Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-04-28

Łatwa praca zdalna z Intellinet

Od ponad miesiąca jesteśmy zamknięci w domach i większość z nas pracuje zdalnie. Co jest największą zmorą pracy z domu? Słabe połączenie internetowe! Wiemy jak temu zaradzić.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-27

CloudFerro nowym operatorem platformy chmurowej niemieckiej agencji kosmicznej

Ruszyła nowa wersja platformy udostępniającej dane z europejskich satelitów dotyczące Niemiec – CODE-DE, za którą odpowiedzialna jest Niemiecka Agencja Aero-Kosmiczna, DLR. Rozwój serwisu realizuje polska firma CloudFerro.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-27

Firma Trend Micro uznana za lidera wśród dostawców rozwiązań EDR

Firma Trend Micro Incorporated, światowy lider w dziedzinie zabezpieczeń cybernetycznych, znalazła się w gronie liderów w raporcie pt. The Forrester Wave™: Enterprise Detection and Response, Q1 2020.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-27

5 najczęstszych powodów posiadania kamer smart home

5 najczęstszych powodów posiadania kamer smart home
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-24

Zarobki i trendy w IT a koronawirus - najnowszy raport No Fluff Jobs

Pandemia wymusza przyspieszenie rozwoju nowych technologii, które wspierają życie i pracę
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-23

USA i rynki międzynarodowe na celowniku polskiej firmy

ExpertSender to polska firma, która zaistniała na rynku z sukcesem w czasie światowego kryzysu rozpoczętego w 2008 roku. Na początku wystartowała w USA, a po jakimś czasie weszła do Polski. Obecnie działa globalnie dla ponad 1000 marek i wspiera sprzedaż e-commerce.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2020-04-22

eSky.pl nawiązuje współpracę z Huawei

Spersonalizowane oferty podróżnicze eSky.pl już niebawem będą dostępne w Huawei Assistant, czyli kompleksowym serwisie ułatwiającym użytkownikom smartfonów dostęp do przydatnych usług i najnowszych informacji.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-22

2020 decydującym rokiem dla automatyzacji

• McKinsey Global Survey podaje, że wszystkie branże wdrażają lub planują wdrożyć technologie automatyzacji. • W 57 proc. organizacji automatyzacja procesów jest rozpoczęta w przynajmniej jednej jednostce biznesowej lub obszarze działalności .
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-22

TP-Link przedstawia pierwszy system WiFi Mesh w standardzie WiFi 6

Właściciele wielopokojowych mieszkań lub domów jednorodzinnych często mają problemy z zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej lub ze zbyt długim buforowaniem.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-22

Technologia 5G bez tajemnic

Przedstawiciele pięciu wyróżniających się w Polsce firm, zajmujących się infrastrukturą sieci i nowoczesnymi technologiami, spotkali się w sposób zdalny, by porozmawiać o cyfryzacji Polski.
czytaj więcej