Biuro prasowe

INNOWACJE 2023-10-20

Motorola świętuje swoje 95-lecie

To doskonała okazja na przypomnienie najważniejszych momentów z historii firmy, której rozwiązania wpłynęły na historię ludzkości — od łączności między Księżycem a Ziemią, po rozwój osobistej komunikacji i tworzenie produktów o statusie ikony stylu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-19

Nowoczesne rozwiązania elektroinstalacyjne dla małych lokali usługowych

Według raportu "Elektryczność 4.0" dla Schneider Electric i Fundacji Digital Poland, 93% mikrofirm w Polsce doświadczyło podwyżek cen energii elektrycznej, średnio o 160% rok do roku. To wyzwanie zwłaszcza dla lokali usługowych, jak restauracje i kawiarnie. Jak obniżyć koszty?
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2023-10-19

#dajsięzobaczyć – zapewnijmy dzieciom bezpieczeństwo na drodze

Dni stają się coraz krótsze. Na niebezpieczeństwo na ciemnych drogach szczególnie narażone są dzieci. Marka eXc postanowiła podjąć inicjatywę i zorganizować akcję społeczną #dajsięzobaczyć, która ma na celu zadbać o bezpieczeństwo dzieci na drogach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-19

Ponad 5000 zewnętrznych automatów paczkowych Infinity

DPD Polska rozszerza współpracę z operatorem automatów paczkowych, SwipBox.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-19

5 produktów smart, które musisz mieć jesienią

Wraz z nadejściem jesieni spędzamy więcej czasu w domach - wolimy z okna obserwować pogarszającą się pogodę.
czytaj więcej
Poznaj Polską Grupę Porcelanową
INNOWACJE 2023-10-18

Poznaj Polską Grupę Porcelanową

W 2018 roku temu powstała Polska Grupa Porcelanowa – najsilniejsza w Polsce i wiodąca w Europie grupa wytwórców porcelany stołowej. Każda z marek należących do PGP ma swoją ugruntowaną pozycję na rynku, a więc połączenie sił służy lepszemu odpowiadaniu na potrzeby klientów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-18

Zyxel Networks wprowadza na rynek pierwszy punkt dostępowy Wi-Fi 7

Zyxel Networks wprowadza na rynek pierwszy punkt dostępowy Wi-Fi 7 o przepustowości 22 Gb/s Nowy punkt dostępowy Wi-Fi 7 WBE660S oferuje prędkości pięciokrotnie wyższe niż poprzednia generacja, zarządzanie w chmurze i zabezpieczenie brzegu sieci bezprzewodowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-18

EstraSOS – wegańskie sosy do dań i sałatek

Producent naturalnych suplementów diety, onesano wprowadza unikalną linię produktów zaliczanych do sektora żywności wzbogaconej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-18

Badania o spalaniu biomasy, które nie sprawdzą się w polskich realiach

W świetle ostatnich doniesień dotyczących wpływu spalania drewna w kominkach na zwiększenie ryzyko nowotworów u kobiet oficjalne oświadczenie wydało Ogólnopolskie Stowarzyszenie „Kominki i Piece”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-10-17

Wi-Fi w samochodzie? Mobilny router ZTE MF79U

Dzieci w samochodzie zaczynają się nudzić. Rodzice dają im smartfon lub tablet, ale wkrótce kończy się transfer danych i dzieci płaczą, bo nie mogą obejrzeć filmu… A przecież ta podróż mogłaby przebiegać w spokojnej atmosferze, gdyby w samochodzie był mobilny router ZTE MF79U.
czytaj więcej