Komunikaty PR

Tubądzin zwycięzcą TecnAwards 2024

2024-10-04  |  01:00

Nagroda, przyznawana przez ACIMAC (Stowarzyszenie Włoskich Producentów Maszyn i Urządzeń do Ceramiki) oraz Italian Exhibition Group, jest dowodem na osiągnięcia Tubądzin na rynku europejskim. Znaczące inwestycje technologiczne dokonane przez firmę w latach 2023-2024 pozwoliły jej wyróżnić się na tle konkurencji, pokazując nowatorskie podejście do produkcji, nowoczesnych technologii oraz zrównoważonego rozwoju. Przełożyło się to na dynamiczny wzrost oraz sukcesy w zakresie innowacji produktowych i procesowych.

 

„Najnowocześniejsze technologie i unikatowe wzornictwo od zawsze stanowiły fundament filozofii naszej firmy. Od ponad czterdziestu lat nieustannie rozwijamy nasze możliwości produkcyjne, wprowadzając coraz nowsze rozwiązania technologiczne i maszyny, aby zapewnić jak najwyższą jakość i optymalizację produkcji naszych wyrobów” mówi z dumą o nagrodzie Mirosław Jędrzejczyk Prezes Zarządu Grupy Tubądzin.

 

Prezes Jędrzejczyk podkreślił również zaangażowanie firmy w zmniejszanie jej wpływu na środowisko: „Udowodniliśmy nasze realne zaangażowanie w zrównoważony rozwój i ekologię poprzez redukcję wpływu naszej działalności produkcyjnej na otaczającą nas naturę. W ostatnim czasie zainwestowaliśmy ponad 15 milionów złotych w budowę farm fotowoltaicznych i przystąpiliśmy do programu Demand Side Resonce wspierający stabilność polskich sieci energetycznych. To zaszczyt przyjąć tę nagrodę w imieniu całego zespołu Grupy Tubądzin”.

 

Od ponad 40 lat TECNA jest wiodącym na świecie wydarzeniem w dziedzinie technologii procesowych, maszyn, estetyki i designu dla przemysłu ceramicznego i cegielnianego. Stanowi punkt odniesienia dla wszystkich kluczowych łańcuchów dostaw związanych z materiałami budowlanymi, architekturą i wzornictwem. Umożliwia poznanie trendów, które rewolucjonizują rynek technologii i zaopatrzenia dla wszelkich powierzchni i materiałów – od tych najbardziej tradycyjnych po najbardziej innowacyjne.

 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w środę, 25 września, w strefie konferencyjnej „Innovation Arena” w Rimini Expo Centre, we Włoszech.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Generator Innowacji – przestrzeń dla tych, którzy chcą tworzyć przyszłość Biuro prasowe
2024-10-02 | 10:55

Generator Innowacji – przestrzeń dla tych, którzy chcą tworzyć przyszłość

PCG Polska, we współpracy z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę”, ogłasza nabór do III edycji projektu „Generator Innowacji. Sieci Wsparcia”.
Firma Dookoła świata w 2 miesiące z finałem w Dolinie Krzemowej.
2024-09-26 | 12:00

Dookoła świata w 2 miesiące z finałem w Dolinie Krzemowej.

Jak połączyć pracę z podróżą? "To nie była podróż nastawiona tylko na zwiedzanie i doświadczenia, choć to również ważna jej część. To
Firma Wyniki badania Universal Robots: producenci stawiają na AI
2024-09-17 | 06:00

Wyniki badania Universal Robots: producenci stawiają na AI

Universal Robots (UR), duńska firma zajmująca się robotami współpracującymi (cobotami), zapytała niedawno 1200 producentów w Ameryce Północnej i Europie, w jaki

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Polska unijnym liderem w pracach nad Społecznym Planem Klimatycznym. Ma pomóc w walce z ubóstwem energetycznym

Polska jest najbardziej zaawansowana spośród państw członkowskich w pracach nad stworzeniem Społecznego Planu Klimatycznego, który ma zostać przedstawiony w ciągu kilku tygodni. W ramach planu 50 mld zł ze Społecznego Funduszu Klimatycznego trafi na wsparcie transformacji energetycznej w Polsce, z czego jedna trzecia – na inwestycje w obszarze budownictwa. Z założenia środki te mają uchronić najbiedniejszych przed ubóstwem energetycznym w czasie przejściowym transformacji energetycznej.

IT i technologie

Nowe technologie zmieniają pracę statystyków. Mogą poddawać szybkiej analizie duże zasoby informacji

Rozwój nowoczesnych technologii, w tym zwłaszcza uczenia maszynowego czy generatywnej sztucznej inteligencji, zwiększa możliwości statystyków. Mogą oni korzystać z nowych źródeł danych i poddawać szybkiej analizie duże zasoby informacji. Wraz z rozwojem narzędzi informatycznych zmienia się też sposób, w jaki odbiorcy poszukują danych statystycznych. Opracowania przygotowywane przez jednostki takie jak Główny Urząd Statystyczny czy Eurostat będą musiały konkurować z tymi, które przygotowują podmioty niewyspecjalizowane lub nawet modele językowe, bazujące często na niepewnych źródłach.

Transport

Mała liczba punktów ładowania spowalnia rozwój elektromobilności. Powodem długi czas oczekiwania na przyłącza prądowe

Tempo rozbudowy infrastruktury ładowania w Polsce wciąż jest zbyt wolne i pozostaje jedną z największych barier w rozwoju rynku samochodów elektrycznych – wskazują eksperci. Chętnych na budowę takich instalacji nie brakuje, ale problemem jest długi czas oczekiwania na przyłącza prądowe. Proces uruchamiania nowych punktów ładowania przeciąga się nawet do dwóch–trzech lat, a można by go skrócić co najmniej o połowę.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.