Komunikaty PR

Zasilanie gwarantowane na miarę XXI wieku

2020-03-30  |  10:00
Biuro prasowe

– Edge computing stwarza dla operatorów systemów informatycznych wiele nowych wyzwań. Zarządzanie większą liczbą urządzeń w lokalizacjach nieprzystosowanych do infrastruktury informatycznej czy brak wsparcia specjalistów na miejscu – mówi Rob McKernan, Senior Vicepresident, Secure Power Division w Europie. – Przy tym dostępność energii w dalszym ciągu odgrywa zasadniczą rolę. Przestoje bezpośrednio wpływają na działalność biznesową. Nowe zasilacze APC Smart-UPS™ z akumulatorami litowo-jonowymi radzą sobie z tymi wyzwaniami. Gwarantują one sprawną ochronę zasilania i funkcje skrojone na potrzeby edge computing – dodaje Rob McKernan.

Większa wydajność i łatwiejsza obsługa

APC Smart-UPS typu Line-Interactive to odpowiedź na wyzwania związane z edge computing. Centrum danych powstaje w miejscu, które nie jest z założenia dedykowane do takiego celu. To może oznaczać ograniczoną przestrzeń, ale także zmienia wymogi odnośnie instalacji. Musi być prostsza, a dostęp do urządzenia i proces jego konserwacji znacznie ułatwiony. Zasilaczem można sterować zdalnie za pośrednictwem chmury obliczeniowej. Specjalista nie jest potrzebny na miejscu.

Najważniejszą nowością w APC Smart-UPS typu Line-Interactive jest bateria litowo-jonowa.

W tym modelu zastąpiła tradycyjnie wykorzystywane akumulatory ołowiowo-kwasowe.

Akumulatory litowo-jonowe są przystosowane do większych wahań temperatur.

Utrzymują wysoką wydajność w temperaturze do 40°C. Pozwalają uniknąć konieczność stosowania urządzeń chłodzących w niektórych instalacjach. Akumulatory litowo-jonowe są przy tym lżejsze i bardziej kompaktowe w porównaniu do ołowiowo-kwasowych. Zdecydowanie ułatwia to transport urządzenia i jego montaż. Są także wydajniejsze pod względem cykli ładowania/rozładowywania.

Akumulatory litowo-jonowe zapewniają dwukrotnie dłuższy czas pracy UPS.

Ponadto, nowe zasilacze awaryjne oferują tryb ekologiczny o wydajności rzędu 97%. Większa wydajność nie oznacza przy tym pogorszenia jakości zasilania urządzeń. Nowe zasilacze są dostępne z pełną 60-miesięczną gwarancją. Gwarancja obejmuje podzespoły elektroniczne i akumulatory.

 

 

Model odpowiedni do każdej przestrzeni

W skład oferty zasilaczy APC Smart-UPS™ typu Line-Interactive wchodzą modele 500, 750, 1000 i 1500 VA o wysokim współczynniku mocy wyjściowej. Można montować je w szafach typu rack, występują w obudowach typu tower i do montażu we wsporniku ściennym 1U (500 VA) oraz w szafach typu rack 2U i 3U (750, 1000 i 1500 VA).

Dzięki kompaktowym wymiarom nowe zasilacze awaryjne Smart-UPS idealnie sprawdzą się w zastosowaniach, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni.

Dodatkowo, narzędzie konfiguracyjne APC Local Edge Configurator pozwala przystosować poszczególne rozwiązania, optymalizując moc, chłodzenie, obudowę i funkcje zarządzania pod kątem montażu w rozmaitych przestrzeniach: od punktów handlowych i oddziałów firm, aż po placówki przemysłowe, edukacyjne i zdrowotne.

O Schneider Electric

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On.

 

Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój. Łączymy najlepsze na świecie technologie energetyczne, automatykę w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi w ramach zintegrowanych rozwiązań dla domów, budynków, centrów danych, infrastruktury i przemysłu.

 

Wykorzystujemy nieskończone możliwości, jakie zapewnia otwarta, globalna, innowacyjna społeczność z pasją podzielająca nasze wartości, takie jak Szczytny Cel, Otwartość i Zaangażowanie.

 

www.se.com/pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-05-22 | 14:10

PKO Bank Polski dołącza do Huawei AppGallery

IKO, aplikacja PKO Banku Polskiego, największego banku w Polsce, jest już dostępna w Huawei AppGallery, autorskim sklepie marki z aplikacjami. IKO to druga aplikacja bankowa obecna w AppGallery, która docelowo zostanie zintegrowana z
Technologie BRAK ZDJĘCIA
2020-05-21 | 15:10

Aplikacja mBanku już dostępna w Huawei AppGallery

Aplikacja mBanku jest już dostępna w Huawei AppGallery, autorskim sklepie z aplikacjami Huawei. To pierwsza bankowa aplikacja w AppGallery, na razie dostępna dla urządzeń korzystających z Google Mobile Services. Pełna integracja
Technologie Nagrody warte 300 tys dolarów w globalnym konkursie Huawei dla twórców motywów
2020-05-21 | 13:00

Nagrody warte 300 tys dolarów w globalnym konkursie Huawei dla twórców motywów

Ruszyła nowa edycja globalnego konkursu Huawei dla twórców motywów – Huawei Global Theme Design Competition.  Uczestnicy powalczą o nagrodę główną,

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Robotyka i SI

Pandemia przyspiesza robotyzację polskich firm. Ludzie są coraz częściej zastępowani przez maszyny [AUDIO]

Firmy rozszerzają sposób korzystania z robotów w celu zwiększenia dystansu społecznego i zmniejszenia liczby pracowników, którzy muszą fizycznie przyjść do pracy. Roboty są również stosowane do wykonywania zadań, których pracownicy nie mogą realizować zdalnie. W Polsce obecnie na 10 tys. zatrudnionych przy produkcji przemysłowej przypadają zaledwie 42 roboty. W sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym należymy już jednak do europejskiej czołówki.

Firma

Wideokonferencje będą szeroko wykorzystywane także po pandemii. Nowa platforma komunikacyjna ma być bezpieczniejsza od popularnych na rynku narzędzi [DEPESZA]

W dobie pandemii koronawirusa na popularności zyskują narzędzia do prowadzenia wideokonferencji. Możliwość prowadzenia rozmów grupowych na żywo w dużym gronie odbiorców pozwoli zastąpić klasyczne spotkania biznesowe. Nie wszystkie platformy tego typu zapewniają jednak pełne bezpieczeństwo użytkownikom telekonferencji. Firma StrikeForce Technologies postanowiła zaprojektować komunikator nowej generacji, który z jednej strony będzie prosty w obsłudze, z drugiej zaś zadba o prywatność rozmówców.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.