Komunikaty PR

Kawa za 5 zł! Specjalna oferta dla Gości kawiarni Costa Coffee

2021-05-06  |  14:32
Biuro prasowe

Z okazji 50. Urodzin marki Costa Coffee, w kawiarniach na każdego czeka Kawa za 5 zł! W ramach oferty promocyjnej w dniach 6 – 7 maja swoją ulubioną, klasyczną kawę w dowolnym rozmiarze kupimy w niższej, atrakcyjnej cenie. Promocją objęty jest pełen wachlarz doskonałych kaw na ciepło oraz na zimno z menu Costa Coffee!

 

Doskonała kawa za doskonałą cenę

 

W kawiarniach Costa Coffee najwyższa jakość kawy idzie w parze z niską ceną. Najlepszym tego dowodem jest dostępna w dniach 6 – 7 maja akcja Kawa za 5zł. Za znacznie niższą cenę możemy cieszyć się swoimi ulubionymi kawami w wersji na ciepło oraz na zimno. Charakterne, ciemno parzone Espresso (oraz jego różne odmiany m.in. Lungo, Doppio, Ristretto, Macchiato, Doppio Macchiato, con panna, Affogato), czyli klasyka na bazie legendarnej mieszanki Mocha Italia, śniadaniowe Cappuccino z puszystą pianką, a może subtelne Latte – królowa wśród kaw zachwycająca mlecznym, delikatnym smakiem, powstała z połączenia mleka i aromatycznego espresso. To tylko część opcji, które czekają na odkrycie w kawiarniach Costa Coffee z okazji obchodów 50. Urodzin marki. Fani czekoladowych smaków zachwycą się z pewnością Flat Mocha oraz  Mocha Corto – w których intensywny smak espresso został połączony z mieszanką gorącego mleka oraz czekolady. Naturalnie wydobyta słodycz, czekoladowy aromat, mleko o prawdziwie kremowej konsystencji – właśnie to oferuje zniewalająco dobre Caffe Corto z kolei połączenie espresso, mleka, śmietanki oraz sosu karmelowego to kremowe Caffe Breve. W ofercie znajduje się również flagowa pozycja Costa Coffee, czyli Flat White, zachwycające swoją aksamitną konsystencją, którą bariści wykorzystują do tworzenia latte art. Co więcej, na odkrycie czeka również wytrawne Americano doskonałe dla fanów intensywnych smaków. Na miłośników mocniejszych nut kawowych, doskonałym wyborem będzie Flat Black, czyli kuzyn Americano.  Na entuzjastów małej czarnej czeka również Caffe Crema, która rozgrzewa i dodaje energii na cały dzień. Dodatkowo, w ramach promocyjnej oferty Kawa za 5 zł kupimy także kawy mrożone, takie jak Iced Americano, Iced Caffe Latte, Iced Cappuccino oraz Iced Flat White. W takim towarzystwie każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Niespodzianki także dla posiadaczy aplikacji Costa Coffee

 

Co więcej,  po akcji w kawiarniach, użytkownicy aplikacji Costa Coffee Club będą mogli cieszyć się ofertą na Kawę za 5 zł od 8 aż do 23 maja! Dodatkowo, za wszystkie kawy zakupione w niższej cenie również otrzymają „Ziarna” – wystarczy przy kasie zeskanować kartę z aplikacji Costa Coffee Club.

Wszystkimi propozycjami z oferty Kawa za 5 zł można cieszyć się odwiedzając kawiarnie Costa Coffee i zamawiając je na wynos!

Szczegóły akcji dostępne są w Regulaminie w kawiarniach Costa Coffee.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Ipsos dla Huawei: Ponad 50% Polaków chce poprawić kondycję fizyczną Biuro prasowe
2021-11-24 | 15:10

Ipsos dla Huawei: Ponad 50% Polaków chce poprawić kondycję fizyczną

Ponad połowa Polaków przyznaje, że w czasie pandemii odłożyła na później realizację planów, w tym również tych związanych z poprawą swojej kondycji fizycznej.
Hobby Tinder Plus za darmo przez pół roku za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery
2020-09-18 | 11:26

Tinder Plus za darmo przez pół roku za pobranie aplikacji z Huawei AppGallery

Użytkownicy urządzeń Huawei, którzy pobiorą aplikację Tinder ze sklepu AppGallery, otrzymają 6-miesięczny bezpłatny dostęp do Tinder w wersji Plus. Oferta dotyczy wszystkich
Hobby Goście hoteli Louvre Hotels Group nie muszą rozstawać się ze zwierzakami
2020-07-08 | 15:00

Goście hoteli Louvre Hotels Group nie muszą rozstawać się ze zwierzakami

We wszystkich hotelach marek Campanile i Première Classe oraz w wybranych hotelach marki Golden Tulip należących do grupy hotelowej Louvre wprowadzono wspólną politykę w zakresie

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Venture Cafe Warsaw

Media i PR

Pandemia nie zachwiała pozycją polskich fabryk telewizorów. Na produkcję może wpłynąć brak komponentów z Azji i wzrost ich ceny

W Polsce co roku sprzedaje się ponad 2 mln nowych telewizorów, co – jak podaje Związek Cyfrowa Polska – plasuje nas pod tym względem na szóstym miejscu w Europie. Polska przoduje również w produkcji telewizorów na Starym Kontynencie. Na tutejszym rynku swoje odbiorniki składa kilka dużych, globalnych marek, a ich produkcja jest nawet ośmiokrotnie większa, niż jest w stanie przyjąć krajowy rynek. Zapotrzebowanie na rynkach zagranicznych mocno zwiększyła pandemia, chociaż dziś sytuacja wraca do stanu z 2019 roku. Jednym z głównych tego typu zakładów jest należąca do TCL fabryka w podwarszawskim Żyrardowie. Tu powstają m.in. wyposażone w najnowsze technologie telewizory, z których gros trafia na eksport.

Telekomunikacja

Technologiczne kierunki studiów przeżywają oblężenie. Budowanie kadr kluczowe dla rozwoju branży

Polskie uczelnie kształcą rokrocznie ponad 110 tys. absolwentów kierunków naukowo-technicznych. Największą popularnością cieszą się informatyka, cyberbezpieczeństwo i inne kierunki powiązane z sektorem ICT, który ma duży wkład w rozwój krajowej gospodarki. Wymaga jednak nieustannego kształcenia nowych kadr oraz wyrównywania poziomu wiedzy i umiejętności zgodnie z globalnymi standardami. Temu właśnie służy program ICT Academy i towarzyszący mu konkurs ICT Competition, który organizuje Huawei. 

Infrastruktura

Gen. W. Nowak: Wskazanie dostawcy wysokiego ryzyka nie zapewni bezpieczeństwa technologii. Ustawa o cyberbezpieczeństwie wymaga dalszych prac [DEPESZA]

– Każdy system, nieważne z jakich urządzeń się składa, można odpowiednio zabezpieczyć – ocenia gen. Włodzimierz Nowak, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa, nawiązując do proponowanej przez rząd oceny ryzyka dostawców sprzętu i technologii. Jego zdaniem skupianie się jedynie na dostawcy to tylko dotykanie wierzchołka góry lodowej, bo czynników ryzyka jest znacznie więcej. Zapisy ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa wskazują, że jeśli firma technologiczna zostanie uznana za dostawcę wysokiego ryzyka, będzie de facto wykluczona z polskiego rynku, a operatorzy telekomunikacyjni będą musieli zrezygnować z jej urządzeń i usług. Kryteria oceny w dużej mierze są oparte na kwestiach przynależności państwowej, co według części ekspertów jest wymierzone w koncerny chińskie.