Biuro prasowe

INNOWACJE 2017-04-27

TNGA – elastyczny fundament Toyoty

Prezentując Priusa czwartej generacji, Toyota podkreślała, że samochód ten został stworzony w oparciu o nową platformę TNGA – Toyota New Global Architecture, dzięki której auto jest bardziej dynamiczne, bezpieczne i wygodne.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Sto lat! Życzy Lexus

Niecodziennie wchodzi do salonu 100-letni klient i kupuje model za 100 tysięcy funtów. Lexus, dziękując za lojalność i wieloletnią, owocną współpracę, dołączył kilka spersonalizowanych akcentów do zamówienia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Komfort klasy TIR

Transport spedycyjny to potężna gałąź europejskiej gospodarki. Codziennie miliony kierowców pokonują setki kilometrów autostrad i dróg by dowieźć dany ładunek w wyznaczone miejsce o wyznaczonym czasie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

5 ciekawostek o suszarkach do ubrań, których nie znacie

Automatyczna suszarka do ubrań ma przede wszystkim ułatwiać domowe obowiązki. Zyskujesz czas i porządek w mieszkaniu, ponieważ nie musisz rozwieszać mokrego prania – dla niektórych to cud nowoczesnej techniki.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Facebook Messenger w komunikacji biznesowej

O tym jak wykorzystać czatboty w komunikacji z klientami pisze Aleksander Siczek, Business Development Manager w firmie Infobip.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Gimbale – więcej niż stabilizacja obrazu

W szybkim tempie rośnie rynek elektronicznych stabilizatorów przeznaczonych do smartfonów i małych kamer sportowych. Wydaje ci się, że to jedynie kolejny gadżet? Te urządzenia zmieniają świat mediów i produkcji filmowej.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-27

Nowa generacja urządzeń NCR. Przyszłość samoobsługowej bankowości

NCR wprowadził do oferty nową generację urządzeń samoobsługowych z rodziny SelfServ 80 Series. Nowe urządzenia zrewolucjonizują model komunikacji pomiędzy instytucjami finansowymi a ich klientami w taki sposób, aby w pełni spełniały ich oczekiwania i potrzeby.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-26

Gra Cukierowo już na iOSie

Zyskująca na popularności aplikacja mobilna Cukierowo, gra dla dzieci, właśnie ma swoją premierę na iOS. Dzięki temu, także posiadacze urządzeń mobilnych od Apple mogą ją pobrać za darmo i zaprosić swoje dzieci do zabawy.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-25

Już 20 tysięcy Polaków jeździ hybrydami – co ich przekonało?

Gdy w 2004 roku Toyota rozpoczęła w Polsce oficjalną sprzedaż modelu Prius, nikt nie przypuszczał, że samochody z napędem hybrydowym tak szybko podbiją serca konserwatywnych kierowców znad Wisły. Co przekonało Polaków do tej technologii?
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-25

LS 500 F SPORT zadebiutował w Nowym Jorku

LS 500 zadebiutował na początku tego roku w Detroit. W chwili premiery było oczywiste, że flagowy model Lexusa, pozostawia daleko w tyle konkurencję, jeśli chodzi o segment luksusowych limuzyn.
czytaj więcej