Biuro prasowe

INNOWACJE 2019-02-11

Delock wprowadza nowe kable HDMI do obsługi 8K

Szybszy transfer danych i obraz nawet do 8K. Oczywiście pod warunkiem, że w ogóle masz na czym taką rozdzielczość wyświetlić.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-30

Panasonic: Projektory o wysokiej jasności tylko w technologii laserowej

Panasonic ogłosił całkowite przejście na technologię laserową w obszarze projektorów o wysokiej jasności. Tym samym firma kończy produkcję serii PT-DZ21K. Zastąpi ją m.in. flagowy model PT-RZ21K gwarantujący niższe koszty utrzymania i większą niezawodność.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-23

iiyama: 25-calowy ekran WUXGA dla profesjonalistów

Firma iiyama poszerzyła swoją ofertę monitorów z serii ProLite o nowy model XU2595WSU-B1, który został wyposażony w 25-calową matrycę w technologii IPS o proporcjach 16:10 i rozdzielczości WUXGA.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Co ma wspólnego smog i klimatyzator?

Klimatyzacja głównie kojarzona jest z ochładzaniem powietrza podczas letnich upałów. Nie każdy jednak wie, że może ona służyć przez cały rok. Klimatyzatory AUX JUPITER doskonale sprawdzają się również w zimie i to nie tylko dzięki funkcji ogrzewania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-01-08

Kiedy czyścić klimatyzator?

Często na wiosnę wspominamy o konieczności porządków, wietrzenia naszych domów po zimie itd. Nie zapominajmy zatem o naszych klimatyzatorach!
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-10

Obalamy suszarkowe mity – nowa kampania Beko

Masz dość potykania się o nieporęczną suszarkę i zabierania jej z balkonu, kiedy tylko na horyzoncie pojawi się czarna chmura? Beko ma rozwiązanie tych problemów! Właśnie ruszyła nowa kampania marki, która pokazuje jak wiele można zyskać wybierając suszarkę automatyczną.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-05

Tradycyjne suszarki odchodzą do lamusa

Czy zastanawiałeś się kiedyś, o ile prostsze byłoby życie, gdyby suszące się pranie nie zajmowało Twojej domowej przestrzeni? A może masz już dość planowania prania według prognozy pogody? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ten tekst jest dla Ciebie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-17

iRobot Roomba e5 – efektywność oznaczona na nowo

iRobot, lider rynku robotów domowych, informuje o przemierzę robota odurzającego Roomba e5. Ten wyposażony w moduł łączności bezprzewodowej autonomiczny robot odkurzający posiada szereg innowacyjnych technologii, które pomogą w codziennym utrzymaniu czystości w domu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-09-12

Innowacje Electrolux na targach IFA 2018

Electrolux cały czas pracuje nad udoskonalaniem produktów, szukając rozwiązań poprawiających komfort użytkowania i otwierających nowe możliwości. Każdego roku na targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie Electrolux prezentuje nowości, które nadają kierunek rozwojowi branży.
czytaj więcej