Komunikaty PR

Wygodna Technologia - Surface Go 2

2020-06-28  |  20:35

Większość czasu przebywasz w domu, mieszkaniu, domku na drzewie, czy innym własnym kawałku podłogi, przygotowując prezentację do pracy (albo na uczelnię), układając po raz kolejny pasjansa lub oglądając następny odcinek ulubionego serialu na Netflixie? Tak? I te wszystkie czynności wykonujesz na mobilnym komputerze? A czy udało Ci się kiedykolwiek usiedzieć w jednym miejscu, w tej samej pozycji przez dłuższy czas? No właśnie, to wręcz nierealne, bo w pewnym momencie pojawia się ta nieodparta chęć zmiany, nawet o 180°. Jeśli brakuje Ci już pomysłów, jakie jeszcze wygodne pozycje w trakcie dłuższych sesji można przyjąć podczas korzystania z komputera, to mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji, które sprawdzimy na podstawie Surface Go 2! To niewielkich rozmiarów, ultramobilne urządzenie 2w1 umożliwa konfigurację w kilku trybach, co sprawia, że dostosujesz je do każdych warunków - pracy, rozrywki i komunikacji z innymi. A teraz rozsiądź się wygodnie i zaczynamy!

Leżakowiec

Wydawałoby się, że dość klasyczna, ale w tym rozkładzie zarzucamy nogi na górną partię fotela lub kanapy, stopy mogą lekko wystawać (żaden problem) i kładziemy się resztą ciała, wygodnie na drugim fotelu, zachowując pełną stabilność w czasie, np. konsumpcji treści. W Surface Go 2 masz możliwość korzystania z urządzenia w trybie tabletu, co dodatkowo ułatwia oglądanie ulubionych seriali. Aha, i pamiętaj, że pod głową nie może zabraknąć podusi!

Czytelnik

Pozycja, w której chętnie oddasz się dłuższym treściom (nie tylko w długie, jesienno-zimowe wieczory). W tej konfiguracji nie leżysz, tylko komfortowo siedzisz. Z oparciem lub bez, to już zależy od Ciebie i czasu jaki spędzasz w tym ułożeniu. Jeśli masz w domu zwierzaka, to zdecydowanie może Ci towarzyszyć. Zapraszamy!

Sto(l)ik

Z przyjemnego dla Ciebie fotela, przenosimy się na równie przyjazne krzesełko. Tym razem jednak siadamy przy stole (ok, jeśli posiadasz biurko, to też będzie w porządku). Tutaj śmiało możesz przetransformować urządzenie Surface Go 2 w tryb laptopa i sięgnąć dodatkowo po mysz Surface Mobile Mouse. To kwestia preferencji, dla jednych idealny jest touchpad na klawiaturze, zaś inni wolą nawigować za pomocą myszy. Jak już zdążyłeś zauważyć, nie będzie to standardowa pozycja jaką zwykle przyjmujesz siedząc przy biurku. Nogi lądują na stole (przypominam, że jesteś w swoich czterech kątach, więc feel free!), a urządzenie z akcesoriami na meblu. W tym układzie masz swobodny dostęp jedną ręką do sprzętu, natomiast druga ręka bezwiednie spoczywa na nogach. W tym położeniu możesz także spokojnie pisać obiema rękoma. Bez wysiłku. Urządzenie jest w Twoim zasięgu.

Kreator

Cytując klasyka, „Rysować może każdy”, więc i o tej aktywności nie mogliśmy zapomnieć w tekście. A skoro już jesteśmy przy stole, to chwyć Surface Pen i zacznij tworzyć niezapomniane obrazy. Zawstydź samego Pablo Picasso!

Schodkowiec

Jeśli w przestrzeni, w której mieszkasz są schody, to będzie to pozycja idealnie dla Ciebie! To ustawienie sprzyja pozycji bocznej siedzącej, choć nie wyklucza półleżenia. W tym położeniu kickstand (podpórka) w Surface Go 2 jest na wagę złota, a możliwość dotykowej obsługi wyświetlacza rozwiązaniem nie do przecenienia.

Siłacz

Ułożenie w ten sposób może przypominać Ci pozycję na „ławeczce”, gdzie w pocie czoła zmagasz się z kolejną serią w wyciskaniu sztangi. A koledzy/koleżanki wokół Ciebie pilnują, żeby ciężar wracał do pozycji wyjściowej. W przypadku Surface Go 2, który waży nieco ponad pół kilograma nie ma żadnych obawach, że szybko się zmęczysz. I przede wszystkim nie będziesz potrzebował asekuracji.

Myszka

W latach 80. zespół Mr. Zoob nagrał jeden z najbardziej znanych przebojów w historii polskiej muzyki, „Mój jest ten kawałek podłogi”. I Ty możesz wybrać swój „kawałek podłogi”, siadając np. tuż obok drzwi balkonowych, gdzie w ciszy i spokoju (włączając piękny widok za oknem) skupisz się na swoich (nie)codziennych obowiązkach.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI? Biuro prasowe
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
Technologie Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?
2025-04-17 | 07:00

Trendy w branży elektrotechnicznej – jakie rozwiązania dominują na rynku?

Branża elektrotechniczna dynamicznie się rozwija, dostosowując do rosnących wymagań użytkowników oraz wyzwań związanych z efektywnością energetyczną
Technologie Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce
2025-03-25 | 11:00

Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce

Emitel S.A. wzmacnia swoją pozycję na tworzącym się w Polsce rynku projektowania i budowy infrastruktury sieciowej dla bezzałogowych statków powietrznych. Na podstawie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.

Ochrona środowiska

Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier

Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.