Komunikaty PR

Styl retro – poznaj inspiracje od Cersanit

2021-07-21  |  16:15
Biuro prasowe

 

Za inspiracją często stoją wspomnienia – sięgając do przyszłości możemy zyskać nową perspektywę na teraźniejszość. W kolekcjach SAFINA, GEOFUN oraz DEKORINA od marki Cersanit ponadczasowe style retro zostały przeniesione na grunt aktualnych trendów wnętrzarskich. Zapraszamy więc w podróż do swojej ulubionej dekady, odkrywając kolekcje płytek od marki Cersanit.

Subtelna nuta elegancji

Lata 20. XX wieku kojarzone są z elegancją. To właśnie w tym okresie rządził styl Art Deco, który do dziś zachwyca swoim klasycznym, ponadczasowym pięknem. Kolekcja SAFINA od marki Cersanit łączy w sobie uniwersalność aranżacji z subtelną elegancją. Nieskazitelna biel płytek bazowych wpasuje się w większość wnętrz, a ozdobne płytki z dekoracyjnym motywem inserto nawiązującym do ornamentów w duchu Art Deco budują atmosferę całego setu. Dzięki zastosowaniu charakterystycznego dla tego stylu motywu wachlarza, płytki z kolekcji SAFINA wprowadzą do wnętrza zauważalną dynamikę i nutę wysublimowania. Z uwagi na szykowny charakter kolekcji sprawdzi się ona w połączeniu z połyskującą srebrną lub złotą armaturą, a także z drewnem, które spotęguje stonowane oblicze płytek. Ponadto matowe wykończenie uzupełnia plejadę cech, które sprawiają, że kolekcja ta jest tak wyjątkowa. Postawisz na ponadczasowy styl retro w Twoim wnętrzu?  

Geometryczna nostalgia

Z marką Cersanit inspiracji nie zabraknie! Warto odkryć kolekcję GEOFUN, w której na warsztat wzięto jasne, geometryczne kształty rodem z powracających do łask lat 70. i przekształcono je w pełną wyważenia i harmonii płytkę dekoracyjną. Obecne w motywie zakrzywione łuki dopasowują się do siebie, tworząc niebanalną mozaikę, a surowa struktura nakrapianego szarego kamienia z delikatnymi białymi przebiciami nadaje całości subtelnego wyrazu. Sięgając po tę propozycję możemy być pewni, że nasze wnętrze zostanie wzbogacone o aurę nostalgicznego piękna, które będzie zachwycać gości i domowników przez długie lata. Dodatkowo, kolekcję GEOFUN uzupełnia specjalnie zaprojektowana, dedykowana podłoga, która doskonale współgra z charakterem płytek ściennych i pozwoli zaprojektować łazienkę marzeń od A do Z.

Dwie wariacje piękna

Czy można połączyć styl klasyczny z modernistycznym? Kolekcja DEKORINA od marki Cersanit udowadnia, że jak najbardziej. Zaskakuje oryginalnością dzięki potędze koloru! Dualistyczny charakter tej kolekcji intryguje i imponuje już na pierwszy rzut oka. Z jednej strony geometryczne patchworkowe wzory dodają całości tradycyjnego wymiaru, z drugiej struktura przecieranego betonu tworzy nowoczesny i zarazem zadziorny klimat. Spoiwem tych dwóch uzupełniających się światów jest głęboki i szlachetny odcień głębokiego turkusu, przyciągający wzrok swoimi licznymi subtelnymi niuansami. To propozycja dla wszystkich, którzy nie boją się eksperymentować ze swoimi aranżacjami i poszukują odważnych, nieoczywistych rozwiązań. Kolekcja wyśmienicie parować będzie się z minimalistycznymi dodatkami, a florystyczne motywy płytki dekoracyjnej podkreślą pielęgnowaną w domu roślinność. Ta propozycja od Cersanit czeka na odkrycie już dziś!

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Budująca przyjaźń z ekologią Biuro prasowe
2021-07-30 | 11:15

Budująca przyjaźń z ekologią

Rozwiązania proekologiczne coraz częściej towarzyszą nam na co dzień. Od ubrań, przedmiotów, żywności z ekologicznych upraw, po dedykowane działania powołanych fundacji. Eko może
Dom Od kawalerek po przestronne domy. Deweloperzy budują
2021-07-30 | 10:30

Od kawalerek po przestronne domy. Deweloperzy budują

Letnia aura sprzyja deweloperom rozwijającym inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu, jak i na obrzeżach. Klienci poszukujący własnych czterech kątów mają spory wybór
Dom Rodzinne Podolany dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi
2021-07-29 | 18:30

Rodzinne Podolany dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi

Tworząc inwestycję na poznańskich Podolanach, firma Sky Investments gwarantuje nabywcom domów szeregowych i mieszkań dwupoziomowych więcej przestrzeni, pozostając tym samym nadal w

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2021

Media i PR

Unia Europejska chce walczyć z prywatną cenzurą w internecie. Nowe prawo ma uregulować zasady moderacji treści

Prywatna cenzura w wykonaniu portali społecznościowych, czyli m.in. usuwanie profili przez Facebooka, może utrudniać działalność organizacjom społecznym, artystom, politykom czy dziennikarzom. Procesy sądowe zapowiada były prezydent USA Donald Trump, ale nie on jedyny chce walczyć z prywatną cenzurą. Unia Europejska pracuje nad nowym prawem, które ma zapewnić większą przejrzystość decyzji moderacyjnych oraz możliwość ich kwestionowania, także przed sądem.

Finanse

Pandemia zwiększyła potrzebę robotyzacji w polskich firmach. Wirtualnego pracownika można „zatrudnić” i zacząć na nim zarabiać w ciągu dwóch tygodni

Pandemia COVID-19 może być impulsem przyspieszającym robotyzację w polskich firmach. Barierą we wdrażaniu robotów na masową skalę wciąż pozostają jednak brak wiedzy, niska świadomość korzyści takich rozwiązań albo obawy przed wysokimi kosztami. – Można zacząć od wdrożenia jednego czy dwóch robotów, zamiast od razu otwierać bardzo duży projekt. Przy takim podejściu w krótkim czasie dwóch–trzech tygodni można już mieć w firmie wdrożonego pierwszego robota i od razu czerpać z tego korzyści – mówi Przemysław Lewicki, szef projektu SAIO w ING Banku Śląskim, w którym pracuje już ponad 2 tys. wirtualnych pracowników. Bank ma w tym zakresie duże doświadczenie, dlatego w ramach swojej RoboPlatformy, która obecnie działa pod nazwą SAIO, pomaga także swoim klientom usprawniać ich procesy wewnętrzne z wykorzystaniem robotyki.