Biuro prasowe

INNOWACJE 2017-04-21

Jak odpowiednio dobrać worek do odkurzacza?

Decydując się na odkurzacz workowy najlepiej od razu zaopatrzyć się w zestaw wymiennych worków – to pozwoli nam ograniczyć ryzyko, że kupimy worki, które w żaden sposób nie będą odpowiadały naszym potrzebom.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-21

Najlepsi finansiści z Wielkopolski poszukiwani

Już 26 kwietnia 2017 r. w Poznaniu odbędzie się prestiżowe spotkanie CFO, inaugurujące ogólnopolski cykl pięciu kongresów dyrektorów finansowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-20

BeBadter komentuje sytuację z United Airlines

Od kilkunastu dni trwa burza medialna dotycząca brutalnego wyciągnięcia z samolotu pasażera linii United Airlines, wciąż poznajemy nowe szczegóły. Ale też pojawia się pytanie: czy to była tylko kwestia czasu?
czytaj więcej
WIŚNIOWSKI smartCONNECTED w kampanii telewizyjnej
INNOWACJE 2017-04-20

WIŚNIOWSKI smartCONNECTED w kampanii telewizyjnej

WIŚNIOWSKI – producent bram, drzwi i ogrodzeń rusza z kolejną kampanią telewizyjną. Działania reklamowe będą trwać od 18 kwietnia do 4 czerwca 2017.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-19

Toyota opracowała robotyczną ortezę nogi do rehabilitacji

Toyotę interesuje szeroko rozumiana mobilność, dlatego firma zajmuje się kompleksowo motoryzacją, technologią autonomicznego prowadzenia oraz robotyką
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-19

Zmieniają oblicze rynku sprzątania i nie pytają o pozwolenie – posprzatajmi.pl

Być może właśnie w Polsce powstaje kolejny „Uber”, który tym razem pomoże zadbać o porządek w mieszkaniu, domu czy biurze i rozwinie skrzydła nie tylko w naszym kraju.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-18

Innowacyjność to dziś priorytet dla 8 na 10 firm ubezpieczeniowych w Europie

Przestarzała technologia utrudnia ubezpieczycielom spełnianie zmieniających się wymagań klientów. Dlatego firma TIA Technology, globalny dostawca rozwiązań cyfrowych, uruchamia platformę TIA w wersji 7.5.
czytaj więcej
/
INNOWACJE 2017-04-18

Agencja informacyjna Newseria uruchomiła serwis o tematyce technologicznej

Newseria Innowacje to nowy multimedialny serwis agencji informacyjnej Newseria. Uzupełni on dotychczasową ofertę agencji o informacje z zakresu m.in. nowych technologii, oprogramowania, elektroniki użytkowej czy osiągnięć naukowców. Znajdą się w nim także informacje nt. start-upów czy badań prowadzonych przez polskie uczelnie i placówki naukowe. Codziennie będzie publikowanych kilka depesz informacyjnych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2017-04-04

IPSA zaprasza na konferencję HUAWEI

Otwarta konferencja IPSA oraz HUAWEI
czytaj więcej