Rewolucyjna gama inkluzywnych zakrętek Eviosys OrbitTM trafia na nowe rynki
- Na bazie sukcesu inkluzywnej zakrętki Orbit™, którą otwiera się 2 razy łatwiej niż zakrętkę standardową, Eviosys wprowadza nową wersję o średnicy 66 mm.
- OrbitTM wykorzystuje opatentowaną innowacyjną technologię, aby ułatwić firmom przejście na bardziej dostępne i inkluzywne opakowania dla konsumentów, którzy mają problemy z otwieraniem szklanych słoików.
- Zostało potwierdzone, że OrbitTM zwiększa lojalność klientów — badania wskazują, że 55% klientów rozważyłoby nawet zmianę marki, aby móc korzystać z tego produktu.
Eviosys poszerza ofertę produktów zaprojektowanych w celu zwiększenia inkluzywności i dostępności ekologicznych opakowań metalowych o nową nakrętkę OrbitTM o średnicy 66 mm
Dla Eviosys, międzynarodowego giganta w branży opakowań, dzisiejszy dzień stanie się kamieniem milowym w rozwoju ekologicznych opakowań za sprawą prezentacji ostatniej nowości o średnicy 66 mm w rewolucyjnej gamie nakrętek OrbitTM.
Firma Eviosys zdaje sobie sprawę nie tylko z ciągle powiększającej się wśród klientów świadomości zalet opakowań metalowych, ale także z rosnącego zapotrzebowania na inkluzywne opakowania na światowym rynku żywności. Jej ostatnie badanie pokazuje, że 82% klientów często miewa problemy z otwarciem metalowych zakrętek tradycyjnych, szklanych słoików. W szczególności przyczyną jest to, że wraz z gwałtownym starzeniem się ludności Europy rośnie popyt na łatwo dostępne produkty.
Odpowiedź firmy Eviosys jest prosta. Wykorzystana w OrbitTM opatentowana technologia zakrętek przedefiniowała otwieranie słoików, kładąc nacisk na łatwość i inkluzywność bez uszczerbku dla zrównoważonego rozwoju. Zewnętrzny pierścień, zaprojektowany tak, aby każdy mógł go otworzyć bez wysiłku, pełni też rolę amortyzatora, który chroni uszczelkę. Dzięki temu OrbitTM wymaga tylko lekkiego nacisku w celu poluzowania pierścienia, uniesienia wewnętrznego krążka, zwolnienia uszczelki i otwarcia pokrywki. Od czasu swojego debiutu w roku 2010, gdy wprowadzono pierwszy produkt, zakrętki OrbitTM zmieniły zasady gry dzięki dwukrotnie łatwiejszemu dostępowi przy jednoczesnej konsolidacji konserwowania żywności. Od tamtej pory OrbitTM odnotowuje niespotykany wzrost, ponieważ konsumenci największą wagę przykładają do łatwości i skuteczności, co prowadzi do rozwoju gamy produktów.
OrbitTM potwierdza, że jest czynnikiem zwiększającym lojalność konsumentów od czasu swojego powstania — szeroko zakrojone badanie rynku przeprowadzone przez Eviosys wspólnie z Uniwersytetem w Sheffield pokazało, że 55% konsumentów rozważyłoby zmianę marki, aby móc korzystać z OrbitTM. Dzisiaj Eviosys jeszcze bardziej podnosi poziom akceptacji produktu dzięki nowej zakrętce o średnicy 66 mm, w najbardziej popularnym na rynku rozmiarze.
Ułatwiając zmianę klientom, OrbitTM nie wymaga instalowania nowych linii produkcyjnych ani wykorzystania specjalistycznych słoików. Tę wyjątkową zakrętkę można dopasować do większości słoików, co pozwala klientom poprawić zrównoważony charakter i inkluzywność ich własnych linii produktowych, a także przeciwdziałać marnotrawieniu żywności przez wydłużenie okresu trwałości i ochronę słoików przed uszkodzeniem w transporcie.
Po wielkim sukcesie w wielu państwach Europy, takich jak Hiszpania, Francja, Holandia czy kraje skandynawskie, klienci, w tym Cidacos i D’aucy, wielokrotnie chwalili łatwość i wygodę obsługi OrbitTM i zwiększyli lojalność konsumentów. Wraz z rozszerzaniem swojej oferty OrbitTM stanowi coraz bardziej atrakcyjną opcję dla marek, które chcą się wyróżnić na tle konkurencji i poszerzyć swoją bazę konsumentów.
Laetitia Durafour, dyrektorka ds. marketingu w firmie Eviosys, zapewniła:
„Wiemy, że konsumenci czasami unikają kupowania produktów z powodu problemów z poruszaniem się. Ludzie w każdym wieku męczą się, otwierając słoiki, i właśnie ten problem chcieliśmy rozwiązać. W przypadku OrbitTM wsłuchaliśmy się w to, co martwi konsumentów, i zrobiliśmy duży krok naprzód w dziedzinie dostępności opakowań. Poszerzając ofertę, podtrzymujemy nasze zobowiązanie do pozytywnego wpływania na życie wszystkich ludzi; zwiększając łatwość i skuteczność zarówno dla klientów, jak i ich użytkowników końcowych”.
-KONIEC-
Uwagi dla redaktorów:
Aby uzyskać więcej informacji, zdjęć lub wywiadów, należy się skontaktować z Emmą Sausman, pisząc na adres eviosys@grayling.com
O firmie Eviosys:
Eviosys jest jednym z największych na świecie dostawców opakowań metalowych wytwarzającym puszki na żywność i wieczka, puszki z aerozolem, zakrętki metalowe i opakowania promocyjne do konserwacji produktów setek marek konsumenckich.
Eviosys koncentruje produkcję w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), zatrudniając 6300 pracowników w 44 zakładach produkcyjnych w 17 krajach regionu. W 2023 roku firma wygenerowała przychód w wysokości 2,41 mld EUR. Eviosys jest spółką portfelową KPS Capital Partners, LP.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.eviosys.com.
Kontakt dla mediów: Eviosys@grayling.com

5G Broadcast: Emitel testuje nowy standard telewizji mobilnej dla Telewizji Puls

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Handel

Polskie MŚP otrzymają większe wsparcie w ekspansji międzynarodowej. To cel nowej inicjatywy sześciu instytucji
Firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw otrzymają kompleksowe wsparcie na potrzeby zwiększania konkurencyjności na arenie międzynarodowej. Taki jest cel wspólnej inicjatywy instytucji zrzeszonych w Grupie PFR pod szyldem Team Poland. Obejmuje ona zarówno wsparcie kapitałowe, w postaci gwarancji, pożyczek czy ubezpieczenia, jak i doradztwo oraz wsparcie promocyjne i informacyjne, dzięki czemu mikro-, małym i średnim firmom łatwiej będzie podjąć decyzję o ekspansji zagranicznej. Pierwszy projekt dotyczy wsparcia dla firm zainteresowanych uczestnictwem w odbudowie Ukrainy.
IT i technologie
UE w 80 proc. technologicznie polega na innych krajach. Zależność cyfrowa od USA i Chin może być zagrożeniem dla bezpieczeństwa

Unia Europejska w alarmującym stopniu jest uzależniona od dostawców technologii z USA i Chin. W ponad 80 proc. polega na państwach trzecich w zakresie produktów cyfrowych, usług, infrastruktury oraz własności intelektualnej. – To sytuacja, która w kontekście bezpieczeństwa danych i stabilności gospodarczej jest po prostu nie do zaakceptowania – ocenia Michał Kobosko, europoseł z Polski 2050. Ogranicza to zdolność Europy do innowacji, konkurowania oraz utrzymania kontroli nad jej gospodarką cyfrową.
Prawo
Rzecznik MŚP na mocy nowej ustawy ma objąć ochroną także rolników. Na zmianach skorzystają też duże firmy

Trwają prace nad zmianą ustawy o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Jej projekt jest na etapie konsultacji i przewiduje wiele modyfikacji w obszarze kompetencji organu, który do tej pory obejmuje ochroną jedynie mikro-, małe i średnie firmy. Wraz z wejściem w życie nowej ustawy będzie mógł podejmować działania na rzecz ogółu przedsiębiorców, w tym m.in. rolników, adwokatów czy wspólników spółek. Kompetencje Rzecznika Praw Przedsiębiorców zostaną rozszerzone także m.in. w zakresie opiniowania i inicjowania przyjęcia aktów prawnych.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.