Biuro prasowe

INNOWACJE 2020-04-03

Mateusz „Hax” Ogonowski: z rozgrywek na Tarczyński Studio Live można się nauczyć

Znany komentator e-sportowy, Mateusz „Hax” Ogonowski, został prowadzącym w kanale studyjnym Tarczyński Studio Live na platformie Twitch. „Innowacją w stosunku do innych kanałów jest to, że podczas komentowania jestem też bardzo aktywny na czacie, rozmawiam z widzami i pomagam im”
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2020-04-03

Huawei P40 Pro nowym królem rankingu DxOMark

Model Huawei P40 Pro z innowacyjnym aparatem fotograficznym Ultra Vision Leica o rozdzielczości 50 MP i rekordowej wielkości sensora na poziomie 1/1,28”, został uznany przez ekspertów DxOMark za najlepszy smartfon fotograficzny na świecie.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-03

booksbox – wirtualna biblioteka nie tylko dla studentów

Wirtualna biblioteka w obliczu konieczności kontynuowania nauki w sposób zdalny ułatwia życie studentom czy przyszłym maturzystom.
czytaj więcej
Motoryzacja INNOWACJE 2020-04-03

Steinhof wprowadza uchylny uchwyt gniazda elektrycznego dla wybranych kul typu A

Firma Steinhof, polski producent haków holowniczych, wprowadza do oferty uchylny uchwyt gniazda elektrycznego. Rozwiązanie stosowane dotychczas w hakach automatycznie wypinanych dostępne będzie dla wybranych kul typu A.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-02

Lexus sięga po wodór. GS pierwszym modelem?

W ubiegłym roku Lexus ogłosił długofalowy plan dotyczący dalszej elektryfikacji swoich aut. W strategii znalazło się miejsce dla napędu bazującego na ogniwach paliwowych.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-02

Stwórz swój smart home z inteligentną wtyczką Tenda SP6 Beli

Beli SP6 to inteligentna wtyczka Wi-Fi. Może ona włączać i wyłączać elektronikę z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Beli na smartfona.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2020-04-01

Darmowe miejsce w Chmurze Huawei dla nabywców smartfonów z serii P40

Huawei uruchomił specjalną ofertę Chmury dla posiadaczy smartfonów z najnowszej serii P. Użytkownicy modeli Huawei P40 lite lub P40 lite E otrzymają darmowe 15 GB pamięci w Chmurze Huawei, a kupujący smartfony Huawei P40 i P40 Pro otrzymają za darmo aż 50 GB pamięci.
czytaj więcej
Technologie INNOWACJE 2020-04-01

Sprzedaj swój stary smartfon i kup taniej nowy Huawei P40 lub P40 Pro

Jeżeli planujesz zakup nowego telefonu, warto rozważyć najnowszą ofertę Huawei.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-01

Polski startup pomoże przetrwać biznesom z komunikacją w czasie pandemii!

Meetbit, polski startup, specjalizujący się w tworzeniu aplikacji biznesowych oraz systemach rozwiązań dla branży MICE (turystyka biznesowa), opracowuje aplikację, która ma być odpowiedzią na problemy komunikacyjne występujące w kryzysowych sytuacjach, m.in. takich jak pandemia.
czytaj więcej
INNOWACJE 2020-04-01

TL-SL1226P i TL-SG1210P – nowe przełączniki PoE pod systemy monitoringu wizyjneg

TP-Link poszerza swoją ofertę przełączników PoE o dwa nowe modele TL-SL1226P i TL-SG1210P. Nowe przełączniki zostały zaprojektowany z myślą o instalatorach poszukujących niedrogich i wydajnych rozwiązań do podłączenia kamer CCTV, punktów dostępowych WiFi czy też telefonów IP.
czytaj więcej