Komunikaty PR

System eKanban - zarządzanie produkcją

2023-03-23  |  11:50
Biuro prasowe
Kontakt

Jacek Krywult
PWSK

Toszecka 102
44-117 Gliwice
buro|pwsk.pl| |buro|pwsk.pl
+48 512 890 992
www.pwsk.pl

System Kanban RFID to innowacyjne rozwiązanie służące do zarządzania procesami produkcyjnymi oraz magazynowymi. Kanban RFID to system, który pozwala na śledzenie oraz kontrolowanie przepływu materiałów wewnątrz firmy. Jest to rozwiązanie oparte na technologii RFID, co oznacza, że wykorzystuje ono bezprzewodowe tagi RFID, umieszczone na produktach lub kontenerach, które są skanowane przez czytniki RFID w czasie rzeczywistym.

 

System Kanban RFID umożliwia automatyczne wysyłanie sygnałów z jednego stanowiska produkcyjnego do drugiego, co przyczynia się do eliminacji błędów ludzkich oraz przyspieszenia procesów produkcyjnych. Dzięki temu, że każdy kontener jest wyposażony w unikalny tag RFID, system Kanban pozwala na bieżąco śledzenie lokalizacji każdego kontenera oraz monitorowanie jego zawartości.

 

Zaletą systemu Kanban RFID jest również możliwość łatwego dostosowania go do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, co pozwala na pełną personalizację rozwiązania. Ponadto, system Kanban RFID oferuje łatwość w użyciu i szybkość w implementacji, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększenie wydajności pracy.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Oprogramowanie Nowa technologia w inwentaryzacji hotelu Biuro prasowe
2023-05-29 | 08:04

Nowa technologia w inwentaryzacji hotelu

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa kluczową rolę w efektywnym zarządzaniu inwentaryzacją w hotelu.  Dlaczego warto zrezygnować z tradycyjnych papierowych kartotek
Oprogramowanie Zwiększenie sprzedaży priorytetem dla MŚP
2023-04-19 | 11:30

Zwiększenie sprzedaży priorytetem dla MŚP

Jednym z największych wyzwań małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów, działających zwłaszcza w sektorze B2B, jest skuteczność działań sprzedażowych. Wobec rosnących
Oprogramowanie Bosch zaprezentował oprogramowanie do automatyzacji robotów usługowych
2023-04-17 | 13:00

Bosch zaprezentował oprogramowanie do automatyzacji robotów usługowych

Modułowa platforma oprogramowania umożliwia szybki i łatwy rozwój Oprogramowanie Bosch ułatwia dostęp do rozwijającego się rynku robotów

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Odchodzenie od węgla następuje zbyt wolno. W tym tempie świat zmierza w kierunku ocieplenia o 3 stopnie

Zużycie energii z węgla nie zmniejsza się wystarczająco szybko – ostrzegają szwedzcy naukowcy. Z ich analizy zobowiązań poszczególnych krajów dotyczących dekarbonizacji wynika, że w tym tempie nie uda się osiągnąć celu porozumienia paryskiego, jakim jest ograniczenie ocieplenia klimatu do maksymalnie 2 stopni do końca wieku. Bardziej realny scenariusz to wzrost temperatury o co najmniej 2,5, a nawet o 3 stopnie Celsjusza. W Europie w odchodzeniu od węgla przodują Niemcy, z kolei polska gospodarka wciąż jest i najprawdopodobniej długo jeszcze będzie silnie uzależniona od tego surowca. Globalna optyka wskazuje natomiast, że największy problem z dekarbonizacją będzie miała Azja.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Nauka

Polska spółka pracuje nad testem wykrywającym wcześnie raka trzustki z próbki moczu. Przełomowa technologia wchodzi w zaawansowany etap badań

Polska spółka Urteste jest w trakcie pracy nad testem wykrywającym raka trzustki. Badania kliniczne nad projektem Panuri, bo o nim mowa, mogą się rozpocząć jeszcze w tym roku. – To technologia innowacyjna, w zasadzie niestosowana przez inne firmy na świecie – mówi prezes zarządu Urteste, Grzegorz Stefański. Jednocześnie zapowiada dalsze prace nad 10 prototypami testów diagnostycznych do badania kolejnych nowotworów. Biotechnologiczna spółka niedawno przeszła z NewConnect na główny parkiet GPW w Warszawie. Ten obszar działalności cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.

Ochrona środowiska

Technologia w służbie przyrody. Specjalne urządzenie będzie monitorować stan Odry

Ubiegłoroczna katastrofa ekologiczna na Odrze spowodowała ogromne straty nie tylko dla rzeki, ale i połączonych z nią ekosystemów. – Szukamy rozwiązań, dzięki którym będziemy w stanie przeciwdziałać takim sytuacjom, szybciej reagować i szybciej informować o nich mieszkańców – mówi Robert Bednarski z UM Wrocławia. Miasto nawiązało w tym celu współpracę z T-Mobile, a operator zwodował na rzece specjalne, pływające urządzenia, które będą na bieżąco monitorować stan wody w Odrze. To tylko jeden z przykładów pokazujących, że polskie miasta wdrażają coraz więcej nowych technologii, które pozwalają im odpowiadać na wyzwania związane z szybką urbanizacją.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.