Biuro prasowe

INNOWACJE 2017-07-24

5 sposobów na maksymalne wydłużenie życia baterii w Twoim UPS

Żadna bateria nie jest w stanie działać wiecznie. Jednak jej żywot może zostać maksymalnie wydłużony pod warunkiem, że będziemy przestrzegać kilku zasad. Co zrobić, aby bateria w urządzeniu zasilania gwarantowanego posłużyła jak najdłużej?
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-07-20

Bot pomoże wybrać kredyt w Credit Agricole

Credit Agricole uruchomił dla klientów specjalnego chatbota, który pomoże w zbieraniu wniosków kredytowych na platformie Facebook Messenger. Za realizację projektu odpowiadają 18 Havas Warsaw, wyspecjalizowana w innowacyjnej komunikacji marketingowej jednostka HMG oraz Wandlee.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-07-20

Efektywne zarządzanie energią – SEPIN chce podbić rynek z hub:raum i innogy

Dane o konsumpcji energii przesyłane w czasie rzeczywistym stają się rzeczywistością. SEPIN, startup pracujący nad takim rozwiązaniem, został wybrany przez hub:raum i innogy Polska do dalszej współpracy w tym obszarze.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-07-19

EVER ECO Pro AVR CDS – nowe możliwości docenianego przez lata UPS-a

15 lat od rozpoczęcia przez EVER produkcji pierwszego UPS serii ECO wchodzi na rynek kolejna jego wersja - ECO Pro AVR CDS. Kontynuator znanej i docenianej serii ECO Pro CDS posiada szereg nowych funkcjonalności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-07-14

Creative Muvo 1c kompaktowy, odporny na zachlapanie głośnik Bluetooth.

Creative wprowadza nowe głośniczki o zachowanych najlepszych cechach modelu poprzedniego ale w lepszej cenie, bez odtwarzacza mp3 na karty microCD.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-07-11

Technologia zwiększa bezpieczeństwo kolei

Kiedy w 2015 roku Unia rozdzielała ponad 13 mld EUR na rozbudowę sieci transportowej, Polska stała się jednym z największych beneficjentów tego wsparcia. Jednak mimo tego, od stycznia do czerwca 2017 roku, na przejazdach kolejowo-drogowych miało miejsce 87 wypadków.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-07-10

Creative wprowadza nowe, letnie kolory sprawdzonego głośniczka Muvo 2c Bluetooth

Na życzenie klientów z całego świata Creative wprowadza głośniczki w niespotykanych jaskrawych i pastelowych kolorach, czy zapotrzebowanie potwierdzi polski rynek, pokaże sprzedaż.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-07-07

Pokaż innym, jak korzystasz z urządzeń firmy TECH Sterowniki - konkurs

Rusza druga edycja konkursu organizowanego przez firmę TECH Sterowniki pod hasłem „TECHnologicznie nakręceni”. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-07-06

Pierwszy w Polsce wywiad z robotem – autonomicznym asystentem cyfrowym – Aalią

Inteligentne boty mogą realizować nawet 70% zadań konsultanta w firmowym dziale call center
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-06-29

Sound Blaster PLAY! 3 wprowadza dźwięk cyfrowy na nowy poziom

Sound Blaster PLAY! 3 wprowadza dźwięk cyfrowy na nowy poziom: Creative prezentuje High Res-USB Sound Card z wbudowanym DAC i wzmacniaczem słuchawkowym
czytaj więcej