Biuro prasowe

INNOWACJE 2017-10-17

NITHYA – rezultaty, których nie możesz sobie wyobrazić

Kolagen to materiał, z którego powstaje młodość. Jest niezbędnym sojusznikiem w każdej strategii przeciwstarzeniowej i jednym z głównych czynników przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry.
czytaj więcej
Medycyna INNOWACJE 2017-09-22

Międzynarodowa konferencja „Innowacje w Ochronie Zdrowia”

28 września odbędzie się konferencja medyczna „Innowacje w Ochronie Zdrowia”. Organizatorem wydarzenia są Centrum Medycznego Kształcenia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Komitet Sterujący STRATEGMED Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-19

Weź to sobie do serca!

Przypadający na 24 września Światowy Dzień Serca to doskonała okazja do tego, by poznać najistotniejsze zagadnienia dotyczące zdrowia serca.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-19

Prof. Marek Naruszewicz: „W Polsce umiera 1 na 3 z chorych na serce kobiet"

Na pytania dotyczące zdrowia serca odpowiada prof. dr hab. Marek Naruszewicz, Honorowy Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Badań nad Miażdżycą oraz ekspert ogólnopolskiego programu walki z cholesterolem „Proaktywnie dla serca”.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-09-18

Rewolucja na rynku! BOX Naturhouse ACTIVE

Trend na bycie fit stał się obecnie bardzo popularny, a Polacy coraz częściej stawiają na aktywność fizyczną jak i coraz bardziej świadomie sięgają po to co zdrowe.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-06-22

Leki i materiały biologiczne w odpowiednich warunkach

Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu jako pierwsze w Polsce korzysta z kompleksowego systemu monitorowania temperatury opracowanego przez firmę Blulog. Technologia M2M pozwala zadbać o odpowiednie warunki magazynowania i transportu leków.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-29

Rewolucyjna metoda rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego

Uszkodzenia stawów kolanowych, a szczególnie więzadła krzyżowego przedniego (ACL), należą do jednych z najczęstszych kontuzji, jakie przytrafiają się osobom uprawiającym tzw. sporty skrętne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-11

Dyskopatia, czyli gdy zaboli krążek

Mało sportu, wielogodzinne siedzenie w nieodpowiedniej pozycji, nadwaga? Trzeba przyznać, że nasz kręgosłup nie ma z nami lekko. Według badań TNS nieco ponad 50 procent Polaków (po 55 r.ż.)
czytaj więcej