Komunikaty PR

KM Building – deweloper z doświadczeniem

2022-07-31  |  15:00
Biuro prasowe

Duża konkurencja na rynku nieruchomości sprawia, że jednym z czynników decydujących o zakupie domu czy mieszkania jest doświadczenie dewelopera. To, ile lat działa na rynku, jakie inwestycje zrealizował, a przede wszystkim jaka jest opinia klientów, staje się argumentem decydującym o wyborze.

 

Deweloperowi, który zbudował duże grono zadowolonych klientów łatwiej zaufać i związać się umową na zakup swojego wymarzonego domu. W obecnej chwili, kiedy konkurencja jest duża, a ceny przy podobnej powierzchni porównywalne, wiarygodność dewelopera potwierdza słuszność dokonanego wyboru. W końcu w jego ręce powierzamy oszczędności całego życia. Przykładem takiego dewelopera jest KM Building, który na rynku pierwotnym działa już od 2010 roku. W swoim portfolio ma dwie z powodzeniem zrealizowane inwestycje – Osiedle Słoneczne w Brodowie oraz osiedle Zalasewo Park w Zalasewie. Obie zostały w pełni sprzedane i wybudowane, a wszyscy Klienci zamieszkali w zakupionych domach lub mieszkaniach. – Na przestrzeni dwunastu lat działalności oddaliśmy do rąk właścicieli ponad 400 lokali, wybudowanych w różnych lokalizacjach. Każdy z prowadzonych projektów był dla nas nieco innym wyzwaniem, umożliwiającym czerpanie cennej wiedzy, którą stale wykorzystujemy. To pokazuje, że radzimy sobie na wielkopolskim rynku bardzo dobrze, a obecne i przyszłe projekty będą słusznym oraz bezpiecznym wyborem do zamieszkania na całe życie. W niepewnych czasach, warto zaufać pewnemu deweloperowi – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Inwestor rozwija swoją działalność i aktualnie prowadzi budowę osiedla domów w zabudowie szeregowej Rodzinny Zakątek, na terenie którego sprzedawane są gotowe do odbioru domy o powierzchni 74 i 92 mkw. Każdy z nich charakteryzuje się przemyślanym wnętrzem, podzielonym na strefę dzienną oraz nocną. Mniejszy metraż zapewnia dostęp do salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek, a także strychu z możliwością adaptacji na pokój użytkowy. Natomiast większy, oprócz wymienionych pomieszczeń, zapewnia dostęp do dodatkowej sypialni, garderoby oraz pomieszczenia gospodarczego. Ponadto do obu typów domu przynależą balkon, ogródek z tarasem, jak również prywatne miejsca postojowe przed posesją. Cena pierwszego wynosi 415 tys. zł brutto, a drugiego – zależnie od powierzchni działki – od 480 do 530 tys. zł brutto. Warto dodać, że na przyszłych mieszkańców czeka wiele udogodnień, do których należą znajdujące się na terenie osiedla dwa place zabaw, sklep spożywczy „Żabka” oraz droga wewnętrzna z kostki brukowej. Poza ukończoną budową nowo powstałych szeregowców, trwają prace kolejnych dwóch, po 11 domów każdy. – Szereg, który oddany zostanie do końca III kw. bieżącego roku, ma ukończone prace dekarskie. W jego wnętrzu trwa wykonywanie tynków i wylewanie posadzek. Natomiast szereg, który oddany zostanie do końca roku, ma wstawioną stolarkę okienną, montowaną instalację elektryczną oraz wykonywane prace dekarskie - podsumowuje Maciej Bartczak. Łącznie V etap liczyć będzie 62 domy szeregowe.

Rodzinny Zakątek zlokalizowany jest w Błażejewie, 20 km od Poznania. Tuż przy osiedlu rośnie las, w którym wytyczone są ścieżki pieszo-rowerowe, a nieco dalej położone jest przedszkole „Owocowy Zaułek”. W pobliżu znajduje się także Kórnik, gdzie dostępne są liczne sklepy oraz punkty usługowe, placówki oświatowe czy sprawna komunikacja miejska i podmiejska. Jest również Jezioro Kórnickie z przynależącą plażą, które nadaje tej okolicy letniego, wypoczynkowego charakteru.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Na Zawadach od Quadro Development Biuro prasowe
2022-08-03 | 12:00

Na Zawadach od Quadro Development

Poznańskie Zawady to lokalizacja najnowszego projektu dewelopera Quadro Development. Powstaje kameralny budynek wielorodzinny, w którym finalnie znajdzie się 47 mieszkań o
Dom Zamieszkać przy jeziorach
2022-08-03 | 10:30

Zamieszkać przy jeziorach

Bliskość jezior i terenów rekreacyjnych to zwłaszcza latem atuty mieszkania w takiej okolicy. Dostępność przyrody, plaż nad jeziorami, czy licznych ścieżek spacerowych i rowerowych
Dom Naturalność w stylu ERKADO
2022-07-28 | 11:00

Naturalność w stylu ERKADO

Obecnie nasze domy i mieszkania coraz częściej stają się miejscem, w którym chcemy otaczać się naturą. Chętnie wprowadzamy do wnętrz naturalne materiały, rośliny oraz elementy

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Miejsc parkingowych ubywa, bo miasta chcą wypchnąć ruch samochodów z centrum. Technologia pomoże lepiej wykorzystywać istniejące parkingi

Zaparkowanie samochodu w centrum Warszawy, Wrocławia czy Krakowa to poważne wyzwanie. Statystyki przytaczane przez NaviParking wskazują, że zagęszczenie ruchu w centralnych dzielnicach nawet w 30 proc. jest spowodowane przez kierowców poszukujących miejsca parkingowego. To zaś oznacza nie tylko większe korki, ale też większy hałas, dodatkową emisję spalin i duży stres u kierowcy. Tworzenie nowych parkingów nie jest dziś priorytetem miast – dążą raczej do tego, żeby wypchnąć ruch z centrów. Dlatego potrzebne są lepsze zachęty, by kierowcy wybierali inne środki komunikacji, np. autobusy, tramwaje czy mikromobilność, a także nowe sposoby na skuteczniejsze wykorzystanie istniejących parkingów.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Edukacja

Liczba aniołów biznesu rośnie, ale wciąż jest ich za mało. 40 proc. z nich jest na rynku maksymalnie trzy lata

Polski rynek aniołów biznesu wciąż jest wielokrotnie mniejszy od tych z Europy Zachodniej, o Stanach Zjednoczonych nie wspominając, i stosunkowo młody. Jednak zainteresowanie tą formą pomnażania kapitału i dzielenia się doświadczeniem szybko rośnie. Największa obawa osób, które chcą dołączyć do grupy aniołów biznesu, dotyczy tego, czy będą umiały realistycznie ocenić szanse danego przedsięwzięcia. Platforma Polish Angels ma ułatwić przepływ know-how i finansowania między doświadczonymi inwestorami i pomysłodawcami start-upów.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.