Komunikaty PR

WESTERN DIGITAL ZWIĘKSZA POJEMNOŚĆ SWOICH PRZENOŚNYCH DYSKÓW SSD

2021-01-13  |  09:10
Biuro prasowe

Firma Western Digital poinformowała, że do większości serii jej popularnych przenośnych dysków SSD dołączają modele o pojemności 4TB*. Nowe nośniki zapewniają użytkownikom domowym i profesjonalistom więcej przestrzeni na ich pliki i projekty – co jest kluczowe w świecie, w którym tworzymy i przechowujemy coraz więcej danych. Cztery nowe dyski idealnie wpisują się w potrzeby graczy, twórców, profesjonalistów i innych użytkowników potrzebujących pojemnych nośników – zapewniając im wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo.

 

“Wprowadzając nowe przenośne dyski o pojemności 4TB wchodzimy w nową erę – erę pojemności i wydajności, na którą czekali nasi klienci. Nasze produkty dla użytkowników indywidualnych są wykorzystywane przez miliony amatorów i profesjonalistów na całym świecie, a my wciąż staramy się rozwijać technologie, które pozwalają nam spełniać ich oczekiwania w zakresie wydajności, pojemności i innowacyjności” – wyjaśnia Jim Welsh, senior vice president i general manager działu Consumer Solutions Products w Western Digital.

 

Priorytetem Western Digital jest dostarczenie klientom najlepszych w branży produktów, które pozwolą im wygodnie i bezpiecznie przechowywać ich dane i projekty – zarówno te tworzone przez amatorów, jak i profesjonalistów. Nie ma znaczenia, czy dany użytkownik chce przechować rodzinne zdjęcia wykonane za pomocą smartfona, pobrać gry czy bezpiecznie skopiować materiały z sesji zdjęciowej w terenie – w ofercie Western Digital znajdzie się produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.

 

 

Portfolio przenośnych dysków 4TB* SSD Western Digital

 

Nowe przenośne dyski SSD w ofercie Western Digital o pojemności 4TB* zapewniają niezrównane połączenie wydajności i pojemności:

 

 • SanDisk Extreme Pro® Portable SSD
  • Oszczędzaj czas przechowując i przenosząc swoje z pomocą wydajnego dysku SSD NVMe™, oferujące prędkość odczytu/zapisu danych do 2000MB/s. Obudowa z kutego aluminium efektywnie odprowadza ciepła i pozwala na osiągnięcie wysokiej, stabilnej wydajności – w kompaktowym formacie.
  • Cena/Dostępność: SanDisk Extreme Pro Portable SSD 4TB* pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie 982,99 Euro.

 

 • SanDisk Extreme® Portable SSD
  • Wydajność NVMe zapewniająca prędkość odczytu danych do 1050MB/s** i zapisu do 1000MB/s** - w przenośnym, pojemnym dysku, który pozwala na bezpieczne zapisywanie i przechowywanie multimediów.
  • Urządzenie jest odporne na upadki z wysokości do 2 metrów, a także na działanie pyłu i wody (IP551).
  • Cena/Dostępność: SanDisk Extreme Portable SSD 4TB* pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie 857,99 Euro.

 

 • WD_Black® P50 Game Drive SSD
  • Stworzony specjalnie dla graczy – zapewnia ogromną wydajność, oferując prędkość odczytu danych do 2000 MB/S, co pozwala skrócić czas ładowania gier i szybciej zanurzyć się w rozgrywkę.
  • Idealne rozwiązanie do rozszerzenia przestrzeni dyskowej komputera PC lub konsoli (PlayStation™ 4, Xbox One™)
  • Cena/Dostępność: WD_Black P50 Game Drive SSD 4TB pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie 862,99 Euro.

 

 • WD My Passport™ SSD ®
  • Stylowa metalowa obudowa świetnie wygląda i skutecznie chroni zawartość – dysk jest odporny na wstrząsy, wibracje oraz upadki (z wysokości do 1,98m). Do wyboru jest wersji kolorystycznych: Gray, Blue, Red, Gold oraz Silver.
  • Technologia NVMe zapewnia prędkość odczytu danych sięgającą 1050MB/s** oraz zapisu do 1000MB/s** - pozwalając twórcom treści, artystom i hobbystom wygodnie i produktywnie pracować.
  • Cena/Dostępność: My Passport SSD 4TB* pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie 857,99 Euro.

 

Western Digital oferuje szerokie portfolio wewnętrznych i zewnętrznych dysków SSD. Więcej informacji o ofercie firmy znaleźć można na stronie https://shop.westerndigital.com/.

 

*1GB=1,000,000,000 bajtów; 1TB=1,000,000,000,000 bajtów. Rzeczywista pojemność może być mniejsza, w zależności od środowiska operacyjnego.

**Na podstawie wewnętrznych testów. Wydajność może być niższa – w zależności od urządzenia host, pojemności dysku, użytego interfejsu, warunków użytkowania i innych czynników. 1MB=1,000,000 bajtów.

1. Na podstawie wewnętrznych testów. IPEC 60529 IP 55: Przetestowano pod katem odporności na stały strumień wody (30 kPa) w ciągu 3 minut; ograniczony kontakt z pyłem nie wpływa na działanie. Urządzenie musi zostać oczyszczone i osuszone przed kolejnym użyciem.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Zasilanie smartfona energią? Spróbuj szybkiej ładowarki sieciowej HAMA o mocy 18 Biuro prasowe
2021-01-25 | 11:58

Zasilanie smartfona energią? Spróbuj szybkiej ładowarki sieciowej HAMA o mocy 18

Dzięki Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery jest w stanie naładować baterię telefonu komórkowego do połowy w ciągu 25 minut. Wyposażono ją w wygodne złącze USB-C i
Technologie CES 2021: TP-Link przedstawia nowe urządzenia dla firm i klientów indywidualnych
2021-01-22 | 14:00

CES 2021: TP-Link przedstawia nowe urządzenia dla firm i klientów indywidualnych

Tegoroczne portfolio TP-Link wzbogacone zostało m.in. o nowy model wielokrotnie nagradzanego i cenionego przez użytkowników systemu WiFi Mesh serii Deco. Uhonorowany nagrodą CES 2021
Technologie TP-Link Archer AX90 i AX73 – nowe routery WiFi 6 dla wymagających użytkowników
2021-01-21 | 10:00

TP-Link Archer AX90 i AX73 – nowe routery WiFi 6 dla wymagających użytkowników

Nowe routery od TP-Link spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników i obsłużą intensywny ruch danych, generowany przez transmisje strumieniowe i gry. Dlatego polecane

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Medycyna

Nowe technologie przenoszą leczenie laryngologiczne i otolaryngologiczne na wyższy poziom. WOŚP będzie zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszego sprzętu

Nanotechnologia i nanomedycyna to nowe i szybko rozwijające się dziedziny zajmujące się wykorzystaniem m.in. urządzeń o skali jednej miliardowej metra oraz sposobami wykorzystania ich specjalnych właściwości w diagnostyce i leczeniu chorób. To w otorynolaryngologii poczyniono pewne postępy w wykorzystaniu tych nowych metod leczenia. Nowe technologie mogą zrewolucjonizować leczenie, w Polsce jednak mało który szpital jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Dlatego 29. Finał WOŚP skupia się na zakupie urządzeń dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Gry i rozrywka

Polacy chcą zrewolucjonizować proces tworzenia animacji 3D w filmach czy grach. Dzięki uczeniu maszynowemu będzie on tańszy i prostszy niż do tej pory

To może być przełom w renderowaniu, czyli automatycznej konwersji modeli szkieletowych na komputerze. Wysokiej jakości animacje są koniecznością w grach wideo czy filmach. Rozwiązania wykorzystywane w wirtualnej czy rozszerzonej rzeczywistości, obrazy generowane komputerowo zajmują dużo czasu, są przy tym drogie. Polacy chcą ułatwić powstawanie awatarów, wykorzystując do tego metodę uczenia się przy niskim poziomie zaawansowania. Z częściowych informacji uda się wówczas wygenerować realistycznie wyglądające wizualizacje.