Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-01-31

Śródka OdNowa 2 - tu wybierzesz mieszkanie 2-pokojowe

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa Partner, chcąc odpowiedzieć na to duże zainteresowanie, realizuje inwestycję Śródka OdNowa 2 w Poznaniu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Quadro Development stawia na osiedla w kameralnej zabudowie

Funkcjonalne mieszkanie z dwoma lub trzema pokojami, w dobrej lokalizacji w mieście – takie dziś są najczęstsze oczekiwania klientów. - Przyszli mieszkańcy chętnie wybierają te osiedla, których zabudowa jest kameralna – zauważa Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Popularna lokalizacja i sprawdzony deweloper - tak wybieramy nieruchomość

Szukając własnych czterech kątów, weryfikujemy swoją zdolność kredytową i wówczas dopasowujemy odpowiednie oferty na rynku deweloperskim. Stawiamy na idealną dla siebie lokalizację, sprawdzonego inwestora – pamiętając o tych elementach, wybór własnego M nie jest aż taki trudny.
czytaj więcej
Nowa Murowana: trzy budynki oddane mieszkańcom
INNOWACJE 2020-01-31

Nowa Murowana: trzy budynki oddane mieszkańcom

W podpoznańskiej Murowanej Goślinie trwają prace w ramach inwestycji deweloperskiej Nowa Murowana. Mieszkania w trzech budynkach zostały już przekazane klientom, a w dwóch kolejnych etapach odbiory zaplanowano na III kwartał 2020.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

5 powodów, dla których warto wybrać większe mieszkanie

Wybierając mieszkanie dla siebie lub rodziny, warto zdecydować się na lokum, które nie będzie za duże, ale też… za małe. Powierzchnia 55 m kw. i więcej, sprawdzi się idealnie.
czytaj więcej
Ekologia INNOWACJE 2020-01-31

Naukowcy z UW przedstawili tanią i ekologiczną alternatywę oczyszczania ścieków

Według danych GUS 45% mieszkańców wsi nadal nie jest objętych systemem kanalizacji. Co dzieje się z produkowanymi przez nich ściekami? Choć powinny być zbierane w szczelnych szambach i regularnie transportowane przez tabor asenizacyjny do oczyszczalni, wiadomo, że tak nie jest.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-30

Bitdefender Mobile Security wśród najlepszych antywirusów na Androida

Laboratorium testowe AV-Test wzięło pod lupę antywirusy dla systemu Android. Wysokie oceny uzyskała aplikacja Bitdefender Mobile Security Version 3.3.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-28

Logistyka coraz bardziej zielona i coraz bliżej społeczności – podsumowanie CSR

DPD Polska, realizując ideę zrównoważonego rozwoju, działa zgodnie ze strategią CSR przyjętą przez DPDgroup pod hasłem DrivingChangeTM.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-28

TEF1106P-4-63W - najnowszy przełącznik marki Tenda

TEF1106P-4-63W to najnowszy, 6-portowy, niezarządzalny switch PoE z 2 portami uplink, zaprojektowany przez Tenda.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-27

Wskocz do Strefy Innowacji i daj swojemu start-upowi szansę na sukces

Wystartował konkurs dedykowany start-upom – Food Innovation Challenge. Podczas tegorocznych targów WorldFood Poland będzie można zawalczyć o Nagrodę Główną o wartości 10 000 tys. zł.
czytaj więcej