Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-02-03

Konkurs konsumencki w Tesco w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”

WARSZAWA, styczeń, 2020 – W ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi” marka Milka przygotowała kolejny konkurs skierowany do konsumentów. Do wygrania są walizki wypełnione słodyczami oraz 3 vouchery o wartości 10 000 zł na rodzinne wyjazdy!
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-02-03

Premiera kamery samochodowej polskiej marki Xblitz.

Xblitz GO 2 to najnowsza odsłona legendarnej już serii wideorejestratorów Xblitz GO! Gustowne, niewielkie urządzenie o doskonałych parametrach
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-02-03

Beko i League of Legends łączą siły już drugi rok z rzędu

Beko, wiodący producent sprzętów AGD, odnowił współpracę przy Mistrzostwach Europy League of Legends 2020 (LEC) pozostając ich oficjalnym partnerem i dostawcą już drugi rok z rzędu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Kontroler punktów dostępowych

Zarządzanie nawet wieloma punktami dostępowymi wcale nie musi być uciążliwe. Intellinet prezentuje nowy kontroler AP.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Śródka OdNowa 2 - tu wybierzesz mieszkanie 2-pokojowe

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa Partner, chcąc odpowiedzieć na to duże zainteresowanie, realizuje inwestycję Śródka OdNowa 2 w Poznaniu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Quadro Development stawia na osiedla w kameralnej zabudowie

Funkcjonalne mieszkanie z dwoma lub trzema pokojami, w dobrej lokalizacji w mieście – takie dziś są najczęstsze oczekiwania klientów. - Przyszli mieszkańcy chętnie wybierają te osiedla, których zabudowa jest kameralna – zauważa Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

Popularna lokalizacja i sprawdzony deweloper - tak wybieramy nieruchomość

Szukając własnych czterech kątów, weryfikujemy swoją zdolność kredytową i wówczas dopasowujemy odpowiednie oferty na rynku deweloperskim. Stawiamy na idealną dla siebie lokalizację, sprawdzonego inwestora – pamiętając o tych elementach, wybór własnego M nie jest aż taki trudny.
czytaj więcej
Nowa Murowana: trzy budynki oddane mieszkańcom
INNOWACJE 2020-01-31

Nowa Murowana: trzy budynki oddane mieszkańcom

W podpoznańskiej Murowanej Goślinie trwają prace w ramach inwestycji deweloperskiej Nowa Murowana. Mieszkania w trzech budynkach zostały już przekazane klientom, a w dwóch kolejnych etapach odbiory zaplanowano na III kwartał 2020.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-31

5 powodów, dla których warto wybrać większe mieszkanie

Wybierając mieszkanie dla siebie lub rodziny, warto zdecydować się na lokum, które nie będzie za duże, ale też… za małe. Powierzchnia 55 m kw. i więcej, sprawdzi się idealnie.
czytaj więcej
Ekologia INNOWACJE 2020-01-31

Naukowcy z UW przedstawili tanią i ekologiczną alternatywę oczyszczania ścieków

Według danych GUS 45% mieszkańców wsi nadal nie jest objętych systemem kanalizacji. Co dzieje się z produkowanymi przez nich ściekami? Choć powinny być zbierane w szczelnych szambach i regularnie transportowane przez tabor asenizacyjny do oczyszczalni, wiadomo, że tak nie jest.
czytaj więcej