Biuro prasowe

INNOWACJE 2021-03-11

Rekord! Słuchawki Marshall Major IV to 80 godzin słuchania muzyki

Kultowa marka, wyspecjalizowana w wysokiej jakości sprzęcie audio o rockowym rodowodzie, opracowała najnowszą wersję swoich słuchawek Bluetooth 5.0.
czytaj więcej
Kolory ziemi w nowych kolekcjach płytek Ceramiki Paradyż
INNOWACJE 2021-03-11

Kolory ziemi w nowych kolekcjach płytek Ceramiki Paradyż

Brązy, beże oraz ciepłe szarości coraz śmielej goszczą w naszych wnętrzach. W połączeniu z rysunkiem naturalnego kamienia, kolory z palety barw ziemi tworzą niepowtarzalny duet zachwycający subtelnością.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-10

TP-Link przedstawia system do monitoringu CCTV - VIGI

Nowy system do monitoringu CCTV od TP-Link dedykowany jest osobom, które chcą chronić prywatne mienie, domy i posesje, również biura, parkingi czy magazyny. W skład systemu wchodzą kamera zewnętrzna VIGI C300P, kamera wewnętrzna VIGI C400P oraz VIGI NVR1008.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-10

Składowiska odpadów to nie tylko śmieci. Ich rekultywacja przynosi korzyści

gospodarowanie odpadami wymaga koordynacji wielu procesów. Od odpowiedniego przygotowania kwater aż po rekultywację terenu zakładu. Dlatego tak ważne jest, by cała operacja przebiegała z poszanowaniem środowiska naturalnego i korzyścią dla lokalnej społeczności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-10

Systemy intralogistyczne bazując na robotyce mobilnej

Roboty AGV/AMR, stanowiąc część kompleksowego systemu intralogistycznego wspomagają procesy produkcyjne i logistyczne w kolejnych magazynach. Czym się wyróżniają? Sprawdźmy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-10

Medinice zakończył pierwszą część II etapu badań przedklinicznych CoolCryo

Medinice przy współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu zakończył pierwszą część II etapu badań przedklinicznych (faza przewlekła) na zwierzętach w projekcie systemu do krioablacji kardiochirurgicznej CoolCryo, stosowanej m.in. do leczenia migotania przedsionków.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-10

Wszystko, co musisz wiedzieć o szafie kapsułowej. Sprawdzone sposoby Kasi Sokoło

Konsekwentne budowanie szafy kapsułowej, której idea opiera się na minimalizmie i planowaniu. Jakie 5 elementów, zdaniem Kasi, powinno się w niej znaleźć?
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-09

Projekt społeczny - Next Step

Projekt Next Step jest realizowany przez grupę przyjaciół w ramach Zwolnionych z teorii. Ma na celu pomóc młodym osobom z podjęciem trudnych dla nich decyzji o przyszłości. Serdecznie zapraszamy do zaobserwowania nas na social mediach!
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-09

Nowe trendy e-commerce

Już 73% Polaków deklaruje, że robi zakupy w Internecie, dlatego wiele firm podjęło decyzję o rozszerzeniu działalności online. Zwiększenie konkurencji wymagało od nich skupienia się na działaniach marketingowych, m.in. analizie danych, newsletterach i programach lojalnościowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2021-03-09

Czytnik kart SD i microSD Hama. Mały, solidny, szybki i zawsze pod ręką

Obsługuje karty pamięci SD/SDHC/SDXC (również w wersji micro) o pojemności do 2 terabajtów. Podłącza się go do peceta, laptopa, tabletu czy smartfona za pomocą bezproblemowego wejścia USB typu C.
czytaj więcej