Komunikaty PR

realme świętuje 6. urodziny podczas corocznego wydarzenia 828 Fan Festival

2024-08-22  |  12:05
Biuro prasowe

W ramach festiwalu realme zorganizowało „realme Cool Tech Tour”, zapraszając entuzjastów marki z całego świata do odkrywania innowacji w siedzibie realme w Shenzhen w Chinach. Podczas wydarzenia zaprezentowano przełomową technologię ładowania 320 W SUPERSONIC, wyznaczającą nowe standardy w zakresie mocy, bezpieczeństwa i wydajności. To rozwiązanie przenosi szybkie ładowanie na niespotykany dotąd poziom, zmieniając doświadczenia użytkowników w całej branży smartfonów.

Po wprowadzeniu rewolucyjnego szybkiego ładowania 240 W w realme GT 3 w lutym 2023 r., ładowanie 320 W stanowi kolejny niezwykły kamień milowy dla realme. Ta najnowocześniejsza technologia jest obecnie najszybszym na świecie rozwiązaniem do ładowania, zdolnym do pełnego naładowania smartfona w zaledwie 4 minuty i 30 sekund. W ciągu zaledwie jednej minuty może naładować urządzenie do 26% pojemności, a w mniej niż dwie minuty może naładować telefon do ponad 50%.

Ulepszenia AI dla europejskich użytkowników serii GT 6

Poza szybkim ładowaniem, realme nadal jest liderem w dziedzinie innowacji mobilnych, wprowadzając sześć nowych technologii obejmujących sztuczną inteligencję, wydajność i obrazowanie. Te najnowocześniejsze rozwiązania podnoszą innowacyjność smartfonów na nowy poziom.

realme z radością ogłasza również nadchodzące ulepszenia AI dla serii GT 6, w tym AI Smart Removal i AI Smart Summary, które będą dostępne dla europejskich użytkowników na przełomie sierpnia i września. Dzięki tym przełomowym funkcjom realme jest zaangażowane w dostarczanie doświadczeń technologicznych, które przekraczają oczekiwania młodych użytkowników na całym świecie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT Biuro prasowe
2025-02-26 | 11:15

Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT

Branża IT przyciąga jak magnes. Zwłaszcza obecnie, gdy AI staje się rzeczywistością, która zmienia sposób, w jaki pracujemy i żyjemy. Praca w IT daje
Technologie Wyzwania związane z cyfryzacją firm - jak je pokonać?
2025-02-10 | 15:50

Wyzwania związane z cyfryzacją firm - jak je pokonać?

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, cyfryzacja stała się nie tyle opcją, co koniecznością dla firm chcących utrzymać konkurencyjność. Jednak proces
Technologie Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie
2024-12-30 | 13:00

Nowy system wykrywania i sygnalizacji pożaru w Data Centre w Warszawie

Warszawa, 20.12.2024 – SPIE Building Solutions, polska spółka zależna SPIE, niezależnego europejskiego lidera usług multitechnicznych w dziedzinie energetyki i przesyłu danych,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Handel

Automatyzacja pomaga firmom budować przewagę nad konkurencją. Zwłaszcza wykorzystanie narzędzi sztucznej inteligencji

Firmy coraz chętniej inwestują w cyfryzację i automatyzację procesów, w tym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), co pozwala im oszczędzać czas, redukować koszty operacyjne i poprawiać jakość obsługi klienta. Nowoczesne narzędzia takie jak platforma FlowDog pozwalają relatywnie szybko i efektywnie kosztowo usprawniać procesy obsługi reklamacji, zleceń serwisowych czy analizę danych sprzedażowych. Eksperci podkreślają, że dobrze wdrożona automatyzacja może przynieść zwrot z inwestycji już w ciągu kilku miesięcy, zwiększając konkurencyjność firm na dynamicznie zmieniającym się rynku

Handel

Odwetowe cła z UE na amerykańskie towary mogą być kolejnym etapem wojny handlowej. Następne decyzje spowodują dalszy wzrost cen

Komisja Europejska zapowiedziała nałożenie ceł na amerykańskie produkty w reakcji na wejście w życie ceł USA na stal i aluminium. Unijne cła o wartości 26 mld zł wejdą w życie 1 kwietnia, a w pełni zostaną wdrożone od 13 kwietnia. Donald Trump już zapowiada, że na to odpowie. – Wchodzimy w etap wojny handlowej między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi i na pewno będziemy świadkami wielu takich odwetów z każdej strony – ocenia europosłanka Anna Bryłka.

Robotyka i SI

Inwestycje w sztuczną inteligencję na bardzo niskim poziomie. Potencjał polskich kadr nie jest wykorzystywany

Komisja Europejska zapowiedziała uruchomienie nowej inicjatywy InvestAI, która ma zmobilizować 200 mld euro na inwestycje w sztuczną inteligencję. W globalnym wyścigu zbrojeń w AI to jednak wciąż niewiele. Również polskie firmy technologiczne zazwyczaj korzystają z infrastruktury stworzonej przez zachodnich liderów. Największym wyzwaniem, które stoi przed polskimi firmami, jest to, by innowacje były tworzone na miejscu. – Zwłaszcza że inwestycja w sztuczną inteligencję i kryptografię kwantową to inwestycja w bezpieczeństwo kraju – przekonuje dr Maciej Kawecki, prezes Instytutu Lema.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.