Wygoda jest zapisana w jej DNA
Tok Tok
Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl
PARSIPPANY, NJ — 29 września 2023 r. — OHAUS Corporation, wiodący, światowy producent wag, sprzętu laboratoryjnego i instrumentów analitycznych, wprowadza na rynek mikrowirówkę wysokoobrotową FRONTIER 5513L. Zajmująca niewiele miejsca konstrukcja łączy się z intuicyjną obsługą — mikrowirówka jest łatwa w użyciu i ekonomiczna, bez uszczerbku dla wydajności i skuteczności działania.
Zajmuje niewiele miejsca
Nie trzeba być największym w pomieszczeniu, aby mieć największy wpływ. Dzięki kompaktowej konstrukcji mikrowirówka Frontier 5513L zajmuje niewiele miejsca i sprawdza się zarówno w laboratorium, jak i w szkole.
Gotowość do pracy
Nasza mikrowirówka wysokoobrotowa Frontier 5513L nie tylko oszczędza miejsce,
ale także czas. Została zaprojektowana w taki sposób, aby pracować od razu po rozpakowaniu i może wytwarzać siłę odśrodkową do 15 995 x g, a pokrętło dotykowe jest bardzo czułe i umożliwia szybką i łatwą regulację w miejscu pracy. Warto też wspomnieć o fabrycznie zainstalowanym wirniku 18 x 1,5/2,0 ml, który może wirować 18 mikroprobówek jednocześnie.
Łatwa sprawa
Mikrowirówka wysokoobrotowa Frontier 5513L została zaprojektowana w taki sposób, aby była równie skuteczna, co łatwa w obsłudze. Jest wyposażona w ergonomicznie zaprojektowany wirnik na mikroprobówki, który bezpiecznie zamyka się po ¼ obrotu. Posiada specjalnie zaprojektowany, odporny na zachlapania panel przedni oraz mechaniczną blokadę pokrywy i jest niewiarygodnie łatwa w obsłudze. To niewielkie urządzenie o bardzo dużej mocy.
Więcej informacji na temat mikrowirówki wysokoobrotowej OHAUS Frontier 5513L można znaleźć na stronie www.OHAUS.com
Informacje o firmie OHAUS Corporation
OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey to firma produkująca szeroką gamę urządzeń wagowych, sprzętu laboratoryjnego i instrumentów analitycznych, które spełniają potrzeby praktycznie każdej branży w zakresie ważenia i pomiarów. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz na niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

Suche włosy? Sprawdź, jak skutecznie nawilżyć je dzięki odpowiedniej pielęgnacji

Usług sprzątania i gospodarki odpadami a bezpieczeństwo podmiotów medycznych

Onkologiczne Centrum Kryzysowe udostępniło nową ścieżkę pacjenta
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Infrastruktura
Energia słoneczna wyprzedziła węgiel jako źródło energii w UE. Tempo dalszego rozwoju zależy od inwestycji w system i sieć

Zgodnie z założeniami strategii planu REPowerEU do 2030 roku na terenie państw członkowskich ma zostać zainstalowanych niemal 600 GW mocy fotowoltaiki słonecznej. Organizacje takie jak SolarPower Europe walczą o to, aby do tego czasu fotowoltaika stała się głównym źródłem energii elektrycznej. O ile w ostatnich latach odnotowano dynamiczne tempo wzrostu produkcji energii słonecznej, o tyle w kolejnych latach na drodze do realizacji planu może stanąć nienadążająca za tempem rozwoju infrastruktura.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.