Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-01-29

Przyszłość technologii jest eko. Samsung prezentuje nowe rozwiązania

Firma Samsung w swoich planach na rozwój bierze pod uwagę dobro naszej planety i zrównoważony rozwój.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-26

CES 2021: Dlaczego Samsung stawia na personalizację?

Przez cały ubiegły rok Samsung wsłuchiwał się w opinie użytkowników, aby zrozumieć, w jaki sposób zmiany te wpłynęły na ich oczekiwania w stosunku do urządzeń AGD.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-21

Maksimum korzyści. Kup pralkę oraz suszarkę Samsung i odbierz prezenty

Coraz częściej wybieramy urządzenia smart AGD, które zapewniają intuicyjną obsługę i sprawiają, że obowiązki domowe stają się łatwiejsze i wygodniejsze.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-15

Przyszłość obowiązków domowych wg Samsung

Samsung powiększa portfolio o kolejne urządzenia mające ułatwić życie. Należą do nich JetBot 90 AI+, oraz pralki i suszarki AI Control.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-14

Samsung zdobywa 44 nagrody Innovation Award na targach CES 2021

W tym roku aż 44 najnowsze urządzenia i usługi Samsung zdobyły nagrodę CES 2021 Innovation Award, w tym szczególne wyróżnienie Best of Innovation.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-13

Kasia Sokołowska ambasadorką Samsung AirDresser

Kasia Sokołowska – najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce, kobieta sukcesu i ikona stylu. W swoich stylizacjach stawia na klasykę i minimalizm, które chętnie łączy z odrobiną ekstrawagancji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-12

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE: ZACZNIJ JEŚĆ ZDROWO

Początek Nowego Roku to dla wielu osób okazja do wyznaczenia sobie nowych celów, by zmienić swoje życie na lepsze. Postanawiamy rzucić palenie, rozpocząć ćwiczenia na siłowni, zacząć dietę, która pomoże schudnąć, czytać jedną książkę miesięcznie czy zacząć zdrowo jeść.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-01-08

CES 2021: Personalizowane lodówki Samsung BESPOKE

Spersonalizowane lodówki BESPOKE, które idealnie pasują do nowoczesnych kuchni, będą dostępne na kolejnych rynkach, w tym m.in. w Polsce, Niemczech, Włoszech.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-18

W Polsce aż 39% żywności kupowanej w każdym tygodniu jest wyrzucane

Z najnowszego raportu firmy Samsung wynika, że zrozumienie, które produkty powinny być przechowywane w lodówce, pomogłoby polskim gospodarstwom domowym uniknąć marnowania żywności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-12-16

Na jakie alergie jesteśmy narażeni zimą?

Wydawałoby się, że zima to pora roku, która jest przyjazna dla alergików. Nic bardzie mylnego - uczulenie na roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt domowych czy pyłki drzew to problem, z którym alergicy borykają się także zimą.
czytaj więcej