Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-06-02

Startuje Loteria (Z)ręcznie Robiona, promująca Karmelki z Wawelu

W portfolio marki Wawel, poza licznymi nowościami, znajdziemy wiele sprawdzonych i cenionych od lat produktów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-05-04

We wtorek 5 maja Muzeum Polskiej Wódki ponownie zostanie otwarte

We wtorek 5 maja, zgodnie z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o stopniowym wznawianiu działalności niektórych instytucji kultury, Muzeum Polskiej Wódki ponownie otworzy swoje wnętrza dla zwiedzających, w formule zgodnej z obowiązującymi wytycznymi GIS.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-24

Polacy czasów Konstytucji 3 maja oczami przewodników Muzeum Polskiej Wódki

Jacy byli osiemnastowieczni Polacy? Czemu tak bardzo pragnęli reform? I w końcu – jaki toast mogli wznieść na cześć uchwalenia Konstytucji 3 maja? Tło społeczne oraz obyczaje Polaków doby schyłku Rzeczypospolitej Obojga Narodów nakreślają przewodnicy Muzeum Polskiej Wódki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-09

Tradycje wielkanocne – ciekawostki oczami przewodników Muzeum Polskiej Wódki

Jaka wyglądał staropolski sposób barwienia pisanek? Czym nadziewano w Polsce pączki? Skąd swe nazwy wzięły baby i kołacze? I jak w wielkanocne tradycje wpisuje się historia Polskiej Wódki? Przewodnicy Muzeum Polskiej Wódki przybliżają staropolskie, wielkanocne tradycje.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-08

Szybkie przepisy na wyborne infuzje prosto z Muzeum Polskiej Wódki

Przygotowanie domowych nalewek na bazie Polskich Wódek może zająć miesiące, a nawet lata. Jednak dzięki infuzowaniu, czyli aromatyzowaniu Polskiej Wódki, można w krótkim czasie uzyskać zaskakujący efekt. O infuzjach opowiadają barmani Muzeum Polskiej Wódki z Koneser Bar 3/4.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-09

13 stycznia Muzeum Polskiej Wódki będzie można zwiedzać za darmo

13 stycznia 2020 roku innowacyjne Muzeum Polskiej Wódki będzie można zwiedzać bezpłatnie. Okazją do zapoznania się z historią tego niezwykłego produktu jest obchodzone 13 stycznia święto Polskiej Wódki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-26

NOWY BROWAR INFINITUM BREWING WCHODZI NA POLSKI RYNEK

Infinitum Brewing to browar, który szumnie wchodzi na polski rynek piwny. Wyróżnia się najwyższą jakością oraz wyjątkowością, która porównywana jest z najlepszymi browarami na świecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-08-28

NAJNOWSZY FILM MICHAŁA MILOWICZA „FUTRO Z MISIA”

Michał Milowicz niedawno rozpoczął zdjęcia do swojego najnowszego filmu „Futro z Misia”, którego jest jednocześnie reżyserem. Pierwsze kadry postanowiono nagrywać w Zakopanem, w tamtejszym hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Jak wyglądała praca na planie?
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-02

Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamo

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-09

Jak Polacy czytali podczas wakacji? (Infografika)

W lipcu producent e-czytników inkBOOK przeprowadził badanie dotyczące preferencji osób czytających, w szczególności w okresie wakacyjnym. Prawie 60% respondentów zadeklarowało, że podczas tegorocznego urlopu czytało książki w wersji elektronicznej.
czytaj więcej