Komunikaty PR

Nowe rozwiązanie dostaw łańcucha chłodniczego Tive

2022-10-02  |  01:00
Biuro prasowe

Tive, lider w dziedzinie technologii łańcucha dostaw i logistyki, wprowadza na rynek nowe rozwiązanie do zarządzania łańcuchem chłodniczym, które jest dedykowane dla firm farmaceutycznych, biologicznych i komórkowej terapii genowej. Wieloczujnikowe urządzenia śledzące Solo 5G firmy Tive rejestrują i przesyłają niezwykle dokładne dane dotyczące lokalizacji i temperatury przesyłek w czasie rzeczywistym, umożliwiając klientom aktywne monitorowanie przesyłek w tranzycie, podejmowanie działań w przypadku wystąpienia odchyleń i identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień łańcucha dostaw.

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania Tive obejmuje teraz pełny zakres temperatur wymaganych do ochrony wszystkich przesyłek o znaczeniu krytycznym w łańcuchu chłodniczym — w tym przesyłek z suchym lodem i kriogenicznych. Oprócz Trackerów z baterią niklowo-kadmową Solo 5G (TT-7000/TT-7100), które już pokrywają zakres temperatur od -30°C do +60°C, Tive wprowadza nowe Trackery z sondami, które mogą pracować w temperaturze do -200°C i są przeznaczone do monitorowania przesyłek z suchym lodem i kriogenicznych.

„Tive stworzył rozwiązanie, które zapewni firmom biotechnologicznym, farmaceutycznym oraz instytucjom zajmującym się terapią genową komórek kompletne rozwiązanie łańcucha chłodniczego, dając im ogromną przewagę nad konkurencją” – powiedział Krenar Komoni, założyciel i dyrektor generalny Tive. – „Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na przesyłki w niskich i bardzo niskich temperaturach, dla firm na całym świecie jeszcze ważniejsze staje się zapewnienie pełnej widoczności w tranzycie — dzięki temu mogą bezpiecznie dostarczać najwyższej jakości produkty”.

„Biocair wykorzystuje najlepsze dostępne rozwiązania, dlatego współpracujemy z Tive, który oferuje pełne rozwiązanie w zakresie łańcucha chłodniczego, co pozwala nam działać proaktywnie, a nie reaktywnie — na każdym etapie łańcucha dostaw” — powiedział Robert Pagan, inżynier ds. rozwiązań opakowaniowych w firmie Biocair. – „Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta, a korzystając z rozwiązań Tive pokazujemy naszym klientom, że jesteśmy w czołówce technologii i medycyny, aby lepiej im służyć i wyróżniać się na tle konkurencji”.

Zatwierdzone do użytku przez ponad 130 przewoźników lotniczych rozwiązania Tive są zgodne z GxP, a wszystkie komponenty (sprzęt i oprogramowanie) są opracowywane i testowane zgodnie z modelem Good Automated Manufacturing Practice 5 (GAMP 5). Do każdego Trackera Tive Solo 5G dołączony jest 3-punktowy certyfikat kalibracji NIST®, a zarówno Trackery, jak i sondy są w pełni skalibrowane przez laboratorium akredytowane zgodnie z ISO® 17025. Ponadto aplikacja Tive oparta na chmurze jest zgodna zarówno z wymogami FDA 21 CFR Part 11, jak i wymogami załącznika 11 UE. Tive jest zgodny z SOC® 2 Type 2 i ISO 27001.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Medycyna Warszawa z najnowocześniejszym ośrodkiem badań klinicznych w Europie! Biuro prasowe
2022-10-28 | 11:00

Warszawa z najnowocześniejszym ośrodkiem badań klinicznych w Europie!

Nowoczesne rozwiązania w walce z nowotworami to szansa na leczenie dla tysięcy pacjentów, którzy każdego roku otrzymują diagnozę zmieniającą ich życie. 26 października w
Medycyna Nowe rozwiązania dla pacjentów w walce z atopowym zapaleniem skóry
2022-10-14 | 16:30

Nowe rozwiązania dla pacjentów w walce z atopowym zapaleniem skóry

AZS to ogromnie uciążliwa choroba, wywierająca ogromny wpływ nie tylko na organizm, ale także na wiele aspektów życia codziennego osoby chorej: szkołę, pracę, relacje z
Medycyna Resource Refresh – prawidłowe odżywianie w trakcie leczenia onkologicznego.
2022-10-13 | 12:50

Resource Refresh – prawidłowe odżywianie w trakcie leczenia onkologicznego.

Resource Refresh – prawidłowe odżywianie odpowiedzią na działania niepożądane w trakcie leczenia onkologicznego.   Chemioterapia i radioterapia są w wielu typach nowotworu

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

PMP

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

CES2023

Ochrona środowiska

Lasy Państwowe zapowiadają rezygnację z ważnego międzynarodowego certyfikatu. Z tego powodu produkty z drewna made in Poland mogą stracić zagranicznych odbiorców

Certyfikat FSC jest gwarantem zrównoważonej gospodarki leśnej. Informuje potencjalnego klienta, że – kupując drewno i produkty z drewna oznaczone tym certyfikatem – nie przyczynia się do niszczenia środowiska naturalnego. Dla większości działających w Polsce firm z branży drzewnej i meblarskiej posiadanie tego certyfikatu jest wymogiem, bez którego nie mogą sprzedawać produktów na zagranicznych rynkach. To dlatego zapowiedzi kolejnych regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych o zamiarze rezygnacji z certyfikacji FSC wywołują takie obawy. Przedsiębiorcy ostrzegają, że doprowadzi to do spadku ich konkurencyjności i utraty odbiorców m.in. w Skandynawii, Niemczech czy Francji.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Infrastruktura

Bezpieczeństwo danych kluczowe podczas transformacji cyfrowej firm. Dlatego chmura hybrydowa zyskuje na popularności

Odpowiedni model przechowywania i przetwarzania danych jest fundamentem ciągłości wielu biznesów. Zagrożeniem są nie tylko awarie i błędy użytkowników, lecz także nasilające się cyberataki. W trakcie pandemii COVID-19 wzrosła popularność rozwiązań chmurowych i świadomość korzyści, jakie niesie za sobą ta technologia. Część firm wciąż widzi szereg barier w migracji do chmury publicznej i wybiera tzw. rozwiązania on-premise, czyli przechowywanie danych na serwerach lokalnych. Hybrydowe rozwiązania – łączące obie te technologie – będą jednak zyskiwać na popularności. – W nadchodzących latach klienci będą wybierać rozwiązania z jednego źródła i łączyć rozwiązania od dostawców, którzy mogą zaoferować zarówno przechowywanie danych w chmurze, jak i na serwerach lokalnych – prognozuje Igor Cejkovský z Synology.

Edukacja

Polacy opracowują aplikację do tłumaczenia języka migowego. Rozwiązanie ma być gotowe za rok

Głusi bardzo często doświadczają wykluczenia z uwagi na bariery komunikacyjne. Niski stopień znajomości polskiego języka migowego, zwłaszcza w urzędach, ochronie zdrowia i szkołach, sprawia, że Głusi mają problemy z dostępem do nauki, usług zdrowotnych czy z załatwianiem spraw urzędowych. Tworzona przez polski start-up aplikacja Gesture To Speech (GTS) ma pomóc rozwiązać ten problem. Rozwiązanie z pomocą kamery w telefonie i sztucznej inteligencji przetłumaczy zarówno gesty języka migowego na napisy, jak i mowę na gesty wyświetlane w formie awatara.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.