Komunikaty PR

Promocja na MONOBLOKI STIEBEL ELTRON trwa

2020-05-13  |  17:09
Biuro prasowe

Promocja na MONOBLOKI STIEBEL ELTRON trwa!

Do końca sierpnia 2020 roku można skorzystać z przygotowanej przez STIEBEL ELTRON promocji na dwa pakiety nowoczesnych, powietrznych pomp ciepła. Te kompleksowe, wysokiej energetycznej klasy systemy w ekologiczny sposób zapewnią zarówno ogrzewanie,
jak i chłodzenie budynków.
Dla osób, które zdecydują się na ich zakup czeka również dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

GRZEJĄ I CHŁODZĄ W KAŻDYCH WARUNKACH

Pompy ciepła STIEBEL ELTRON zamieniają energię nagromadzoną w powietrzu, wodzie i glebie
na ciepło. To ekologiczne rozwiązanie zapewnia wysoką wydajność funkcjonowania. Kompletna
i kompaktowa struktura projektu pomp ciepła gwarantuje prostotę montażu.

MONOBLOKI stanowią idealne rozwiązanie zarówno do nowo budowanych, jak i modernizowanych domów jednorodzinnych. Są bardzo ciche, więc pompy STIEBEL ELTRON mogą być stosowane nawet w wąskich przestrzeniach między budynkami. Wszystkie elementy - wentylator, parownik, sprężarka, zawór rozprężny oraz skraplacz - zamknięte są w jednym urządzeniu.

Objęte promocją zestawy pompy ciepła HPA-0 8 CS Plus oraz HPA-0 13 C Premium to kompleksowe, wysokiej energetycznej klasy systemy, które w ekologiczny sposób zapewnią zarówno ogrzewanie, jak
i chłodzenie budynków. Dedykowane są one nowym domom o powierzchni 100-220 m2 oraz domom nowym i modernizowanym, o powierzchni 220-400m2. Dodatkowymi walorami pomp jest możliwość podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznej.

ZDOBĄDŹ DOTACJĘ

Pakiety promocyjny STIEBEL ELTRON spełniają wymagania programu CZYSTE POWIETRZE, którego celem jest likwidacja smogu. W jego ramach którego właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w przypadku modernizacji i wymiany starych pieców
na ekologiczne ogrzewanie.
Decydując się na pompę ciepła STIEBEL ELTRON zintegrowaną
z instalacją fotowoltaiczną, kwota dotacji może sięgnąć nawet 30 tys. zł. Dzieje się tak, ponieważ osoby, które zdecydują się na wymianę przestarzałego źródła ciepła na pompę ciepła, mogą otrzymać do 25 tys. zł. Dodatkowe 5 tys. zł można uzyskać na instalację fotowoltaiczną z programu „Mój Prąd”.

 

Dlatego warto wybrać pompy ciepła typu MONOBLOK STIEBEL ELTRON:

 • Atrakcyjne ceny na rynku za monoblokową, powietrzną pompę ciepła HPA-O 8 CS Plus flex Set oraz HPA-O 13 Premium basic Set w pakietach od STIEBEL ELTRON.
 • Możliwość rozbudowania systemu grzewczego o nowoczesne zbiorniki buforowe i c.w.u. dostosowane do indywidualnych potrzeb domowników.
 • Najlepszy stosunek jakości monoblokowej pompy ciepła do ceny: otrzymujesz sprawdzony
  w polskich warunkach system grzewczy do Twojego domu od markowego producenta.
 • Najlepsze rozwiązanie systemu grzewczego dla Twojego portfela. Możesz uzyskać dodatkowe wsparcie finansowe z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE oraz wykorzystać ulgę podatkową, jeśli modernizujesz swój stary system grzewczy.
 • Bezpieczna, hermetycznie zamknięta na etapie produkcji konstrukcja monoblokowa
  do instalacji na zewnątrz Twojego domu.
 • Bardzo cicha praca jednostki zewnętrznej. Dla Twojego komfortu i sąsiadów. Poziom mocy akustycznej wynosi tylko 50 dB.
 • Najprostszy montaż systemu dla Instalatora, bezpłatny nadzór uruchomienia. Dodatkowo serwis gwarancyjny i pogwarancyjny STIEBEL ELTRON
 • Prestiż dołączenia do grona Klientów STIEBEL ELTRON: osób myślących ekologiczne, świadomych efektywności energetycznej i długoterminowych oszczędności w budżecie domowym.

Szczegóły promocji znajdziesz na: www.pompaciepla.com.pl/monoblok

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Technologie Huawei P40 lite dostępny w nowym kolorze Biuro prasowe
2020-07-09 | 15:50

Huawei P40 lite dostępny w nowym kolorze

Huawei P40 lite, smartfon fotograficzny z potężnym obiektywem głównym i pojemną baterią jest dostępny w nowym kolorze - metalicznym szarym. Smartfon P40 lite w nowym kolorze
Technologie Zainspiruj się zdjęciami Huawei Next-Image Awards 2020 i zrób własne
2020-07-09 | 15:30

Zainspiruj się zdjęciami Huawei Next-Image Awards 2020 i zrób własne

Pokaż w twórczy oraz oryginalny sposób jak postrzegasz rzeczywistość i zgłoś swoje zdjęcie zrobione smartfonem Huawei do konkursu Next-Image Awards 2020. Pięć kategorii
Technologie CZY AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA ZASTĄPIĄ OSTATECZNIE PRACOWNIKA?
2020-07-09 | 11:00

CZY AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA ZASTĄPIĄ OSTATECZNIE PRACOWNIKA?

Postępująca automatyzacja widoczna jest w coraz większej liczbie branż, już nie tylko w przemyśle, ale również w finansach, medycynie czy marketingu. Stąd coraz częściej

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Internet

W czasie pandemii liczba ataków DDoS wzrosła o ponad 500 proc. Cyberprzestępcy wzięli na celownik zarówno wielkie korporacje, jak i małe firmy [DEPESZA]

Pandemia koronawirusa zwiększyła aktywność cyberprzestępców. Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa zanotowali nie tylko wzmożoną aktywność przestępców wymierzoną w użytkowników świadczących pracę zdalną, na celowniku znalazła się także infrastruktura sieciowa dużych i małych firm. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów Nexusguard Research wynika, że w pierwszym kwartale liczba ataków DDoS wzrosła o  278 proc. względem analogicznego okresu w roku ubiegłym i aż o 542 proc. w porównaniu do czwartego kwartału 2019 roku.

Robotyka i SI

Ekspert rynku: Polacy powinni skupić się na tworzeniu oprogramowania i aplikacji dla dronów, a nie samych maszyn

Drony sprawdzają infrastrukturę, badają place budowy, pomagają ratownikom, monitorują populacje dzikiej przyrody i analizują parkingi. Od szybkich dostaw w godzinach szczytu do skanowania nieosiągalnej bazy wojskowej – okazują się niezwykle przydatne w miejscach, do których człowiek nie może dotrzeć. Do tego potrzebują jednak coraz bardziej zaawansowanych technologii.  – Drony to nie lotnictwo, drony to Przemysł 4.0, informatyka. I w tym kierunku powinna pójść Polska – przekonuje Sławomir Kosieliński, prezes Fundacji Instytut Mikromakro.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.