z wybranymi kolorowymi drukarkami cyfrowymi LED i urządzeniami wielofunkcyjnymi OKI
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-16

Gdy potrzebna jest pomoc

W życiu zdarzają się różne sytuacje, często niespodziewane i nagłe. Wychodząc z domu na zakupy do centrum handlowego nie możemy przewidzieć, że akurat tego dnia nam lub naszym bliskim będzie potrzebne wsparcie medyczne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-16

Przenieś swoje biuro do… Portu Łódź!

240 mkw. profesjonalnej przestrzeni do pracy, designerskie meble dedykowane do biur oraz dwie sale konferencyjne – tak wygląda bezpłatna strefa coworkingowa zlokalizowana na terenie Portu Łódź.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-09

Nadchodzi nowe: Sky Kitchen w SkyTower

W Sky Tower, jednym z najatrakcyjniejszych punktów na biznesowo-turystycznej mapie Wrocławia, w ramach nowej strategii działania planowane jest m.in. uruchomienie Sky Kitchen.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-09

IRISNotes Air 3 - magiczne pióro na każdą okazję

Inteligentne pióro, które przekształca odręczne notatki w tekst cyfrowy. Dzięki temu IRISNotes potrafi w znaczący sposób ułatwić codzienną pracę, a także rozrywkę. Docenią je nie tylko studenci, ale i pracownicy biurowi, dziennikarze oraz inne zawody związane z pracą twórczą.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-04

Zmodernizowane kosiarki SL

O wysokiej klasie maszyny rolniczej świadczy przede wszystkim jej funkcjonalność, żywotność i bezawaryjność.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-11-16

Próżniowe pakiety szybowe od Guardian Glass otwierają świat nowych możliwości

Firma Guardian Glass opracowała innowacyjną technologię, która zrewolucjonizowała metodę produkcji szkleń o wysokich parametrach. Przełomowa technologia spełnia wymogi dotyczące wydajności energii cieplnej.
czytaj więcej
Firma INNOWACJE 2018-10-24

Nowe aplikacje Xerox ConnectKey przyspieszają cyfrową transformację

• Aplikacje wspomagają pracowników biurowych, mobilnych oraz branżę edukacyjną. • Usprawnienie przepływu pracy w każdym przedsiębiorstwie. • Ulepszona galeria aplikacji Xerox umożliwia sprawniejsze przeglądanie, instalowanie i kupowanie produktów.
czytaj więcej