Biuro prasowe

INNOWACJE 2017-05-08

20 lat hybryd Toyoty

Od premiery pierwszego na świecie masowo produkowanego samochodu hybrydowego minęło 20 lat.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-08

Podczas Hannover Messe Schneider Electric prezentuje architekturę EcoStruxure

• Otwarty model przemysłowego Internetu rzeczy pomaga klientom z różnych branż w digitalizacji i doskonaleniu inteligentnych procesów oraz funkcji wspierających podejmowanie decyzji oraz zwiększaniu produktywności i wydajności.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-08

Schneider Electric i Microsoft przyspieszają tworzenie otwartych aplikacji IoT

• Architektura EcoStruxure™ firmy Schneider Electric wykorzystuje platformę Microsoft Azure jako infrastrukturę chmurową, aby umożliwić cyfrową transformację klientom z sektorów przemysłu, budownictwa, energetyki i centrów przetwarzania danych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-05

Toyota nagrodzona za innowacyjne podejście do bezpieczeństwa

Toyota Australia otrzymała Grand Prix w konkursie WARC Innovation Awards 2017 za sposób na uniknięcie niebezpieczeństw na australijskim Outbacku.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-05

Dania mrożone Jawo w nowej odsłonie – nowoczesne opakowania w modnym stylu

Częstochowska firma Jawo Sp. z o.o, znany producent dań mrożonych przygotowywanych na bazie mąki i ziemniaków wprowadziła na rynek nowe opakowania produktów, czego efektem jest nowy sposób komunikacji z konsumentami.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-04

4 pytania o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, czyli świętujemy Dzień Strażaka

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe to temat, którego nie należy lekceważyć. Dlatego też, edukacja w tym zakresie prowadzona jest już w przedszkolu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-04

Galaktyczna rzeczywistość w sercu Warszawy

360 minut w galaktycznej rzeczywistości – tyle czasu w przestrzeni kosmicznej mogli przeżyć mieszkańcy Warszawy, którzy skorzystali ze specjalnej strefy Samsung i x-kom.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-05-03

Viewell – nowe narzędzie do analityki internetowej od Valkea Media

Po 16 miesiącach prac rozwojowych, grupa mediowa Valkea udostępnia swoim klientom nowe narzędzie analityczne Viewell, dołączając tym samym do prężnie rozwijającego się sektora dostawców oprogramowania do analityki marketingowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-28

Toyota Mirai pokonała 200 000 km bez żadnych problemów technicznych

Toyota Mirai, samochód napędzany wodorowymi ogniwami paliwowymi, ukończyła intensywny długodystansowy test na drogach Niemiec, Włoch, Austrii i Norwegii. Na dystansie 200 000 km 14 kierowców sprawdzało jej niezawodność.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-28

7 czynników, które spowalniają Twój komputer

Co zrobić w sytuacji, gdy praca na kilkuletnim sprzęcie staje się coraz bardziej uciążliwa? Przedstawiamy 7 czynników, których eliminacja sprawi, że Twój komputer odzyska siły, a korzystanie z niego znowu stanie się przyjemnością.
czytaj więcej