OHAUS wprowadza na rynek nową linię ekstremalnie wodoodpornych wag platformowych
Tok Tok
Wierzyńskiego
52 317 Wrocław
kamila|toktok.com.pl| |kamila|toktok.com.pl
+ 48 aaa bbb ccc
www.toktok.com.pl
W odpowiedzi na potrzeby klientów z branży spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej, którzy poszukują większej trwałości i niezawodnej precyzji, firma OHAUS wprowadziła na rynek nową linię ekstremalnie wodoodpornych wag platformowych Defender 6000.
Wagi platformowe OHAUS z serii Defender są od lat preferowanym wyborem w branży przetwórstwa spożywczego ze względu na swoją niezwykłą trwałość, precyzję i wszechstronność. Nowa waga Defender 6000 przenosi ważenie przemysłowe na jeszcze wyższy poziom.
Dzięki platformie i ramie wykonanym ze stali nierdzewnej 316 oraz zaawansowanemu terminalowi o stopniu ochrony IP68/IP69K z hermetycznie zamkniętym czujnikiem wagowym waga Defender 6000 jest odporna na mycie pod wysokim ciśnieniem oraz ekstremalne temperatury występujące w branżach spożywczej i chemicznej.
Waga Defender 6000 uzyskała certyfikat NSF, spełnia normy metrologiczne oraz wymogi systemu HACCP, dzięki czemu doskonale sprawdza się w warunkach wymaganych dla bezpieczeństwa żywności. Oprócz zaawansowanych funkcji Defender 6000 oferuje szeroką gamę dostępnych akcesoriów.
Ekstremalnie wodoodporna waga platformowa Defender 6000 jest już dostępna na całym świecie u Autoryzowanych Dystrybutorów marki OHAUS. Więcej informacji o ekstremalnie wodoodpornej wadze platformowej Defender 6000 można znaleźć na stronie www.ohaus.com.
# # #
Informacje o firmie OHAUS Corporation
OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey (USA) to firma produkująca szeroką gamę wag elektronicznych i mechanicznych o wysokiej precyzji, które spełniają wymagania niemal każdego zastosowania. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz w niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.
# # #
Więcej informacji udzieli:
Katarzyna Szołtyk-Szydło
Marketing Communication Manager, OHAUS Europe GmbH
P (+41) 44 944 24 15 M (+48) 571 311 270
Katarzyna.Szoltyk@ohaus.com | www.ohaus.com
Heuwinkelstrasse 3, 8606 Nänikon, Switzerland

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Konsument
Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy

Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.