Komunikaty PR

KM Building – deweloper z doświadczeniem

2022-07-31  |  15:00
Biuro prasowe

Duża konkurencja na rynku nieruchomości sprawia, że jednym z czynników decydujących o zakupie domu czy mieszkania jest doświadczenie dewelopera. To, ile lat działa na rynku, jakie inwestycje zrealizował, a przede wszystkim jaka jest opinia klientów, staje się argumentem decydującym o wyborze.

 

Deweloperowi, który zbudował duże grono zadowolonych klientów łatwiej zaufać i związać się umową na zakup swojego wymarzonego domu. W obecnej chwili, kiedy konkurencja jest duża, a ceny przy podobnej powierzchni porównywalne, wiarygodność dewelopera potwierdza słuszność dokonanego wyboru. W końcu w jego ręce powierzamy oszczędności całego życia. Przykładem takiego dewelopera jest KM Building, który na rynku pierwotnym działa już od 2010 roku. W swoim portfolio ma dwie z powodzeniem zrealizowane inwestycje – Osiedle Słoneczne w Brodowie oraz osiedle Zalasewo Park w Zalasewie. Obie zostały w pełni sprzedane i wybudowane, a wszyscy Klienci zamieszkali w zakupionych domach lub mieszkaniach. – Na przestrzeni dwunastu lat działalności oddaliśmy do rąk właścicieli ponad 400 lokali, wybudowanych w różnych lokalizacjach. Każdy z prowadzonych projektów był dla nas nieco innym wyzwaniem, umożliwiającym czerpanie cennej wiedzy, którą stale wykorzystujemy. To pokazuje, że radzimy sobie na wielkopolskim rynku bardzo dobrze, a obecne i przyszłe projekty będą słusznym oraz bezpiecznym wyborem do zamieszkania na całe życie. W niepewnych czasach, warto zaufać pewnemu deweloperowi – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Inwestor rozwija swoją działalność i aktualnie prowadzi budowę osiedla domów w zabudowie szeregowej Rodzinny Zakątek, na terenie którego sprzedawane są gotowe do odbioru domy o powierzchni 74 i 92 mkw. Każdy z nich charakteryzuje się przemyślanym wnętrzem, podzielonym na strefę dzienną oraz nocną. Mniejszy metraż zapewnia dostęp do salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek, a także strychu z możliwością adaptacji na pokój użytkowy. Natomiast większy, oprócz wymienionych pomieszczeń, zapewnia dostęp do dodatkowej sypialni, garderoby oraz pomieszczenia gospodarczego. Ponadto do obu typów domu przynależą balkon, ogródek z tarasem, jak również prywatne miejsca postojowe przed posesją. Cena pierwszego wynosi 415 tys. zł brutto, a drugiego – zależnie od powierzchni działki – od 480 do 530 tys. zł brutto. Warto dodać, że na przyszłych mieszkańców czeka wiele udogodnień, do których należą znajdujące się na terenie osiedla dwa place zabaw, sklep spożywczy „Żabka” oraz droga wewnętrzna z kostki brukowej. Poza ukończoną budową nowo powstałych szeregowców, trwają prace kolejnych dwóch, po 11 domów każdy. – Szereg, który oddany zostanie do końca III kw. bieżącego roku, ma ukończone prace dekarskie. W jego wnętrzu trwa wykonywanie tynków i wylewanie posadzek. Natomiast szereg, który oddany zostanie do końca roku, ma wstawioną stolarkę okienną, montowaną instalację elektryczną oraz wykonywane prace dekarskie - podsumowuje Maciej Bartczak. Łącznie V etap liczyć będzie 62 domy szeregowe.

Rodzinny Zakątek zlokalizowany jest w Błażejewie, 20 km od Poznania. Tuż przy osiedlu rośnie las, w którym wytyczone są ścieżki pieszo-rowerowe, a nieco dalej położone jest przedszkole „Owocowy Zaułek”. W pobliżu znajduje się także Kórnik, gdzie dostępne są liczne sklepy oraz punkty usługowe, placówki oświatowe czy sprawna komunikacja miejska i podmiejska. Jest również Jezioro Kórnickie z przynależącą plażą, które nadaje tej okolicy letniego, wypoczynkowego charakteru.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Handel

Piwo bezalkoholowe stanowi już 6,5 proc. sprzedaży browarów. Konsumenci świadomie ograniczają spożycie alkoholu

W 2024 roku polscy konsumenci kupowali ponad 1 mln butelek i puszek piwa 0,0% dziennie. Przez ostatnią dekadę rynek tych piw urósł pod względem wolumenu 10-krotnie. Branża inwestuje w innowacje w segmencie piw bezalkoholowych, wzmacniając nie tylko smak, ale również ich wartości odżywcze. Piwa 0,0% wpisują się w coraz popularniejszy, zwłaszcza wśród młodszego pokolenia, trend NoLo (no alcohol low alcohol), co może okazać się furtką do ograniczenia konsumpcji alkoholu.

Transport

Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.

Edukacja

Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.