Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-04-08

Szybkie przepisy na wyborne infuzje prosto z Muzeum Polskiej Wódki

Przygotowanie domowych nalewek na bazie Polskich Wódek może zająć miesiące, a nawet lata. Jednak dzięki infuzowaniu, czyli aromatyzowaniu Polskiej Wódki, można w krótkim czasie uzyskać zaskakujący efekt. O infuzjach opowiadają barmani Muzeum Polskiej Wódki z Koneser Bar 3/4.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-09

13 stycznia Muzeum Polskiej Wódki będzie można zwiedzać za darmo

13 stycznia 2020 roku innowacyjne Muzeum Polskiej Wódki będzie można zwiedzać bezpłatnie. Okazją do zapoznania się z historią tego niezwykłego produktu jest obchodzone 13 stycznia święto Polskiej Wódki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-11-26

NOWY BROWAR INFINITUM BREWING WCHODZI NA POLSKI RYNEK

Infinitum Brewing to browar, który szumnie wchodzi na polski rynek piwny. Wyróżnia się najwyższą jakością oraz wyjątkowością, która porównywana jest z najlepszymi browarami na świecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2019-08-28

NAJNOWSZY FILM MICHAŁA MILOWICZA „FUTRO Z MISIA”

Michał Milowicz niedawno rozpoczął zdjęcia do swojego najnowszego filmu „Futro z Misia”, którego jest jednocześnie reżyserem. Pierwsze kadry postanowiono nagrywać w Zakopanem, w tamtejszym hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Jak wyglądała praca na planie?
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-10-02

Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamo

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-08-23

NAGRODA DLA MARKI ŁOMŻA - CHMIELAKI KRASNOSTAWSKIE 2018

I MIEJSCE W KATEGORII EUROPEAN LAGER DLA ŁOMŻA JASNE
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-09

Jak Polacy czytali podczas wakacji? (Infografika)

W lipcu producent e-czytników inkBOOK przeprowadził badanie dotyczące preferencji osób czytających, w szczególności w okresie wakacyjnym. Prawie 60% respondentów zadeklarowało, że podczas tegorocznego urlopu czytało książki w wersji elektronicznej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-03

Miasto skąpane w milionie barw. Light. Move. Festival. zachwycił po raz siódmy

W ostatni weekend tłumy łodzian oraz turystów z Polski i zagranicy przemierzały 15-kilometrową trasę festiwalową pełną atrakcji. Wstępne szacunki zakładają, że siódmą edycję Light. Move. Festival. obejrzało nawet 700 tysięcy osób.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-01

LMF Last Minute. Co musisz zobaczyć w ostatni dzień festiwalu światła

Od dwóch dni cała Łódź żyje największym w Polsce Festiwalem Światła. W niedzielę ostatni dzień festiwalowy, by móc zatracić się w świetle i muzyce. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych atrakcji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-30

Rozbłysły kolorowe światła Light. Move. Festival. 2017

Tłumy przeszły w piątek ulicą Piotrkowską, aby zobaczyć siódmą edycję Light. Move. Festival. Rekordowa 15-kilometrowa trasa festiwalowa zapełniła się zwiedzającymi łodzianami i przyjezdnymi z innych miast. Czy padnie rekord frekwencyjny? Wiele na to wskazuje.
czytaj więcej