Komunikaty PR

Zadbaj o bezpieczeństwo bliskich. Podaruj przycisk SOS na Dzień Babci i Dziadka

2021-01-14  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Barbara Trepka
Projekt Zero2

Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
basia|projektzero2.pl| |basia|projektzero2.pl
503 119 029
projektzero2.pl

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta. Oprócz życzeń płynących prosto z serca warto podarować naszym najbliższym coś wyjątkowego. Wyraź swoją troskę i sprezentuj alarmowy smart przycisk SOS.

Pandemia wyraźnie pokazała nam, że dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych najbliższych jest najważniejsze. 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji podpowiadamy jaki prezent warto podarować kochanym seniorom. Naprzeciw współczesnym potrzebom wychodzą rozwiązania typu smart oraz nowe technologie.

 

Alarmowy Smart Przycisk SOS od Woox

Alarmowy Smart Przycisk SOS marki Woox to małe, niepozorne urządzenie o wielkich możliwościach - to pomoc w nagłych i niespodziewanych wypadkach.

Zasady działania tego urządzenia są bardzo proste. Wciśnięcie przycisku SOS może aktywować alarm oraz powoduje natychmiastowe wysłanie powiadomienia na wybrany smartfon lub tablet. Właśnie dzięki temu przyciskowi użytkownik może zawiadomić wybraną osobę o nadzwyczajnej sytuacji, zaalarmować o pomoc, zgłosić zagrożenie. 

To rozwiązanie może okazać się bardzo pomocne w momencie kryzysowym, a nawet przyspieszyć dotarcie pomocy do osoby jej potrzebującej. To także większe poczucia bezpieczeństwa osoby starszej lub schorowanej oraz jej najbliższych. 

Urządzeniem można sterować z poziomu darmowej aplikacji WooxHome dostępnej na systemy Android oraz iOS. 

 

Wymagania techniczne

Alarmowy Smart Przycisk SOS działa w oparciu o technologię Zigbee 3,0. stosowaną w urządzeniach marki Woox. W związku z tym do jego uruchomienia niezbędna jest Inteligentna Smart Bramka Zigbee. Urządzenie to w połączeniu z routerem wifi pozwala na sterowanie różnymi urządzeniami marki Woox z dowolnego miejsca. Oprócz Smart Przycisku SOS do sieci można podłączyć m.in. czujnik ruchu czy czujnik zalania wodą. 

 

Smart Przycisk SOS:

  • Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Assistant, umożliwia sterowanie poleceniami głosowymi

  • Proste włączanie lub wyłączanie urządzenia poprzez kliknięcie ikony w aplikacji

  • Współpraca z innymi produktami WOOX, umożliwia wykorzystanie na wiele sposobów w celu zapewnienia bezpieczeństwa i automatyzacji

  • Niezwykle prosta i intuicyjna instalacja bez konieczności konfiguracji routera

  • Praca w technologii Zigbee 3.0

  • Sterowany z poziomu darmowej aplikacji WooxHome dostępnej na systemy Android oraz iOS

  • 2-letnia gwarancja 

Dystrybutor marki WOOX w Polsce:
Netinet sp z o.o.

Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bezpeczeństwo Przedszkole bez smogu – nowa kampania Electrolux Biuro prasowe
2021-01-21 | 15:00

Przedszkole bez smogu – nowa kampania Electrolux

11 stycznia marka Electrolux wystartowała z najnowszą kampanią „Przedszkole bez smogu”. Celem akcji jest promowanie zdrowego oraz czystego powietrza w miejscach, w których
Bezpeczeństwo UWAŻAJ – KTOŚ NAGRYWA TWOJE ROZMOWY BIZNESOWE
2021-01-18 | 09:45

UWAŻAJ – KTOŚ NAGRYWA TWOJE ROZMOWY BIZNESOWE

Od początku pandemii koronawirusa większość firm postanowiła przejść na pracę zdalną. Aby uniknąć zarażenia, wszelkie spotkania zespołowe oraz biznesowe przeniosły się do świata
Bezpeczeństwo BRAK ZDJĘCIA
2021-01-08 | 01:00

Raport One Identity na temat wpływu pandemii COVID-19 na IAM w organizacjach

Firma One Identity, lider w zarządzaniu tożsamością i dostępem, opublikowała wyniki badania, które przedstawiają zmiany, jakie w wyniku pandemii COVID-19 nastąpiły w organizacjach w obszarze bezpieczeństwa oraz zarządzania

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

E-commerce

Nowe technologie zacierają różnicę między tradycyjnymi a wirtualnymi zakupami. W innowacyjne systemy inwestują firmy odzieżowe i obuwnicze

Sklepy odzieżowe i obuwnicze w coraz większym stopniu wykorzystują sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe. W ten sposób mogą zmaksymalizować doświadczenie zakupowe użytkowników oraz usprawnić procesy sprzedaży za pomocą analiz predykcyjnych i sterowanych procesów sprzedaży. Inteligentni asystenci cyfrowi polecają klientom ubrania na podstawie ich wzrostu i wagi, autonomiczne szatnie same dostarczają wybraną odzież, zaś w sklepach obuwniczych, dzięki skanowi stopy w 3D, klient nie musi mierzyć butów, system sam znajdzie mu odpowiedni rozmiar w zależności od marki.

Medycyna

Sztuczne płuca ratują życie chorych na COVID-19. Zebrane w czasie pandemii doświadczenia posłużą opracowaniu nowoczesnych urządzeń medycznych

Dzięki procedurze ECMO, czyli zewnątrzustrojowemu natlenianiu krwi, można uratować życie chorych na COVID-19, którym nie można już podłączyć respiratora. Leczenie to od lat jest znane w kardiochirurgii, ale jak twierdzą specjaliści, zastosowanie go w innej dziedzinie medycyny da dostęp do wiedzy, dzięki której najpóźniej za półtora roku powstaną nowe technologie medyczne. Potrzeba opracowania nowych procedur jest tym większa, że w wyniku pandemii znacznie pogorszyła się opieka nad pacjentami z zawałami serca.