Komunikaty PR

Nowa bezprzewodowa klawiatura Hama WK-300 z przyciskiem Assist AI

2024-12-17  |  10:18

Producent wprowadza na rynek klawiaturę bezprzewodową WK-300, która łączy w sobie kompaktowe rozmiary, cichą pracę oraz innowacyjne funkcje. Może ona obsługiwać do trzech sprzętów jednocześnie dzięki technologii radiowej i dwóm kanałom Bluetooth. Wisienką na torcie jest specjalny przycisk Assist AI, umożliwiający błyskawiczny dostęp do Microsoft Copilot lub innych asystentów sztucznej inteligencji.

Klawiatura wyróżnia się elegancką, czarną kolorystyką, świetnie pasującą do nowoczesnych stanowisk pracy. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom (36,9 cm szerokości, 2,3 cm wysokości i 12,6 cm głębokości) i lekkiej konstrukcji (447 g z bateriami w środku), sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w podróży. To idealny wybór dla wszystkich osób, które cenią oszczędność miejsca.

Uniwersalne połączenie

Model WK-300 oferuje dwie opcje łączności: technologię radiową 2.4 GHz z odbiornikiem USB-A (schowanym w obudowie) oraz Bluetooth 5.2 z dwoma kanałami. Zasięg połączenia wynosi do 10 metrów, a użytkownik może swobodnie przełączać się jednym przyciskiem pomiędzy trzema podłączonymi urządzeniami, takimi jak komputer, tablet czy smartwatch.

Cicha praca i wygodne pisanie

Klawisze są ciche i zostały zaprojektowane z myślą o intuicyjnym oraz płynnym pisaniu. Wklęsły kształt przycisków zapewnia komfort pracy, a cicha konstrukcja pozwala na użytkowanie klawiatury nawet w miejscach wymagających skupienia. Dzięki laserowemu grawerowi oznaczenia na klawiszach są trwałe i odporne na ścieranie.

Przycisk Assist AI i funkcje multimedialne

W dobie rosnącego znaczenia sztucznej inteligencji, opisywana klawiatura została wyposażona w przycisk Assist AI. Jest docelowo przypisany do Microsoft Copilot, ale użytkownicy mogą to zmienić i połączyć go z dowolnym innym narzędziem sztucznej inteligencji, co zapewnia wygodny dostęp do nowoczesnych rozwiązań. Dodatkowo klawiatura oferuje multimedialne funkcje klawiszy F oraz tryb Fn-Lock, który pozwala na zmianę przypisania klawiszy funkcyjnych bez konieczności modyfikowania ustawień systemowych.

Ekologia i oszczędność energii

Hama WK-300 jest zasilana dwiema bateriami AAA, które znajdują się w zestawie, eliminując konieczność mozolnego czekania na naładowanie wbudowanego akumulatora. Włącznik on/off i tryb czuwania pomagają oszczędzać energię, gdy klawiatura nie jest używana przez co najmniej 5 minut. Warto również wspomnieć, że obudowa i klawisze tej klawiatury zostały wykonane z tworzywa ABS, pochodzącego w 65 proc. z recyklingu.

Kompatybilność i przystępna cena

Klawiatura współpracuje z systemami Windows 10 i 11, MacOS 11, iOS 14, iPadOS 14 oraz Android 8.0 i nowszymi. Jej katalogową cenę ustawiono na poziomie tylko 89 zł.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Komputery Dlaczego warto wybrać monitor OLED? Biuro prasowe
2024-12-13 | 09:30

Dlaczego warto wybrać monitor OLED?

Monitor OLED to definicja świetnej jakości obrazu z realistycznie odwzorowanymi kolorami i detalami. Poznaj monitor 240Hz oraz monitor 360Hz marki Samsung i wykorzystaj
Komputery Oszczędź budżet i miejsce na biurku. Bezprzewodowa klawiatura Hama WK-500
2024-12-09 | 10:57

Oszczędź budżet i miejsce na biurku. Bezprzewodowa klawiatura Hama WK-500

Marka ogłosiła właśnie premierę niewielkiej cichej klawiatury nożycowej z wklęsłymi przyciskami, którą można połączyć aż z trzema urządzeniami jedocześnie drogą radiową i
Komputery Zyxel Networks wprowadza asystenta bezpieczeństwa sieciowego
2024-12-04 | 21:00

Zyxel Networks wprowadza asystenta bezpieczeństwa sieciowego

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych i opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, uruchomił SecuPilot - funkcję asystenta AI w ramach usługi SecuReporter

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu

Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.

Prawo

Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości

Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane  alarmują toksykolodzy.

Infrastruktura

Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania

Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.