OHAUS wprowadza nową linię mieszadeł mechanicznych wysokiej sprawności Achiever™
Tok Tok
Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl
Achiever to nowość w coraz bogatszej linii urządzeń laboratoryjnych OHAUS, która obejmuje także wytrząsarki, bloki grzewcze, płyty grzejne, wirówki, wagosuszarki oraz wagi precyzyjne. Te nowe mieszadła mechaniczne o wysokiej mocy zostały skonstruowane do pracy z substancjami o dużej objętości (pojemność do 100 l) i dużej lepkości (dzięki momentowi obrotowemu do 200 Ncm) bez utraty precyzji.
Linia Achiever 5000 obejmuje pięć modeli przeznaczonych do różnych zastosowań w laboratoriach, szkołach, zakładach przemysłowych i kuchniach. Mieszadło jest wyjątkowe pod wieloma względami: ma bezkluczykowy uchwyt szczękowy i pokrętło do prostego sterowania, co umożliwia łatwą obsługę jedną ręką.
Achiever 5000 oferuje oprogramowanie do sterowania zmianami prędkości, bezszczotkowy silnik, kompensację momentu obrotowego i kilkanaście dostępnych akcesoriów, aby zapewnić użytkownikowi lepszą kontrolę w różnych zastosowaniach. Ma również następujące zabezpieczenia: hermetyczną konstrukcję o stopniu ochrony IP54, blokadę bezpieczeństwa, czujnik przeciążenia i funkcję automatycznego wyłączania.
Mieszadło Achiever 5000 jest już dostępne na całym świecie u licencjonowanych dystrybutorów OHAUS.
Więcej informacji na temat mieszadeł mechanicznych OHAUS Achiever 5000 można znaleźć na stronie www.ohaus.com.
# # #
Informacje o firmie OHAUS Corporation
OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany, New Jersey (USA), jest światowym liderem w produkcji szerokiej gamy produktów ważących, sprzętu laboratoryjnego i przyrządów analitycznych, które spełniają i przewyższają potrzeby w zakresie ważenia i pomiarów w wielu gałęziach przemysłu, w tym na rynkach laboratoryjnym, przemysłowym, edukacyjnym, spożywczym i detalicznym. Produkty OHAUS, wytwarzane zgodnie z normą ISO 9001:2015, są precyzyjne, niezawodne i dostępne w przystępnych cenach. W ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
realme prezentuje 14 Pro - smartfon zmieniający kolor pod wpływem zimna
Świąteczna oferta EZVIZ: niezwykłe promocje na urządzenia smart home!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Prawo
Pediatrzy: Słodkie e-papierosy nie są przebadane. Państwo musi przejąć inicjatywę w sprawie kontroli ich jakości
Co trzeci uczeń pierwszą styczność z nikotyną miał w wieku 13 lat. Dla 70 proc. pierwszym w życiu wyrobem z nikotyną był e-papieros. Wśród uczniów używających obecnie nikotyny najwięcej, bo 80 proc., używa e-papierosów, najczęściej o słodkich smakach – wynika z badań CBOS. W dodatku z badań wynika, że zakaz sprzedaży takich produktów niepełnoletnim jest skutecznie omijany. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, wspierane przez lekarzy innych specjalności, apeluje do premiera o wycofanie ze sprzedaży smakowych e-papierosów z nikotyną i bez niej. Zwłaszcza słodkie substancje smakowe dodawane do e-liquidów dla osiągnięcia atrakcyjnego smaku wciąż nie są wystarczająco przebadane – alarmują toksykolodzy.
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.