Komunikaty PR

SAPPHIRE NOW 2020 w nowej formule - SAP zaprasza na cyfrowe doświadczenie

2020-06-03  |  15:43
Biuro prasowe

Czym charakteryzują się inteligentne przedsiębiorstwa? Jakie rozwiązania technologiczne odgrywają dziś kluczową rolę? Jak zachować ciągłość działań w obliczu pandemii? Już 15 czerwca rusza SAPPHIRE NOW, największy event SAP, który po raz pierwszy odbędzie się w formie wirtualnej.

W związku z globalnym kryzysem zdrowotnym wynikającym z pandemii COVID-19, firma SAP podjęła decyzję o przeniesieniu swoich sztandarowych wydarzeń w 2020 roku do przestrzeni cyfrowej, traktując to jako doskonałą okazję do stworzenia w pełni wirtualnego doświadczenia. Pierwszym z nich jest SAPPHIRE NOW – największa konferencja SAP, która przez ostatnie lata odbywała się w Orlando. Tym razem podróż za ocean nie będzie konieczna! W tej flagowej konferencji będzie mógł wziąć udział każdy zainteresowany nowymi technologiami w biznesie a uczestnictwo w wirtualnych prelekcjach, panelach dyskusyjnych lub sesjach wideo będzie nieodpłatne.

Poruszane podczas SAPPHIRE NOW tematy będą skoncentrowane na innowacjach, nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych w przedsiębiorstwach i wzorcowych przykładach zastosowań inteligentnych narzędzi w firmach z różnych branż. Tegoroczne wydarzenie zostało podzielone na trzy części:

 

  • SAPPHIRE NOW Vision – czyli spotkanie z dyrektorem generalnym SAP, Christianem Kleinem. To również doskonała okazja do zapoznania się z historiami klientów SAP, czy też z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi firmy.

  • SAPPHIRE NOW Converge – czyli cyfrowa platforma, na której SAP udostępni treści live lub na żądanie w określonych obszarach tematycznych. Na 11 kanałach prezentowane będą materiały dotyczące wyzwań, z którymi mierzą się różne branże, historie klientów SAP oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wśród poruszonych zakresów tematycznych znajdą się m.in.: Customer Experience, Experience Management, finanse, zasoby ludzkie czy rozwiązania dla firm z sektora SME.

  • SAPPHIRE NOW Unplugged – czyli seria rozmów z wybitnymi osobowościami, liderami i ekspertami, by zapewnić inspirację, motywację i wsparcie w tych trudnych i dynamicznie zmieniających się czasach. W ramach tego panelu pojawi się wiele wskazówek i myśli, które mogą być pomocne w zarządzaniu biznesem - nie tylko podczas kryzysu.

Głównym celem wydarzenia jest nakreślenie w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą wykorzystać swój potencjał, by osiągnąć rynkowy sukces, wzorując się na przykładach najlepszych rozwiązań technologicznych firm w różnych branżach.

Tak solidna dawka wiedzy, dzięki cyfrowej formie, dostępna jest dla każdego zupełnie za darmo. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja - chęć uczestnictwa w SAPPHIRE NOW 2020 należy zgłosić za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Jak odróżnić dobrą kamerę? Biuro prasowe
2020-09-18 | 09:00

Jak odróżnić dobrą kamerę?

Dziś ochrona mieszkań jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dostawcy rozwiązań smart home cały czas poszerzają swoją ofertę o kolejne inteligentne kamery, dzięki którym
Technologie Systemy sufitowe Uponor – nowy wymiar projektowania ogrzewania i chłodzenia pomi
2020-09-17 | 11:00

Systemy sufitowe Uponor – nowy wymiar projektowania ogrzewania i chłodzenia pomi

Rosnące wymagania inwestorów i użytkowników powierzchni biurowych oraz proekologiczne trendy w projektowaniu instalacji grzewczych sprawiają, że w nowoczesnych obiektach coraz
Technologie Huawei Watch GT 2 Pro wkracza na polski rynek
2020-09-15 | 15:40

Huawei Watch GT 2 Pro wkracza na polski rynek

Huawei poszerza portfolio smartwatchy o nowy model – Huawei Watch GT 2 Pro, którego tarczę zabezpiecza szafirowe szkło, jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów na

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Telekomunikacja

Rząd zmienia ustawę o cyberbezpieczeństwie. Zdaniem ekspertów może to negatywnie wpłynąć na wdrażanie w Polsce sieci 5G

Projekt zmian w ustawie o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wprowadza duże zmiany w sektorze telekomunikacyjnym i będzie mieć istotny wpływ na wdrażanie w Polsce sieci 5G. Zawarte w nich przepisy budzą wątpliwości rynkowych graczy, którzy wskazują na luki i niezgodność z innymi aktami prawnymi. Kontrowersyjny jest także tryb procedowania projektu. Trafił on do publicznych konsultacji 8 września, a na przesyłanie opinii resort cyfryzacji dał stowarzyszeniom branżowym, przedsiębiorcom i instytutom naukowym tylko 14 dni. Termin ekspresowych konsultacji upływa na początku przyszłego tygodnia. Eksperci zauważają, że termin powinien być przynajmniej dwukrotnie dłuższy.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Internet

Polskie miasta stają się coraz bardziej smart. Inteligentne ławki ładują telefony energią słoneczną, a wiaty autobusowe zdalnie zarządzają rozkładami jazdy

Rosną inwestycje w zieloną energię. Na świecie powstały już np. statek z solarnymi żaglami, fotowoltaiczna autostrada, a nawet owadobójcza lampa z panelem fotowoltaicznym. Także miasta stawiają na energię słoneczną. W Los Angeles już ponad połowa infrastruktury miejskiej jest zasilana słońcem, począwszy od parkomatów po oświetlenie drogowe. Podobnie może być także w Polsce. Polska firma oferuje inteligentne solarne ławki generujące energię, którą można wykorzystać do zasilania smartfonów czy tabletów. Rocznie jedna ławka może doładować nawet 15 tys. telefonów.

 

Medycyna

Coraz więcej polskich patentów związanych z ochroną przed koronawirusem. W Urzędzie Patentowym RP już ok. 100 zgłoszeń dotyczy COVID-19

Od rozpoczęcia pandemii liczba zgłoszeń wynalazków w Urzędzie Patentowym wzrosła o ponad 5 proc. – Obecnie ponad 100 jest bezpośrednio związanych z ochroną przed COVID-19 – mówi Edyta Demby-Siwek, prezes Urzędu Patentowego RP. W Polsce pojawiły się już np. urządzenia dezynfekujące, które samoistnie i pod ciśnieniem rozpylają mgiełkę, od razu pokrywającą całą powierzchnię dłoni. Powstały też bramy dezynfekujące oparte na działaniu światła UVC czy namiot barierowy.