Biuro prasowe

Boltaflex - tapicerka do zadań specjalnych Biuro prasowe
INNOWACJE 2017-04-27

Boltaflex - tapicerka do zadań specjalnych

Boltaflex, to unikalny materiał tapicerski, który znakomicie sprawdza się w zastosowaniach domowych, biurowych, hotelowych, medycznych, transportowych, przemysłowych in
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Wodorowa ciężarówka Toyoty wygrywa wyścig z dieslem

Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai.
czytaj więcej

Rewitalizacja – zwykły remont czy szansa na nowe życie Łodzi?

Dzięki Gminnemu Programowi Rewitalizacji, Łódź ma szansę „wyzwolić potencjał centrum Łodzi i jego mieszkańców” przez osiągnięcie założonych w programie celów: uzyskanie spójności społecznej, zmianę wizerunku miasta
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

TNGA – elastyczny fundament Toyoty

Prezentując Priusa czwartej generacji, Toyota podkreślała, że samochód ten został stworzony w oparciu o nową platformę TNGA – Toyota New Global Architecture, dzięki której auto jest bardziej dynamiczne, bezpieczne i wygodne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Sto lat! Życzy Lexus

Niecodziennie wchodzi do salonu 100-letni klient i kupuje model za 100 tysięcy funtów. Lexus, dziękując za lojalność i wieloletnią, owocną współpracę, dołączył kilka spersonalizowanych akcentów do zamówienia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Komfort klasy TIR

Transport spedycyjny to potężna gałąź europejskiej gospodarki. Codziennie miliony kierowców pokonują setki kilometrów autostrad i dróg by dowieźć dany ładunek w wyznaczone miejsce o wyznaczonym czasie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

5 ciekawostek o suszarkach do ubrań, których nie znacie

Automatyczna suszarka do ubrań ma przede wszystkim ułatwiać domowe obowiązki. Zyskujesz czas i porządek w mieszkaniu, ponieważ nie musisz rozwieszać mokrego prania – dla niektórych to cud nowoczesnej techniki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Facebook Messenger w komunikacji biznesowej

O tym jak wykorzystać czatboty w komunikacji z klientami pisze Aleksander Siczek, Business Development Manager w firmie Infobip.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Gimbale – więcej niż stabilizacja obrazu

W szybkim tempie rośnie rynek elektronicznych stabilizatorów przeznaczonych do smartfonów i małych kamer sportowych. Wydaje ci się, że to jedynie kolejny gadżet? Te urządzenia zmieniają świat mediów i produkcji filmowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Nowa generacja urządzeń NCR. Przyszłość samoobsługowej bankowości

NCR wprowadził do oferty nową generację urządzeń samoobsługowych z rodziny SelfServ 80 Series. Nowe urządzenia zrewolucjonizują model komunikacji pomiędzy instytucjami finansowymi a ich klientami w taki sposób, aby w pełni spełniały ich oczekiwania i potrzeby.
czytaj więcej