Biuro prasowe

INNOWACJE 2017-04-27

Facebook Messenger w komunikacji biznesowej

O tym jak wykorzystać czatboty w komunikacji z klientami pisze Aleksander Siczek, Business Development Manager w firmie Infobip.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Gimbale – więcej niż stabilizacja obrazu

W szybkim tempie rośnie rynek elektronicznych stabilizatorów przeznaczonych do smartfonów i małych kamer sportowych. Wydaje ci się, że to jedynie kolejny gadżet? Te urządzenia zmieniają świat mediów i produkcji filmowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Nowa generacja urządzeń NCR. Przyszłość samoobsługowej bankowości

NCR wprowadził do oferty nową generację urządzeń samoobsługowych z rodziny SelfServ 80 Series. Nowe urządzenia zrewolucjonizują model komunikacji pomiędzy instytucjami finansowymi a ich klientami w taki sposób, aby w pełni spełniały ich oczekiwania i potrzeby.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-26

Gra Cukierowo już na iOSie

Zyskująca na popularności aplikacja mobilna Cukierowo, gra dla dzieci, właśnie ma swoją premierę na iOS. Dzięki temu, także posiadacze urządzeń mobilnych od Apple mogą ją pobrać za darmo i zaprosić swoje dzieci do zabawy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-25

Już 20 tysięcy Polaków jeździ hybrydami – co ich przekonało?

Gdy w 2004 roku Toyota rozpoczęła w Polsce oficjalną sprzedaż modelu Prius, nikt nie przypuszczał, że samochody z napędem hybrydowym tak szybko podbiją serca konserwatywnych kierowców znad Wisły. Co przekonało Polaków do tej technologii?
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-25

LS 500 F SPORT zadebiutował w Nowym Jorku

LS 500 zadebiutował na początku tego roku w Detroit. W chwili premiery było oczywiste, że flagowy model Lexusa, pozostawia daleko w tyle konkurencję, jeśli chodzi o segment luksusowych limuzyn.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-25

Gotowi na rozporządzenie GDPR

Doxis4 safeLock chroni wrażliwe dane i umożliwia ustalenie jakie informacje zostały usunięte
czytaj więcej
Ekologia INNOWACJE 2017-04-24

Drzewa w mieście – czy naprawdę ich potrzebujemy?

Pomagają oczyścić i nawilżyć zapylone powietrze, ograniczają hałas oraz efekt „miejskiej wyspy ciepła”, poprawiają komfort życia mieszkańców, a nawet powodują wzrost wartości nieruchomości. Drzewa. Tylko jeden stuletni buk produkuje tyle tlenu, co 1700 drzew 10-letnich.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-24

Mio startuje z wiosenną promocją cashback na wybrane urządzenia

Akcja obejmuje urządzenia 2-w-1, posiadające dodatkowo funkcję wideorejestratora oraz nawigacje samochodowe. Promocja trwa od 24 kwietnia do 10 lipca 2017 r. Osoby kupujące wybrane, objęte akcją urządzenia Mio, mogą liczyć na zwrot nawet 170 zł na swoje konto.
czytaj więcej
Gadgety INNOWACJE 2017-04-24

Nowa nawigacja dla rowerzystów w ofercie Mio

Marka Mio, lider w dziedzinie urządzeń z systemem GPS, wprowadziła do swojej oferty nowy model nawigacji rowerowej – Cyclo 205. Urządzenie zostało opracowane z myślą o miłośnikach turystyki rowerowej, którzy lubią monitorować dane dotyczące własnej wydajności oraz zdrowia.
czytaj więcej