Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-12-01

Artstone. Elegancja czarnego marmuru w nowej kolekcji Ceramiki Paradyż

Od lat gości we wnętrzach światowych metropolii, nadaje niepowtarzalnego charakteru i idealnie współgra z wieloma materiałami dekoracyjnymi
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-23

eFaktoring NFG teraz także wśród usług Santander Leasing

Pandemia pokrzyżowała plany wielu przedsiębiorcom. Dużym problemem są faktury z odroczonym terminem płatności. By pomóc mikrofirmom w ich trudnej sytuacji, NFG i Santander Leasing połączyły siły.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-16

Duże maszyny Promotechu wspierają produktywność na wielu rynkach.

Mimo pandemii nie spada zainteresowanie produkowanymi przez Promotech maszynami do ciężkiej automatyzacji cięcia i spawania. To m.in. efekt rosnącego zapotrzebowania na rozwiązania, uniezależniające światowy przemysł od niedoborów siły roboczej
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-03

DACHSER i Fraunhofer IML kontynuują współpracę badawczą

Instytut Przepływu Materiałów i Logistyki Fraunhofera oraz DACHSER przedłużają współpracę w ramach DACHSER Enterprise Lab o kolejne trzy lata. Ich kooperacja dalej będzie koncentrowała się na projektach badawczo-rozwojowych z praktycznymi korzyściami dla sieci DACHSER.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-11-03

Biurowce sterylne jak szpitale?

Czy biurowce staną się sterylne jak szpitale? Czy musimy pożegnać się designerskimi wnętrzami w budynkach publicznych? I jak radzić sobie z tym, by pogodzić higienę i bezpieczeństwo użytkowników wnętrz z ciekawych projektowaniem?
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-26

Od 2.04.2021 r. tłuszcze trans zostaną ograniczone - ale tylko niektóre

W kwietniu 2019 roku Komisja Europejska wydała rozporządzenie 649 dotyczące ograniczenia zawartości izomerów trans kwasów tłuszczowych w żywności (tzw. tłuszczów „trans”), innych niż izomery trans kwasów tłuszczowych pochodzenia zwierzęcego.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-22

AUTOMATYZACJA – PROSTY SPOSÓB NA ZWIĘKSZENIE EFEKTYWNOŚCI W SWOJEJ FIRMIE

Każdy właściciel firmy chce, aby jego przedsiębiorstwo było jak najbardziej efektywne i wykorzystywało w 100% swój potencjał, szczególnie gdy coraz częściej mówi się o możliwości drugiego lockdown’u.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-09

Samsung partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Samsung dołączył do grona partnerów Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-09-17

Emocje zaklęte w betonie. Webinar z udziałem ekspertów Ceramiki Paradyż

Już 22 września odbędzie się inspirujące, pełne emocji spotkanie online z ekspertami Ceramiki Paradyż, którzy podzielą się swoją wiedzą o najnowszych trendach wnętrzarskich w kontekście powstania setu Home of Concrete.
czytaj więcej
Firma INNOWACJE 2020-09-08

WHIRLPOOL EMEA WYBIERA WPP JAKO PARTNERA W OBSZARZE KOMUNIKACJI

Whirlpool EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) wybrał WPP jako strategicznego partnera w zakresie komunikacji w 29 krajach regionu EMEA. Współpraca rozpocznie się w styczniu 2021 r.
czytaj więcej