Biuro prasowe

INNOWACJE 2018-07-04

SOCZEWKI SPORTOWE HOYA Sportive TrueForm

​Soczewki sportowe Hoya Sportive TrueForm to niezbędny produkt dla wszystkich aktywnych fizycznie użytkowników okularów. Przygotowane zostały z myślą o osobach uprawiających sporty wymagające doskonałej widoczności i nieograniczonych możliwości działania.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-06-26

BMC prezentuje wszechstronne rowery szosowe Roadmachine X

Rowery szosowe BMC Roadmachine X to jedna z nowości w kolekcji szwajcarskiej marki BMC na rok 2019. Jak tłumaczy producent, nowe modele są wszechstronne – stworzono je dla osób oczekujących wydajności w bardzo różnych warunkach terenowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-05-08

Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli – wielofunkcyjność na miarę po

Piłka nożna to nieustannie jedna z najbardziej popularnych aktywności fizycznych. Lubimy ją nie tylko oglądać z perspektywy kibica, ale i bezpośrednio uczestniczyć w zmaganiach sportowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-05-02

Nowe rowery lifestyle marki BMC

W kolekcji marki BMC na rok 2018 znalazły się nie tylko rowery szosowe i górskie, ale też modele z kategorii lifestyle. Seria BMC Alpenchallenge to siedem różnych propozycji, z których część wyposażona jest w napędy paskowe.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-04-24

Na rowerze jak w samochodzie – Platinet prezentuje plecak z kierunkowskazami LED

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że coraz chętniej sięgamy po rower. Niestety, wielu rowerzystów ciągle zapomina o bezpieczeństwie swoim i innych uczestników ruchu.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-23

Włącz rower i zobacz, jak lekko jedzie. KROSS zaprasza na darmowe testy eBike’ów

Producent z Przasnysza startuje z testami swoich rowerów elektrycznych, które będą towarzyszyć podobnej weekendowej akcji dotyczącej rowerów szosowych i triathlonowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-03-01

Kto kibicował polskim sportowcom podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich

Statystyczny polski kibic Igrzysk Zimowych w Pjongczangu to mężczyzna w wieku około 40 lat, z dużego miasta, czytający o sporcie, ale niekoniecznie aktywnie go uprawiający. Najczęściej jest to użytkownik androida, który wakacje spędza za granicą.
czytaj więcej
Sport INNOWACJE 2018-02-13

Maxcom rozszerzył ofertę o zegarki i opaski FitGo

Maxcom, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych w Europie, rozszerza ofertę produktową o zegarki i opaski FitGo dedykowane osobom uprawiającym sport lub chcącym monitorować swoją codzienną aktywność ruchową.
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-02-08

Discovery prezentuje nowatorskie, wirtualne studio olimpijskie The Cube

Eksperci Discovery będą komentować Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 17 studiach telewizyjnych na całym świecie. Dodatkowo Eurosport gwarantuje pięć dni darmowego dostępu do platformy Eurosport Player
czytaj więcej
INNOWACJE 2018-02-06

SOCZEWKI SPORTOWE HOYA Sportive TrueForm

Coraz większa liczba osób ma świadomość potrzeby zdrowego stylu życia: zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Na ulicach coraz częściej widać biegaczy i rowerzystów; siłownie, hale sportowe i kluby fitness pełne są osób, które dbają o kondycję.
czytaj więcej