Biuro prasowe

INNOWACJE 2018-02-08

Kto da więcej niż Gotie?

Marka GOTIE w 2018 roku rozpoczyna piąty rok działalności na rynku. Z tej okazji przygotowała dla klientów niepowtarzalną promocję, w ramach której udzielana jest aż 5-letnia gwarancja na zakupione produkty Gotie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-01-26

Czy pralka XXI-wieku może być interesująca?

Wydawać by się mogło, że pranie to żmudny proces polegający na włożeniu do pralki brudnych ubrań, wybraniu odpowiedniego programu i czekaniu na zakończenie pracy urządzenia. Okazuje się jednak, że Samsung QuickDrive model WW90M644OPW/EO to nie tylko zwykła pralka.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-12-04

Najnowszy oczyszczacz powietrza Dyson Hot+Cool

Nowy oczyszczacz Dyson Pure Hot+Cool™ został stworzony z myślą o pracy w każdych warunkach: zimą szybko i równomiernie nagrzewa całe pomieszczenie, latem zapewnia błyskawiczną ochłodę, a przez cały rok w inteligentny sposób oczyszcza powietrze.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-28

Dyson Pure Hot + Cool ™ inteligentnie oczyszcza, grzeje i chłodzi

Nowy oczyszczacz Dyson Pure Hot+Cool™ został stworzony z myślą o pracy w każdych warunkach: zimą szybko i równomiernie nagrzewa całe pomieszczenie, latem zapewnia błyskawiczną ochłodę, a przez cały rok w inteligentny sposób oczyszcza powietrze
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-17

Nowy oczyszczacz powietrza Dyson już w Polsce

Nowy oczyszczacz Dyson Pure Hot+Cool™ Link został stworzony z myślą o pracy w każdych warunkach: zimą szybko i równomiernie nagrzewa całe pomieszczenie, latem zapewnia błyskawiczną ochłodę, a przez cały rok w inteligentny sposób oczyszcza powietrze.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-17

Oczyszczacze powietrza na każdą kieszeń

Z myślą o tych, którzy dbają o zdrowie i są świadomi zagrożeń związanych z zanieczyszczonym powietrzem, Goclever rozszerzył ofertę o nowe oczyszczacze powietrza. Modele Cristal Air Coral i Cristal Air Advanced są przeznaczone do domowego użytku i mają atrakcyjne ceny.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-13

Nowy pomocnik w domu iRobot

iRobot Corporation stale rozwija swoje produkty, jak i powiązane z nimi usługi. Dzięki możliwości połączenia z domową siecią Wi-Fi roboty odkurzające mogą bez zaangażowania użytkownika dokonywać aktualizacji swojego oprogramowania, by stawać się jeszcze bardziej efektywne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-11-07

Jak dbać o środowisko i jeszcze na tym zyskać? NEONET znalazł sposób

Blisko 50 sklepów NEONET wzięło udział w pilotażowym eko-projekcie zakładającym ograniczenie zużycia prądu, wody i papieru.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-23

Nowa linia zamrażarek Haier HCE – domowa spiżarnia

Energooszczędne, wydajne i funkcjonalne – nowe zamrażarki skrzyniowe Haier HCE docenią wszystkie łasuchy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-10-12

Nowe otwarcie Saturn Katowice

Z myślą o fanach nowych technologii
czytaj więcej