Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-01-10

7 wydarzeń w 2020 roku, w trakcie których wzrośnie aktywność cyberprzestępców

Personalizacja ataku phishingowego pozwala na zastosowanie skuteczniejszych zabiegów socjotechnicznych, mówią eksperci DataArt.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-10

Nowa wersja platformy Shell LubeAnalyst już dostępna

Shell udostępnił udoskonaloną wersję platformy Shell LubeAnalyst, która jest wykorzystywana do analizy diagnostycznej środków smarnych, pojazdów i maszyn.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-09

13 stycznia Muzeum Polskiej Wódki będzie można zwiedzać za darmo

13 stycznia 2020 roku innowacyjne Muzeum Polskiej Wódki będzie można zwiedzać bezpłatnie. Okazją do zapoznania się z historią tego niezwykłego produktu jest obchodzone 13 stycznia święto Polskiej Wódki.
czytaj więcej

Nowa wersja One Identity Active Roles

Firma One Identity, globalny lider IAM, udostępniła nową wersję Active Roles 7.4 - narzędzia do administrowanie środowiskiem AD zarówno on-premise, jak i cloud.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-08

Toyota zbuduje inteligentne, bezemisyjne miasto przyszłości

Na targach CES Toyota przedstawiła plany budowy inteligentnego, ekologicznego miasta, opartego na sztucznej inteligencji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-08

Inteligentne meble - wspólny projekt Kinnarps i Collectomate

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny łączą siły, rozwijając serię inteligentnych mebli, które ułatwiają życie pracownikom i administratorom biur.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-08

TomTom współpracuje z Hitachi Automotive Systems Americas

Hitachi Automotive Systems Americas, Inc. i TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosili współpracę nad opracowaniem koncepcji nowej usługi.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-08

Kiedy my się zmieniamy – zmienia się świat! Ekologia w Przedszkolach Norlandia

Kiedy my się zmieniamy – zmienia się świat! Innowacyjny Ekologiczny program w sieci Przedszkoli I Żłobków Norlandia w Polsce!
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-01-07

Usługa TomTom Maps pomoże ciężarówkom oszczędzić paliwo

TomTom (TOM2), Bosch i Daimler ogłosiły, że wspólnie pracują nad systemem Predictive Powertrain Control (PPC) firmy Daimler, który zapewnia pojazdom użytkowym zaawansowany system wspomagania kierowcy (ADAS) bądź inteligentny tempomat.
czytaj więcej
Edukacja INNOWACJE 2020-01-07

Gra o stypendium i udział w obozie naukowym ADAMED SmartUP

Na rozwiązywanie zadań w grze alternatywnej rzeczywistości, będącej elementem rekrutacji do 6. edycji programu stypendialnego ADAMED SmartUP, został jeszcze tydzień. Wyniki tego i kolejnych etapów pozwolą wyłonić 50 uczniów, którzy wezmą udział w letnim obozie naukowym.
czytaj więcej