Biuro prasowe

Technologie INNOWACJE 2020-03-19

Dostawcy usług brzegowych

Dostawcy usług brzegowych: wspólne schematy automatyzacji bez kompromisów w zakresie prędkości i bezpieczeństwa. Zespoły ds. sieci i bezpieczeństwa oraz DevOps - Brzeg sieci łączy oba te światy, dzięki czemu aplikacje mogą harmonijnie egzystować z funkcjami sieciowymi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-18

Smartfony, laptopy i tablety Huawei w nowych, atrakcyjnych cenach

Huawei przygotował atrakcyjną ofertę na 14 produktów ze swojego portfolio. Wybrane smartfony, laptopy i tablety można kupić w nowej cenie lub w zestawie z jednym z akcesoriów.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-18

Błyskawiczna transmisja danych dzięki nowej karcie WiFi od Edimax.

Korzystaj z szybkiego Internetu na kilku urządzeniach jednocześnie! Od teraz możesz grać online i przeglądać strony internetowe bez zakłóceń. Niemożliwe?
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2020-03-18

Dodatkowy miesiąc gwarancji na urządzenia Huawei

Huawei przygotował kolejne udogodnienia serwisowe dla klientów. Wszystkie produkty marki, których okres gwarancji kończy się między 15 marca a 30 kwietnia, otrzymają dodatkowy miesiąc gwarancji na naprawy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-18

Toyota Bank udostępnił płatności Google Pay

Toyota Bank Polska wprowadził do swojej oferty usługę Google Pay. Dzięki temu, klienci posiadający dowolną kartę płatniczą wydaną przez Toyota Bank mogą w łatwy i szybki sposób dokonać zakupów przy pomocy telefonu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-18

Japonia przestawia gospodarkę na wodór

Władze Japonii widzą w wodorze sposób na obniżenie emisyjności gospodarki i niezależność energetyczną.
czytaj więcej
Polbruk SA - Partnerem Wspierającym XVIII edycji Targów Grupy PSB
INNOWACJE 2020-03-17

Polbruk SA - Partnerem Wspierającym XVIII edycji Targów Grupy PSB

W marcu Spółka Polbruk SA wzięła udział w XVIII edycji Targów Grupy PSB. Targi PSB odbyły się w Kielcach w dniach 4-5 marca 2020r. W tegorocznej edycji uczestniczyło prawie 4,3 tys. osób, w tym 347 wystawców reprezentujących wszystkie branże materiałów budowlanych oraz
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-17

DEMATERIALIZACJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH ROZPOCZĘTA

Z początkiem bieżącego roku wprowadzono szereg zmian w funkcjonowaniu spółek akcyjnych i komandytowo-akcyjnych, których częścią jest obowiązkowa dematerializacja akcji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-03-17

Luka w systemie Windows 10. Łatka pojawiła się dopiero po jakimś czasie

Kilka dni temu przypadkowo wyciekły do sieci informacje o luce, która może być zagrożeniem dla komputerów z systemem Windows 10. Szczególnie wrażliwe na atak mogły być PC-ty działające jako serwery
czytaj więcej
Firma INNOWACJE 2020-03-17

Poznaliśmy laureatki i laureatów kategorii zamkniętych XI edycji konkursu Biznes

W XI edycji konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką w kategoriach otwartych i zamkniętych zostało nominowanych 735 osób.
czytaj więcej