Komunikaty PR

Wedding Designer od Forestlight Games zmienia się w Party Maker

2022-09-21  |  12:30
Biuro prasowe

Forestlight Games - warszawski producent i wydawca gier na PC i konsole z notowanej na GPW Grupy PlayWay, zaprezentuje nową odsłonę tytułu Wedding Designer. Symulator, który miał umożliwić graczom wcielenie się w rolę właściciela firmy organizującej wesela, poszedł o krok dalej i zmienia się w Party Maker. Premierę wzbogacanej o nowe możliwości i doznania gry na PC zaplanowano 24 października br.

Przygotowanie zapadającej w pamięć imprezy od a do z - to główny cel graczy Party Maker. Do ich zadań należeć będą m.in. zaplanowanie wszystkich elementów przyjęcia, poprzez lokalizację, wystrój i dekorowanie, kończąc na atrakcjach i wydarzeniach specjalnych oraz nieprzekroczenie określonego na organizację imprezy budżetu. Rebranding, a tym samym zmiana Wedding Designer w Party Maker to efekt spełnienia oczekiwań wielu użytkowników.

- Po uruchomieniu prologu i demo ówczesnego Wedding Designer podczas jesiennej edycji Festiwalu Steam w 2021 roku, w które zagrało ponad 20 tysięcy graczy, dowiedzieliśmy się, że oczekują oni od nas okazji do organizacji bardziej zróżnicowanych imprez. Stąd podjęliśmy decyzję o rebrandingu tytułu. W Party Maker gracze sprawdzą się podczas planowania nie tylko wesel, ale również festynów, wieczorów kawalerskich, imprez w klimacie Halloween, a nawet pierwszego przyjęcia w marsjańskiej bazie czy pokazu kotów - mówi Tomasz Mazur, prezes zarządu Forestlight Games.

Jednym z najważniejszych elementów w Party Maker jest dekorowanie. W trakcie prac nad organizacją imprez, użytkownicy tytułu dostaną szansę, aby wykazać się pomysłowością przy urządzeniu niezwykłych miejsc, w których odbędą się przyjęcia. Podczas gry otrzymają oni do dyspozycji około czterystu różnego rodzaju dekoracji, dzięki którym imprezy staną się niezapomniane. To doskonała okazja do uwolnienia swojej kreatywności.

- Poza samym dekorowaniem gracze zmierzą się też z innymi wyzwaniami. W końcu wcielą się oni w rolę organizatora imprez od zadań specjalnych i tak np., aby zorganizować wiejski festyn, będzie trzeba udowodnić, że czuje się wiejski klimat. Jak to zrobić? Chociażby poprzez przejażdżkę traktorem. Bardzo ważne są też życzenia klientów dotyczące imprez, za których spełnianie przewidywane są nagrody - dodaje Tomasz Mazur.

Producenci gry zadbali również o to, aby użytkownicy podczas rozgrywki mieli dużą swobodę. Stąd w grze pojawiła się m.in. możliwość ustawiania pustych stołów czy obiektów, na których będzie można rozmieszczać dekoracje wg własnego życzenia. Forestlight Games już teraz zapowiada dodatki, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią tytuł w postaci nowych dekoracji oraz kalendarza imprez. 

Aktualnie użytkownicy mogą zagrać w odświeżony prolog gry o nazwie Party Maker Farm Fest. Premiera Party Maker w 12 wersjach językowych na PC odbędzie się 24 października br. W planach Forestlight Games jest także przygotowanie portów tytułu na PS, XBOX, SWITCH, mobile i VR. Wydawcami gry są Forestlight Games i PlayWay.

Forestlight Games zamierza dołączyć do grona spółek notowanych na NewConnect w 2023 roku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gry i aplikacje Immersion Games prezentuje pierwszy zwiastun do Divine Duel Biuro prasowe
2022-09-08 | 10:00

Immersion Games prezentuje pierwszy zwiastun do Divine Duel

Immersion Games – notowany na NewConnect producent gier VR – opublikował pierwszy zwiastun swojej najnowszej produkcji Divine Duel. Gra stawia na widowiskową akcję i wartką
Gry i aplikacje Medieval Dynasty 6 października zadebiutuje na konsolach nowej generacji!
2022-08-23 | 10:00

Medieval Dynasty 6 października zadebiutuje na konsolach nowej generacji!

Flagowy tytuł notowanej na NewConnect spółki Render Cube już 6 października zadebiutuje na PlayStation5 oraz Xbox Series X/S. Po raz pierwszy Medieval Dynasty w konsolowej wersji
Gry i aplikacje 1,2 mln zł dla EpicVR - krakowska spółka ze wsparciem od SATUS Games
2022-08-22 | 09:00

1,2 mln zł dla EpicVR - krakowska spółka ze wsparciem od SATUS Games

Działający od 2020 roku Fundusz SATUS Games, powołany przez Bloober Team i SATUS, zainwestował w firmę EpicVR - twórcę technologii i aplikacji VR/AR oraz producenta gier Virtual

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Przemysł

Opracowany w Polsce system narzędzi inżynierskich zwiększy wydajność silników lotniczych. Pozwoli też przewidzieć konieczność remontu silnika samolotu i związane z tym koszty

Poprawa wydajności silników i możliwość optymalizacji kosztów ich eksploatacji czy remontów – to elementy, które mają duże znaczenie dla linii lotniczych. General Electric Company Polska pracuje nad systemem, który na podstawie obliczeń dokonanych przez algorytmy sztucznej inteligencji ułatwi projektowanie części lotniczych poprzez optymalizację charakterystyk odpowiedzialnych za zużycie paliwa i emisję. Platforma opracuje też prognozy dotyczące planowania czynności serwisowych w trakcie eksploatacji silników, tak aby flota lotnicza działała jak najwydajniej. Wdrożenie trzymodułowego projektu przyniesie korzyści nie tylko przewoźnikom i serwisom naprawczym, lecz także przyczyni się do osiągnięcia celu dekarbonizacji transportu.

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Ochrona środowiska

W Polsce rusza program rekultywacji hałd kopalnianych. Jest w nich ukrytych nawet do 150 mln t węgla

Na przełomie 2022 i 2023 roku w LW Bogdanka powstanie pierwsza pilotażowa instalacja do odzysku węgla z hałd kopalnianych. To początek programu rekultywacji pogórniczych terenów, który ma umożliwić pozyskanie rocznie ok. 2 mln t pełnowartościowego węgla. Surowiec będzie mógł być wykorzystywany potem w energetyce zawodowej i ciepłownictwie. Program ma także uwolnić grunty, które Enea, właściciel lubelskiej kopalni, chce przeznaczyć pod inwestycje w OZE. Z hałd można odzyskać nie tylko węgiel, lecz także inne surowce do wykorzystania m.in. w budownictwie. – Projekt ma ogromny potencjał środowiskowy, ekonomiczny i surowcowy. W ten sposób chcemy realizować ideę budowy gospodarki obiegu zamkniętego – dodaje Paweł Majewski, prezes Grupy Enea, do której należy kopalnia. Inicjatywa została zarekomendowana przez zespół ekspertów gospodarczych ministra aktywów państwowych, wicepremiera Jacka Sasina. 

Motoryzacja

Sportowy brand Mercedesa notuje rekordowe wyniki sprzedaży. Elektryfikacja dużą szansą dla tego segmentu rynku

W ubiegłym roku sprzedaż AMG, sportowego i wyczynowego brandu Mercedesa, wzrosła o blisko 17 proc. do rekordowych 146 tys. egzemplarzy. Polska jest dla tej marki czwartym rynkiem zbytu w Europie, a gdański AMG Brand Center jednym z nielicznych jej salonów na świecie. – Ten segment rynku rośnie na całym świecie i „młodnieje”, bo przyciąga coraz młodszych klientów – mówi Philipp Schiemer, dyrektor generalny marki Mercedes-AMG. W kolejnych latach będą ich przyciągać dwa trendy – elektromobilność i cyfryzacja, czyli m.in. wejście w e-wyścigi. AMG zaprezentowało właśnie specjalne odsłony swoich flagowych modeli przygotowane na 55. urodziny.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.