Biuro prasowe

INNOWACJE 2024-02-26

MWC 2024: Szkło Gorilla Glass będzie chronić wszystkie smartfony firmy Motorola

Motorola nie szczędzi starań, aby wszystkie urządzenia wyposażyć w najnowocześniejsze technologie i zawsze dba o wysoką jakość oraz solidność swoich smartfonów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-02-26

MWC 2024: Lenovo i Motorola przedstawiają usługę Smart Connect

Smart Connect to rozwiązanie programowe, które unifikuje cyfrowe ekosystemy firm Lenovo oraz Motorola w jednolitą, wspólną platformę obejmującą różne urządzenia – laptopy, smartfony oraz tablety.
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-02-12

Motorola moto g24 i moto g24 power. Nowe smartfony już dostępne w Polsce

Do Polski trafiły dwa modele smartfonów Motorola z popularnej rodziny moto g. Motorola moto g24 oraz moto g24 power wyróżniają się w swoim przedziale cenowym wydajnością, dużą ilością pamięci oraz charakterystycznym dla marki, nowoczesnym i kolorowym designem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-01-31

Nowa motorola moto g04. Solidnie, kolorowo i na każdą kieszeń

W Polsce debiutuje motorola moto g04 – niedrogi smartfon w stylowej i nowocześnie zaprojektowanej obudowie, dostępnej w aż czterech wersjach kolorystycznych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-01-16

Nubia RedMagic 8S Pro od ZTE – gamingowy potwór

Jakie cechy powinien posiadać smartfon gamingowy? Wysoka wydajność, wyrazisty wyświetlacz, duża bateria, odpowiednie chłodzenie. Wszystko po to, by granie było płynne i dostarczało użytkownikowi wyjątkowych doznań. Takim urządzeniem jest nubia RedMagic 8S Pro stworzona przez ZTE!
czytaj więcej
INNOWACJE 2024-01-08

Motorola moto g34 5G. Niedrogi smartfon z łącznością 5G już dostępny w Polsce

Motorola moto g34 5G to najnowszy smartfon z popularnej rodziny urządzeń moto G. Wyróżnia się zarówno charakterystycznym dla firmy Motorola przywiązaniem do designu i atrakcyjnymi kolorami, ale także dobrą wydajnością oraz wsparciem dla 5G.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-12-28

Infinix: ładowanie i na odległość i w ekstremalnych temperaturach

Podczas targów CES 2024 odbędzie się premiera dwóch najnowszych technologii ładowania od Infinix, czyli Air Charge i Extreme Temp. Koncentrują się one na rozwoju funkcji ładowania bezprzewodowego oraz zwiększaniu efektywności baterii w ekstremalnych temperaturach.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-12-21

Wydajny i budżetowy elegant od ZTE: Blade V50 Design

Seria Blade od ZTE to smartfony o niewygórowanej cenie, ale o bardzo dobrych parametrach technicznych. Miłośników takich rozwiązań z pewnością ucieszy fakt, że ZTE dodało do rodziny Blade kolejne ciekawe urządzenie: to ZTE Blade V50 Design.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-28

Historyczne osiągnięcie realme – 200 milionów dostarczonych smartfonów

Marka realme z dumą ogłosiła, że przekroczyła próg 200 milionów dostarczonych telefonów na całym świecie. Firma jest piątym, pod względem czasu potrzebnego na osiągnięcie takiego wyniku, producentem telefonów, który osiągnął ten spektakularny wynik.
czytaj więcej
INNOWACJE 2023-11-23

Gorąca promocja w zimowe dni – smartfon za 199 zł

Nadchodzi czas poszukiwań prezentów dla bliskich. Bez względu na wiek, każdego z pewnością ucieszy drobna elektronika. Bardzo popularnym pomysłem na mikołajkowy lub gwiazdkowy prezent jest z pewnością smartfon. Teraz smartfony z serii ZTE Blade można zakupić już od 199 zł!
czytaj więcej