Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-12-03

Jabra Elite 85t już dostępne w oficjalnej sprzedaży w Polsce

Jabra Elite 85t już dostępne w oficjalnej sprzedaży w Polsce
czytaj więcej
Telefony INNOWACJE 2020-11-29

„Moments” – jak zangażowanie klienta przekuć w dodatkowe zyski

Moments, autorskie rozwiązanie IT od Infobip wprowadzone na rynek we wrzesniu, w ramach jednej platformy integruje i automatyzuje komunikację z klientem poprzez kanały takie jak WhatsAPP, Viber, Facebook Messenger, ale też e-mail, SMS, push mobilny czy RCS.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-10-13

realme 7 Pro już w sprzedaży. Niezawodny średniak z ekranem AMOLED

• realme 7 Pro trafił dziś do sprzedaży w Polsce, w cenie 1299 złotych. Smartfon dostępny jest w sieciach: RTV EURO AGD, Media Expert, x-kom.pl, Neonet, Komputronik oraz w oficjalnym sklepie internetowym sklep-realme.pl.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-13

Bądź smart i za darmo zdezynfekuj swój smartfon

Innowacyjna dezynfekcja smartfona za pomocą promieni UV-C jest dostępna nieodpłatnie w Warszawie. Zabieg ten w ciągu 10 minut skutecznie usuwa zalegające zanieczyszczenia i rozmnażające się na smartfonie bakterie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-02-27

Huawei prezentuje składany smartfon Mate Xs

HUAWEI Mate Xs to już drugi składany smartfon w rodzinie Huawei. Jego elastyczny wyświetlacz o wyjątkowej trwałości, płynne działanie i długi czas pracy to cechy, które wyróżniają ten model.
czytaj więcej
Telefony INNOWACJE 2020-02-05

Nowe smartfony od Huawei na wiosnę – atrakcyjne ceny, bogaty pakiet serwisowy

Huawei w pierwszym półroczu 2020 roku wprowadzi na rynek aż dziewięć nowych modeli smartfonów w cenie zaczynającej się od 300 zł. Producent zapowiedział intensywne działania w średnim segmencie rynku i nadal atrakcyjną ofertę w segmencie premium.
czytaj więcej