Komunikaty PR

realme prezentuje 14 Pro - smartfon zmieniający kolor pod wpływem zimna

2024-12-20  |  11:00
Biuro prasowe

Seria realme 14 Pro wprowadza innowacyjną, wrażliwą na zimno technologię zmiany koloru, co jest pierwszym tego typu rozwiązaniem w branży smartfonów. Wykorzystuje ona zaawansowane pigmenty termochromowe, które reagują na zmiany temperatury. Gdy temperatura spada poniżej 16°C, tylna obudowa telefonu zmienia kolor z perłowej bieli na żywy niebieski, wracając do pierwotnego stanu się wraz ze wzrostem temperatury otoczenia.

 

Aby na nowo zdefiniować modne wzornictwo telefonów, realme nawiązało współpracę ze studiem Valeur Designers, wiodącą marką w dziedzinie skandynawskiego wzornictwa przemysłowego, w ramach najnowszej współpracy z serią 14 Pro. Prowadzone przez znanego projektanta Torstena Valeura, to cenione studio prowadzi 29-letnią współpracę z kultową marką Bang & Olufsen, tworząc ponadczasowe elementy elektroniki użytkowej, które są przykładem kunsztu duńskiego rzemiosła.

 

Inspirowana cudami oceanu, seria 14 Pro charakteryzuje się unikatowym perłowym wzornictwem. Ekskluzywny wariant kolorystyczny Pearl White charakteryzuje się naturalną, przypominającą muszlę teksturą, smukłym, poczwórnie zakrzywionym profilem i efektownym perłowym połyskiem. Zapierający dech w piersiach połysk jest wzmocniony przez dodanie organicznego proszku z muszli, uzupełnionego wygodnym matowym wykończeniem, zapewniającym doskonały, przyjazny dla skóry dotyk.

 

Kolejną cechą wyróżniającą serię 14 Pro jest charakterystyczny wzór. Tak jak żadne dwie muszle nie są identyczne, tak żadne dwie tylne obudowy smartfonów realme w wersji Pearl White nie są takie same, czyniąc każde urządzenie unikalnym przedłużeniem indywidualności jego właściciela.

 

Kontynuując ustanawianie standardów branżowych, realme wprowadziło oszałamiający, poczwórnie zakrzywiony wyświetlacz, dzięki czemu 14 Pro+ jest jedynym smartfonem w swoim segmencie z innowacyjnym kształtem ekranu. Tradycyjnie zarezerwowany dla flagowych modeli, poczwórnie zakrzywiony ekran realme 14 Pro+ minimalizuje ramki i poprawia wrażenia z przesuwania krawędzi, osiągając imponujący stosunek ekranu do obudowy na poziomie 93,8%. Czyni go to najbardziej płynnym wyświetlaczem na jakimkolwiek smartfonie realme.

 

realme 14 Pro+ posiada inauguracyjny system potrójnej kamery i potrójnej lampy błyskowej. Dzięki innowacyjnej technologii "MagicGlow", pierwszej tego typu w branży, nocne portrety stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. System ten automatycznie dostosowuje odcienie skóry w trudnych warunkach oświetleniowych, zapewniając naturalne i piękne nocne portrety. realme 14 Pro+ doskonale odpowiada na różnorodne potrzeby społeczne i styl życia młodych użytkowników, oferując im narzędzie do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

 

Seria 14 Pro to nie tylko kwestia estetyki; została zaprojektowana z myślą o trwałości. Dzięki klasom odporności na kurz i wodę, IP66, IP68 i IP69, może wytrzymać zanurzenie w wodzie na głębokość 1,5 metra przez godzinę, zachowując pełną funkcjonalność. Urządzenie posiada również certyfikat TÜV Rheinland jako wytrzymały smartfon, zapewniając spokój ducha przed przypadkowymi upadkami i narażeniem na działanie wody pod różnymi kątami.

 

Razem z realme odkrywamy, jak wzornictwo może napędzać innowacje w serii 14 Pro. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak dynamiczną i przyszłościowo myślącą, młodą marką, aby współtworzyć projekty, które zwiększają funkcjonalność, ale też zachwycają użytkowników” - zauważył Torsten Valeur, główny projektant i dyrektor generalny Valeur Designers.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce Biuro prasowe
2025-03-25 | 11:00

Emitel zbudował sieć do monitorowania lotu dronów na 8 lotniskach w całej Polsce

Emitel S.A. wzmacnia swoją pozycję na tworzącym się w Polsce rynku projektowania i budowy infrastruktury sieciowej dla bezzałogowych statków powietrznych. Na podstawie
Technologie Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
2025-03-18 | 10:00

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Emitel S.A. intensyfikuje swoją działalność w Wielkopolsce. Spółka kontynuuje rozwój projektów na terenie całego kraju. Wśród ogólnopolskich,
Technologie Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT
2025-02-26 | 11:15

Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT

Branża IT przyciąga jak magnes. Zwłaszcza obecnie, gdy AI staje się rzeczywistością, która zmienia sposób, w jaki pracujemy i żyjemy. Praca w IT daje

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Edukacja

W cyfrowym świecie spada umiejętność koncentracji. Uważność można ćwiczyć od najmłodszych lat

Poziom koncentracji młodzieży funkcjonującej w trybie multiscreeningu spada poniżej poziomu umożliwiającego efektywną naukę – wskazują eksperci NASK. Cyfrowe bodźce sprawiają, że mniejsza jest też zdolność do głębokiego przetwarzania informacji. By poradzić sobie z wyzwaniami, jakie wiążą się z rozwojem cyfrowym, kluczowe jest rozwijanie umiejętności społecznych od najmłodszych lat, m.in. uważności. Fundacja Orange w ramach programu MegaMisja chce budować takie kompetencje u przedszkolaków i młodszych uczniów.

Lotnictwo

Coraz więcej dronów dzieli przestrzeń powietrzną z załogowymi statkami powietrznymi. Powstaje system do koordynacji lotów

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wspólnie z Centrum Informacji Kryzysowej CBK PAN tworzy system, który ma zapewnić bezpieczną koordynację lotów statków załogowych i bezzałogowych. To priorytetowe zadanie, z uwagi na fakt, iż coraz więcej dronów, zarówno używanych przez cywilnych operatorów, jak i służby, operuje w przestrzeni powietrznej. System wykorzysta zarówno potencjał ekspertów, jak i ułatwiające ich pracę rozwiązania informatyczne.

Ochrona środowiska

Enea zapowiada kolejne zielone inwestycje. Do 2035 roku chce mieć prawie 5 GW mocy zainstalowanej w OZE

Sześć farm wiatrowych o mocy 83,5 MW znalazło się w portfolio Grupy Enea. Spółka Enea Nowa Energia kupiła je od European Energy Polska i zapowiada, że to nie koniec tego typu transakcji. Ten rok ma być intensywny dla spółki pod względem rozwoju OZE. Celem strategicznym jest osiągnięcie 2,1 GW mocy zainstalowanej w zielonych źródłach w 2030 roku i 4,9 GW pięć lat później.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.